Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata

/ #12283 : Re: Büdöskomcsizó senkiházi

2012-08-25 19:08

#12281: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsányféreg 

 Kedves büdöskomcsizó féreg!

Köszönettel tartozom neked, mert utat nyitottál egy olyan világba, amit még nem ismertem eddig. Megtudtam kis keresés után, hogy a Duden módszert Konrad Dudenről, tehát, mint korábban mondtam, élő személyről nevezték el. Ezt eddig nem ismertem, tanulni sohasem késő, meg fogok vele ismerkedni. Továbbra is mondom, amit tanultam, a főneveket írjuk nagybetűvel, majd ha a Duden módszert megismerem, el fogom talán ismerni, hogy mást is lehet úgy írni. Egyenlőre több barátommal beszéltem a témában délután, senki nem ismerte, ami nem biztos, hogy dicsőség ránk nézve, de azt fenntartom, hogy én írtam ismereteim szerint helyesen. Ebben a témában addig nem vagyok hajlandó tovább vitatkozni, míg a módszert meg nem ismertem, mert mint mondtam, tanulni sosem késő, ha tévedtem, megkövetem Dudent. Veled ellentétben és nem csak mocskolódni tudok, utánanézek a dolgoknak és javítom azt, amit javítani kell.

Továbbiakban elbeszéltünk egymás mellett, mert te kiragadtál egy részt a tankönyvéből, én egy másikat. Egy biztos, a nyelvvizsgát Magyarországon még ma sem a Duden módzser szerint bonyolítják le, a nyelvet nyilván már tanítják az ő kidolgozása alapján.  Attól, hogy te ügyesebben használod a számítógépet, mint én, attól a nyelvet, megkockáztatom, én tudom jobban. Továbbra is azt mondom, hogy van még mit tanulnod, amit soha nem késő.