Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Sz.

/ #13189 Re: Re: 2012. október 23.

2012-10-24 10:40

#13186: - Re:  2012. október 23.

...és ez kinek szerencséje? - A pedagógusoké, akik kivezényelték a gyerekeket az 5-ösért, vagy azoké a gyerekeké, avagy a külhoni és a hazai megvásárolt rétegé, akik zsebreteszik az évi 500 milliárdot? - Ráadásul, csak, hogy tudjátok, hozzánk is jött a telefon, hogy menjünk, menetelni!!! - A fene megette, ha így kell 100 000 embert összevakarni. Ez a saját maguk becsapása, ami legyen az ő boldogságuk. Van még rá pár hónapjuk, hogy azt képzeljék, hogy valakik, mert a valóságban: már végük, mint a botnak. - Az Egyetem téren nem volt csak kb. 8 ezer szimpatizáns, de a Milla tüntetés számszerűségében párja volt a jobboldalinak. De, ha az erkölcsi alapot és a kedvet nézzük, a Baloldal pénztelenül, szabad akaratából, elvi alapon tüntetett, nem, mint ezek a kényszeredett, megvásárolt és levelekkel, telefonon összecsődített és az évi 500 milliárddal igen jól megfizetett jobboldal.

Tehetnél fel képet, csak a korrektség kedvéért, a baloldali megemlékezésről (Egyetem tér) és a baloldali tüntetésről (Szabadsajtó út) is, ha van kedved! De szerintem nincs, ami nem is csoda.

MHGYF!!!

Ui.: Karambolozott az a szerencsétlen Lázár és sajnos, meghalt egy nő abban a karambolban.