Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2576

2015-05-07 17:55

A KÉRELEM lap alján van "kérem a kárrendezésre való jogosultságom vizsgálatát az alábbi okra tekintettel" ide mit irjunk?

Válaszok


Vendég

#2578 Re:

2015-05-07 18:37:25

#2576: -  

 Nem tudom észrevetted-e, hogy szerepel előtte egy "vagy". Így csak akkor kell ezt kitölteni, ha valamilyen kizáró ok miatt nem lennél jogosult kártalanításra, de létezik olyan indok (ezt kell beírni), amely alapján részesülhetsz kártalanításban és kéred, hogy a beírt indokot vizsgálják meg.


Vendég

#2579 Re:

2015-05-07 18:54:27

#2576: -  

 

semmit ne írjál, ha nem voltál a Quaestornál dolgozó, vagy annak hozzátartozója, stb!!!!!

én aláhúztam a Nyilatkozat alatti első bekezdést  és a második bekezdésből is a vastag betűvel szedett részt (azt, hogy nem tartozom a kárrendezés aló kizárt személyek közé)

A kitöltési útmútató szerint azok töltik azt ki, akik kárrendezésre nem jogosultak, de a  BEVA kártalanítása alól nincsenek  kizárva, az egyszerű "mezei ügyfélnek" szerintem üresen kell hagyni azt a két pontozott vonalat és ne kérjed a a kárrendezésre való jogosultság vizsgálatát, de én nem vagyok jogász, csak  paraszti ésszel nekem így logikus(Kitöltési útmutató 15.pontja)