Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

vidéki lakosnak budapesti 135 nm-es szoci bérlakás, felettébb fura !!!!

/ #5728 Re: A valakitől elzabrált BELVÁROSI 135 NM-ES KECÓ ZORBÁN VIKTORÉ LETT, mert megérdemelte

2011-11-24 01:28

#5720: - A valakitől elzabrált  Budapest V.kerületi, 135 nm-es nagypolgári kunyhó és egy vidéki ifjú története

Zorbán Viktor,  hazánk nagyra hívatott polgára,  talán tekintettel a KISZ-ben is végzett kíváló munkájára,  a jó Isten segedelmével  és  Mihályi Gábor izraelita vallású,  V.kerületi polgármester úr asszisztálásával,  26 éves korában,  mint vidéki lakos(?!) hozzájutott egy budapesti szociális  -a sok név nélküli családtól elkobzott-  nagypolgári lakások egyikéhez, amelyet 60.000.- Ft/nm áron megvásárolt, a vételár 30 %-áért, amelynek 10 %-át kellett  -a hatályos jogszabályok értelmében befizetni-,  a fennmaradó összegre 25 éves részletfizetés járt.  Egyébként a zorbán-bányászok abban az évben igen rosszul teljesítettek,  így a gazdasági elithez tartozó öreg Zorbán párttitkár elvtárs javaslatára  az ifjú Zorbán  igénybe vette a részletfizetési kedvezményt.  Majd, ezt a valakitől elkobzott nagypolgári, de immáron öröklakást, 2002-ben 63 millió Ft-ért eladta és az új Rózsadombon vásároltak 76 millióért egy lepukkant házikót,  amit 20 millió devizakölcsönből felújíttattak.  Az az igazság,  hogy arról nincs információ,  hogy az V. ker. nagypolgári lakás eredeti tulajdonosai voltak-e olyan szerencsések,  hogy a kiemelt Sz.István krt-i övezetben kaptak é lakást, személyenként  külön hálószobával, közös nappalival, avagy nem,  hanem úgy jártak, ahogy sokan mások,  mint belvárosi nagypolgári lakástulajdonosok.     Jómagam is,  ha nem is nagypolgári,  de fele ekkora lakást vásároltam meg a Vörösmarty téren,  de előtte már nem 2-3, hanem 20 éve benne élő budapesti lakosként  -hasonló feltételekkel-,  a jogszabályoknak megfelelően,  - én speciál kárpótlási jeggyel kifizettem a  vételár 30 %-át egyösszegben és így kimaradt az életemből a részletfizetés.   A fentieket tájékoztatásul,  minden részrehajlást mellőzve,  tudomásulvétel végett közlöm.