Petició a "deviza" és lakáshitelesekért
Jogsegélyszolgálat |
/ #5 Hitel károsultak2011-07-19 13:44Vegyük már észre, hogy az országunk kifosztása folyik, állami segítséggel. Nem tűnik fel senkinek, hogy nincs deviza hitel. Nincs, mert nem is volt, hanem egy banki karter csoport olyan pénzügyi manipulálása létezik, ahol az a cél, hogy minél kevesebb összegért, töredék áron vásárolják fel az ingatlanokat. Pontosabban elrabolják mind a Magyar gazdasági szereplők, valamint a Magyar lakosság vagyon elemeit. Ezt a forgató könyvet már a közel keleten eljátszották a bankok. Lett is belőle a mai napig tartó nyomor, vérengzés, szegénység. A petíciókkal az a baj, hogy annak akarjuk beadni megfontolásra, akik tehetnek arról, hogy ide jutott az ország. Van értelme? Mit lehet akkor tenni, semmi mást mint összefogást, és lehetőség szerint minél nagyobb létszámban megjelenni, azokon a helyeken ahol az embereket szankcionálják. Tehát a kilakoltatásoknál ott kell lenni, a bírósági tárgyalások mivel nyilvánosak be kell menni, és amennyiben valaki hasonló helyzetben van mint a hitel károsult, akkor mellette be kell avatkozni a hitel károsult oldalán az eljárásba. Így akár lehet olyan bírósági tárgyalás is ahol 100-1000-10000 ember áll a másik honfitársa védelmére. Akkor és csak is akkor lehet nyomást gyakorolni a T. hatalmi elitre, ha látják, hogy amit csinálnak már nem veszik be az emberek. Így már nem engedjük, hogy szép, okos nyilatkozatokkal port hintsenek a szemünkbe. Ezért kérek mindenkit, hogy akinek tudomása van lehetséges kilakoltatásokról azonnal értesítsen bennünket a www.jogsegely.com honlapon található elérhetőség valamelyikén. Valamint most kérek mindenkit, hogy akinek lehetősége van 2011.07.21.-én Székesfehérvár, Kecskeméti utca 10. reggel 8:00 órakor jöjjön el, hogy megakadályozzunk egy újabb rablást. A család négytagú a családfőnek öt évvel ezelőtt volt egy balesete, azóta is ágyban ápolják, hat műtéten eset át, és még mindig műtétre szorul. Ne engedjük, hogy bárkit is az utcára tegyenek olyan ok miatt, amit csalások, megtévesztések, útján hoztak az emberekre. Észre kell végre venni mindenkinek, hogy ebből nincs kiút, csak, akkor ha végre nem várjuk meg bárgyún, hogy mindenkit a "vágóhídra" hajtsanak. Üdvözlettel: Jogsegélyszolgálat csapata |
|
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
A száj- és körömfájás (FMD -magyarul RSzKF) jelenlegi diagnosztikai és válságkezelési gyakorlatának azonnali felülvizsgálata, életpárti alternatívák bevezetése érdekében.
3551 Létrehozva: 2025-04-02
Vonják vissza Vészabó Noémi amatőr, giccsfestő Munkácsy Mihály-díját
1832 Létrehozva: 2025-03-20
Egy gyermekes családok SZJA mentessége/Támogasson minket
2284 Létrehozva: 2025-03-04
Az állatok, a gazdák és a magyar vállalkozások védelmében – emberséges, etikus és független járványkezelést!
1191 Létrehozva: 2025-03-30
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
1556 Létrehozva: 2025-03-05
Gyermekeink érdekében: Ne szervezzék át a XVI. kerületi óvodák csoportjait!
563 Létrehozva: 2025-03-27
Kiállok a Veres1 Színház mellett!!!
373 Létrehozva: 2025-04-13
Petíció az Isaszeg és Dány közötti 3102-es út felújításáért!
365 Létrehozva: 2025-04-17
Segítő szakemberek kiállása az agresszív közbeszéd ellen
5851 Létrehozva: 2025-03-17
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
258 Létrehozva: 2025-04-18
Kiállunk Vészabó Noémi emberi méltósága és művészete mellett
210 Létrehozva: 2025-03-25
Magyar emberek kiállása az agresszív hazai közbeszéd ellen
1800 Létrehozva: 2025-03-18
Állandó füst megszűntetése 2 iskola és 1 óvoda udvarán (az Endresz György u. 49.-ből)
107 Létrehozva: 2025-04-02
Maxim Imola úszásoktatásának engedélyezésére való kérelem
92 Létrehozva: 2025-04-15
Tiltakozás a Szolnok-Abony közé tervezett elektrolit gyár megépülése ellen!
1189 Létrehozva: 2025-03-09
Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!
7821 Létrehozva: 2020-07-28
Petíció a DSZC-s iskolák reggeli kezdési időpontjának módosításáért
69 Létrehozva: 2025-04-03
Mentsük meg a KRE-BTK képzéseit!
938 Létrehozva: 2025-03-03
A SAJÁTOS NEVELÉSI IGÉNYŰ GYERMEKEK ELLÁTATLANSÁGA AZ ÁLLAMI SZFÉRÁBAN!
4891 Létrehozva: 2023-04-02
Napraforgó Ovi bezárása elleni petíció
771 Létrehozva: 2025-02-23