Quaestor károsultak megmentéséért
Vendég |
/ #3644 Re: Re:2015-08-27 19:11Állampapírt a Kincstárnál tessék elhelyezni - ingyen kezelik ugyanis -, a KP-t meg egy bankszámlán. S akkor a BC-eseknek sem főne a feje. Nem, nem, ott sem ezek sírnak, lévén ilyen "madár" nem sok volt arrafele sem, csak most könnyebb ezzel dobálozni. Ott azok sírnak, akiknek 14%-os BIZTOS hozamot ígért a BudaCash (nem, nem állampapírral, hanem tőzsdei játékkal... a bedőlésük előtt 1 héttel még osztották a "tuti" tippeket... :D) Jelzem, ha a 6.5%-os Q vállalati kötvény KITERMELHETETLEN, akkor a biztos minimum 14%-os tőzsdei bűvészkedés miért nem szúrt senkinek szemet ? Végülis csak a BC főoldalán hirdették... A bankok is csak azt szeretik (hisz a Bankszövetség TÁMOGATJA, nem, nem mennek Alkotmánybíróságra sem... :D) ha a 293 Ft-os CHF-et 250 valamennyin beválthatják, s szimplán buknak 15 milliárdot az autóhiteleseken... persze ezt is majd kifizetheti a nép, bankszámlavezetési díj növekmény, no meg egyéb nyalánkságok gyanánt, ami felett az állam szemet fog hunyni... A másik 15 milliárdot meg az "én adómból" az állambácsi szórja szét az autóhiteleseknek... mert ők megérdemlik. végülis nekik legalább az autójuk megvan, a Q károsult meg maradjon csöndben - huhogja a lakás és autóhiteles, legyen az CHF, HUF, JPY vagy EUR alapú. Ők bent ülnek a házaikban, autóikban, s köpnek azokra, akiket MEGLOPTAK. A lényeg a kormány szerint, no meg a kiváló MNB szerint is, hogy őket meg kell menteni, hisz "sokan vannak" (mondotta az MNB ügyvezető igazgatója alig pár napja...) FONTOS, hogy ezúttal nem láttam/hallottam a számokat (hisz senki sem harsogja most tele pofával őket) hogy nekünk állampolgároknak (értem közte a 32e Q károsultat is természetesen, hisz ilyenkor nem maradhatnak ki a "jóból" ők sem, ilyenkor szeretett állampolgár társak ők is, legyenek szolidárisak a hitelesekkel !!! Hisz ilyenkor szeretik a Q károsult pénzét IS mind a hitelesek, mind a kormány, mind a bankok...) HÁNY ezerbe fog kerülni fejenként egy lakás és autóhiteles "megmentése"... akik TERMÉSZETESEN ezután SEM fognak (tudni/akarni a megfelelő szó aláhúzható) fizetni... A hitelesekkel szemben - akik a valójában nem létező pénzüket hitelekkel megspékelve szórták el - a károsult aki csak a sajátját akarja visszakapni amit egy bűnszövetkezet ELLOPOTT tőle az maradjon a seggén, hisz tudjuk, a "kockázatot ismerték"... Ismerték a hitelesek is, csak most szerecsenmosdatás zajlik... Igen mert itt az a módi, hogy aki nyakra főre vett fel hitelt s nem akar fizetni azt meg kell menteni, közben aki spórolt, s a pénzét egy állítólag felügyelt cégnél elhelyezte, de közben a felügyeletek szeme elött ellopták a pénzét, no azt ki kell semmizni. De még meg is kell alázni, mocskos telhetetlen, kockázatot ismerő és persze vállaló trógernek elmondani... mindeközben a fő trógerek a parlamentben pöffeszkedve elégedetten dörzsölik a zsebük, hisz a Q 210 milliárdjának jó része ott landolt náluk ez nem is kérdés. |
|
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
A száj- és körömfájás (FMD -magyarul RSzKF) jelenlegi diagnosztikai és válságkezelési gyakorlatának azonnali felülvizsgálata, életpárti alternatívák bevezetése érdekében.
3569 Létrehozva: 2025-04-02
Vonják vissza Vészabó Noémi amatőr, giccsfestő Munkácsy Mihály-díját
1833 Létrehozva: 2025-03-20
Egy gyermekes családok SZJA mentessége/Támogasson minket
2285 Létrehozva: 2025-03-04
Az állatok, a gazdák és a magyar vállalkozások védelmében – emberséges, etikus és független járványkezelést!
1192 Létrehozva: 2025-03-30
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
1556 Létrehozva: 2025-03-05
Gyermekeink érdekében: Ne szervezzék át a XVI. kerületi óvodák csoportjait!
563 Létrehozva: 2025-03-27
Kiállok a Veres1 Színház mellett!!!
374 Létrehozva: 2025-04-13
Petíció az Isaszeg és Dány közötti 3102-es út felújításáért!
366 Létrehozva: 2025-04-17
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
270 Létrehozva: 2025-04-18
Segítő szakemberek kiállása az agresszív közbeszéd ellen
5851 Létrehozva: 2025-03-17
Kiállunk Vészabó Noémi emberi méltósága és művészete mellett
210 Létrehozva: 2025-03-25
Állandó füst megszűntetése 2 iskola és 1 óvoda udvarán (az Endresz György u. 49.-ből)
107 Létrehozva: 2025-04-02
Magyar emberek kiállása az agresszív hazai közbeszéd ellen
1800 Létrehozva: 2025-03-18
Maxim Imola úszásoktatásának engedélyezésére való kérelem
92 Létrehozva: 2025-04-15
Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!
7821 Létrehozva: 2020-07-28
Petíció a DSZC-s iskolák reggeli kezdési időpontjának módosításáért
69 Létrehozva: 2025-04-03
Tiltakozás a Szolnok-Abony közé tervezett elektrolit gyár megépülése ellen!
1189 Létrehozva: 2025-03-09
Mentsük meg a KRE-BTK képzéseit!
938 Létrehozva: 2025-03-03
A SAJÁTOS NEVELÉSI IGÉNYŰ GYERMEKEK ELLÁTATLANSÁGA AZ ÁLLAMI SZFÉRÁBAN!
4891 Létrehozva: 2023-04-02
Ne oltsák be a gyerekeket a szülő beleegyezése nélkül!
44 Létrehozva: 2025-04-15