Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

VIKTORKA-KAS

#5538 Re: Re:: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 14:09

#5530: - Re: Re:   ÉS ÍGY ZÁRUL LE EGY KORSZAK, AMELYRŐL EGY ÉV MÚLVA MÁR MINDENKINEK CSAK A SZEMÉTDOMB JUT AZ ESZÉBE.....

VÁLASZ A 216. OLDALON,  AZ  5399.  HOZZÁSZÓLÁSBAN:   KI AZ ÚR A SZEMÉTDOMB TETEJÉN ???          AZ PEDIG,  HOGY ÉN MIBE DÖGLÖK BELE - ÍGY 50 KÖRÜL-  OLY' MINDEGY,  MINT AHOGY EZEN KÍVÁNSÁGOD IS !!!    AKI VISZONT SZERETI AZ ORSZÁGÁT,  AZ ANNAK NÉPÉT IS !!!   - TUDOD, BARBÁR ???  - HONNAN IS TUDNÁD ???     SZERÉNKE

Válaszok

Lukrécia
Vendég

#5539 Re: Re: Re:: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor?

2011-11-18 14:21:46

#5538: VIKTORKA-KAS - Re: Re:: Re: Re: Ha jön az IMF, én megyek. Mikor - Viktor? 

 Szerénke, ez megőrül!

Valamikor, úgy 1967 táján volt egy sláger, teljesen elveszett, archívumokban sem lelhető fel sajnos, az volt a magyarra fordított címe: "Ők jönnek, hogy elvigyenek engem" Egy mentőautószirénával kezdődött, egy őrült szavalta angolul a baromságait. Szerintem ez volt a rap első száma, azaz őse, 30 évvel megelőzte a korát. Ezt csak azért meséltem el, mert ahányszor büdöskomcsízó  kínlódását olvasom, mikor tehetetlen dühében mást nem tud, csak büdöskomcsizni, mindig ez a szám jut eszembe és a fülemben cseng a mentőautó szirénájának hangja.