Legyen választható a jelenleg még kötelező védőoltás
Másik aktivista |
/ #16 Re:+ FIGYELEM MINDEN HANGULATKELTŐNEK!2012-10-10 23:37A megértéshez tájékozottságra van szükség elsősorban! Nincs különösebben helye az érvtelen vádaskodásnak. Sehová sem vezet, és a személyes sértegetés sem mozdítja elő ezt az ügyet sem, mint ahogyan mást sem.
Kezdetnek tájékozódásra ajánlom ezt a cikket http://bekenagykovet.hu/okesz20.html és az oldal többi írását is. Egy egészségesen született gyermeket miért kellene már beoltani nem létező betegségek ellen? Egyszerűen ennek a peticiónak egyetlen célja van, hogy legyen választható és ne legyen kötelező a méreginjekció. Nem írták le sehol sem, és azt vita témára sem bocsájtotta senki, hogy miért nem másról szól a petíció! Akinek másról szóló petícióra van szüksége, az majd készít annak megfelelő célú petíciót! Azután, ha eltörölték az oltási önkényt, akkor is beadathatja minden hívő a mérget magának és gyermekének, ha úgy gondolja. A petícióban is világosan megvan fogalmazva, hogy az oltatni akarók oltassanak, tiszteletbe vannak tarva. De tartsák végre tisztelebe azokat, akik bármey okból nem akarnak mérget beadatni a gyermeküknek!
Az afrikai gyerekek kérdése itt nem téma, azt a kérdést meg kell hagyni az afrikaiaknak. Egyébként bizonyosan megvannnak azokról az oltásokról is a megfelelő ismeretforrások, amik kioltották az afrikai gyerekek életét, hogy ne szenvedjenek tovább az alultápláltság az éhezés miatt. Nem tévedésből haltak meg, hanem szándékos tévedésből, és az nagy különbség. Az AIDS betegséget is oltással terjesztették el Afrikában.
Tehát senkit nem akar a petíciót aláíró és a céllal egyetértő emberek közül, meggyőzni erről másokat! A kérés egyértelműen az, hogy ezt azok se tegyék akik ezzel a céllal nem értenek egyet. Az egyetértésben lévők teljesen önkéntes alapon csatlakoznak. A petíció célja világos jól érthetően megfogalmazott, egy önkéntes célcsoport számára, ami azt jelenti, hogy nem várjuk azokat az önjelölt önkéntes résztvevő vitatkozókat és hangulatkeltőket, akiknak semmi más céljuk nincs, csak a vita és a feszültség keltés.
Tehát lefordítom magyarra a magyart:
Másképpen fogalmazva ezt a petíciót azért írták ki, hogy az egyetértők aláírásukkal megerősítsék ezt a szándékot, együtt egymásért! Sehol sem szerepel felhívás arra vonatkozóan, hogy erről a meggyőződésről vitatkozni szeretnénk bárkivel is a petíció oldalán értelmetlenül! Ennyi! |
|
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
A Budapesti Wesley Iskolák megmentésére, működésének engedélyezésére szülői és támogatói kezdeményezés
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
ADJ REMÉNYT petíció a Duchenne izomdisztrófiával született gyermekekért
8092 Létrehozva: 2024-06-21
El a kezekkel és fűrészekkel a Péterhalmi-erdő fáitól!
1506 Létrehozva: 2025-01-18
Petíció a magyarországi gyepmesteri telepek működésének törvényi szabályozásáért ‼️
963 Létrehozva: 2025-01-19
Adják le Megtévesztve 2.évadát
625 Létrehozva: 2025-01-25
Budaörs Pumpa Pálya
552 Létrehozva: 2025-01-22
Anconai szerelmesek
505 Létrehozva: 2025-01-29
NEM AKAROK SPORTLÉTESÍTMENYT , SEM BEVÁSÁRLÓKÖZPONTOTA TERMÉSZET HELYETT!!!!!
410 Létrehozva: 2025-01-19
Szeretnénk Lidl áruházat Tiszakécskére!
1262 Létrehozva: 2021-07-09
Töltéshasználati engedélyek visszaállítása Baranya megyében a horgászok részére
275 Létrehozva: 2025-01-17
Hidradenitis suppurativa betegségben szenvedők részére adókedvezmény igénybevétele
271 Létrehozva: 2025-01-29
Életeket veszélyeztethet a Menczer – Lázár paktum Tát-Bajna – Szomor régióban. Ister-Granum Tiszasziget petíciója
269 Létrehozva: 2025-01-07
A PÉNZ SZÁMÍT, NEM AZ ÉLET?
257 Létrehozva: 2025-01-14
Közvetlen buszjárat Tiszalúc-Miskolc között
184 Létrehozva: 2025-01-17
Intézkedések az iskolai bántalmazások megelőzésére és kezelésére, Kisvárda
172 Létrehozva: 2025-02-03
PETÍCIÓ MAGYARORSZÁG EGYIK ELSŐ VASÚTI SZÁRNYVONALÁNAK (BÉKÉS-MURONY) ÚJRANYITÁSÁÉRT
529 Létrehozva: 2024-11-21
A Velencei-tó sukorói partszakaszának védelméért
1892 Létrehozva: 2024-09-29
Pumpapálya-építés támogatása Szegeden
121 Létrehozva: 2025-01-23
A SAJÁTOS NEVELÉSI IGÉNYŰ GYERMEKEK ELLÁTATLANSÁGA AZ ÁLLAMI SZFÉRÁBAN!
4434 Létrehozva: 2023-04-02
A Tüskék és rózsák udvara (ACOTAR) könyvsorozat újrakiadásáért
114 Létrehozva: 2025-01-13
Aláírásgyűjtés a Mátrafüreden található általános iskola ismételt megnyitására
110 Létrehozva: 2025-01-15