Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata

/ #12548 Kossuth téri élmény

2012-09-11 17:58

Imádom a technika csodáit. Az ember elmegy bárhová, viszi magával a LAPTOP-ját és irkál mindt, amit akar. Így vagyok ezzel én is. Kis élménybeszámolót tartok, nem hosszút, mert most még az élményeimet rendszerezem. Tetszett, hogy a vonaton a Déli part mentén mennyien szálltak fel a vonatra azzal a nem titkolt szándékkal, hogy kimenjenek a Kossuth térre örökös Miniszterelnök urunkkal kezet rázni. Mire Aligát elhagytuk, már nem sok hely volt a vonaton. Tetszik, hogy a baloldali emberek nem azzal a szándékkal mennek a Kossuth térre, hogy azt jó FIDESZ-es és "B" közép módra tönkretegyék, vigyáznak mindenre és az éhségsztrájkolókat bíztatják a kitartásra.
Tegnap egy ismert anonim büdöskomcsizó, buzizó és még lehetne sorolni az ő gépéből kiböffent ordenáré jelzőket, kifogásolta Feri megnyúlt, éjszakára felvett kényelbes pulóverjét. Hát most nézze meg és irigykedjen, mert ha egy 100 fős stáb dolgozna ordenáré "barátunkon", sem tudnának csodát művelni és meg sem tudná közelíteni kinézetben Feri jóképűségét, eleganciáját. Nagyon örülök, hogy én is kezet rázhattam vele.
Végezetül nagyon örülök, hogy ezt a rövid élménybeszámolót a Kossuth téren egy padon ülve leírhattam.
Közben megérkezett a Mindhalálig Gyurcsány brigád, a demokratikus magyar köztársaság jegyében.
Ha lesz időm, jelentkezem, addig is Mindhalálig Gyurcsny Ferenc és az éhségsztrájkolók.