Magyarország önrendelkezése és szuverenitása
Vendég |
/ #3556 Re:2012-01-21 22:40Szart se mutattak meg! Be vannak szarva Orbánnal együtt, hogy lassacskán bukik a rendszer, mert a modern világ nem tűri a diktátorokat! A félelem nagy úr!!Ezek a haszonélvezők voltak, akik szintén félnek, hogy vége lesz a jólétüknek...Voltak még hálás határontúliak, voltak odakényszerített , megzsarolt közalkalmazottak, és persze sok -sok eszement , gondolkodni képtelen, semmit fel nem fogó egyéb ember! Antiszemiták, kurucok, antikommunisták, idegengyűlölők...stb. Meg voltak olyanok, akik igazából nem értették , miért is vannak ott ??!..Ők a megtévesztettek..Jót akarnak, csak rossz helyen, rossz időben és rossz alanyt támogatva álltak ki a véleményükért! ...Mindenesetre rengeteg (a zöm) nyugdíjas volt!Meglehetősen érdekes!!!!Lehet, hogy a települési fidesz hivatalban dupla adag farhátat ígértek??? vagy az idősek otthona vezetői fenyegették meg a lakókat, hogy kidobják őket az utcára, ha nem vesznek részt???? Mert ezekről a narancsosokról bármi aljasságot el tudok képzelni, mióta nyilvánvaló lett, milyen módszerrel zsarolták vissza az emberek magánnyugdíj pénzeit!! Bár, ha jobban belegondolok, ennyi támogatója még akár maradhatott is a csuti törpének!!?! De az összetétel..az nem hagy nyugodni...de mindegy...Köztudottan nagy az Isten állatkertje! Elfér benne még százezer ...(na jó, egyszer élünk....legyen kettőszázezer, hadd örüljenek Bayerék...Hadd teljesedjen ki Pataki csakrája..apropó! Most nem láttam a derekán a cigánykendőt...és különben is..hogyhogy most nem négy szürkemarha húzta szekéren vonult?? Mint legutóbb a az "antifideszes" Lázár tesók birtokán???Ja! Most biztosan a szolídabb képét akarta mutatni!!! Hiteles figura, mondhatom!! Igazi példakép! :) Ismét sikerült szegénységi bizonyítványt kiállítani a magyarokról!Kezdem unni, hogy agy nélküli birkák, egy pitiáner politikai kalandornak bedőlve , neki hízelegve , ország -világ előtt állandóan lejáratnak !!!! Az bostobaságnak és a képmutatásnak is van határa!!!! Gondolkodjatok már , emberek!!! Hát kit támogattok ti???? Elment az eszetek????Símogatjátok a báránybőrbe bújt farkast???!!!!!!!
Mindenesetre érdemes lenne megtudni, mibe került ez a "fidesz által nem támogatott" buszos turizmus az embereknek..mert nem Orbán zsebéből lett finanzírozva az a sok busz+ üzemanyag+ uzsonna+ előregyártott tüntető tacepaó +istentudja még mi ...??? Az biztos, hogy súlyos közpénzekből finanszírozta a kormány, vagy a fidesz(bár az ugyanaz a kassza) a maga melletti demonstrációt!!! EZ BIZONY POFÁTLANSÁG!!!NEM IS KICSI! Sőt! Ha jobban belegondolok, bűncselekmény!!!! Vizsgálóbizottság felállítását kellene követelni az ügyben! Nehogy már az én pénzemből utaztassa Orbán a szurkolóit!! |
|
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
PETÍCIÓ A VÁCI, DUNA-PARTI VENDÉGLÁTÓHELYEK FENNMARADÁSÁÉRT ÉS FEJLŐDÉSÉÉRT
6465 Létrehozva: 2025-02-03
Óvodai nevelés országos alapprogramjáról szóló 363/2012. (XII. 17.) Korm. rendelet módosításának halasztása
2172 Létrehozva: 2025-02-20
Számodra is fontos a szentesi kórház?
1335 Létrehozva: 2025-02-10
El a kezekkel és fűrészekkel a Péterhalmi-erdő fáitól!
1894 Létrehozva: 2025-01-18
Petition for a visual identity worthy of BCE / Kiállás egy a Budapesti Corvinus Egyetemhez méltó arculat mellett
1026 Létrehozva: 2025-02-19
Anconai szerelmesek
1019 Létrehozva: 2025-01-29
Adják le Megtévesztve 2.évadát
808 Létrehozva: 2025-01-25
ADJ REMÉNYT petíció a Duchenne izomdisztrófiával született gyermekekért
8332 Létrehozva: 2024-06-21
Közös képviselők számára ingyenes földhivatali hozzáférés biztosítása
601 Létrehozva: 2025-02-06
Manóvár tagóvoda bezárása elleni szülői tiltakozás
542 Létrehozva: 2025-02-18
ÁLLÍTSÁK VISSZA AZ ÁTALÁNY (RÉSZSZÁMLA) FIZETÉST AZ MVM-nél!
511 Létrehozva: 2025-02-21
Petíció a VÁCI ÚJ DUNA-HÍD ÉPÍTÉSE ELLEN
446 Létrehozva: 2025-02-05
NEM AKAROK SPORTLÉTESÍTMENYT , SEM BEVÁSÁRLÓKÖZPONTOT A TERMÉSZET HELYETT!!!!!
577 Létrehozva: 2025-01-19
Gyerekek étkezési adagjànak csökkentése
363 Létrehozva: 2025-02-17
Hidradenitis suppurativa betegségben szenvedők részére adókedvezmény igénybevétele
362 Létrehozva: 2025-01-29
Petíció a magyarországi gyepmesteri telepek működésének törvényi szabályozásáért ‼️
1035 Létrehozva: 2025-01-19
A Velencei-tó sukorói partszakaszának védelméért
2143 Létrehozva: 2024-09-29
A SAJÁTOS NEVELÉSI IGÉNYŰ GYERMEKEK ELLÁTATLANSÁGA AZ ÁLLAMI SZFÉRÁBAN!
4736 Létrehozva: 2023-04-02
Napraforgó Ovi bezárása elleni petíció
308 Létrehozva: 2025-02-23
KIÁLLÁS AZ ÁRPÁD UTCAI ÉS FARKAS ANTAL UTCAI ÓVODÁÉRT
300 Létrehozva: 2025-02-21