Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

L.

#12803 Re: Re: Re:

2012-09-21 19:43

#12802: MHGYF - Re: Re:  

 Jaj, drága barátom! Hát azért hívtalak én meg Téged szüretbe, mert gondolod, hogy amúgy meg ráérek? 8-ra jön értem a szüreti járat, oszt megyünk. Nagy buli lesz, szerintem több lesz a hülyélkedés, mint a munka. Megrendeltek tőlem 4 tesi pogácsát - ezt akartam elkerülni.  Kedden meg süthetem a többit, mert kell útra a hamubasült.  Látod, ha eljönnél, nem lenne koplaló a buli. Én sajna most alkalmatlan vagyok kiruccanásra. Itt a Dél-balatoni borvidéken, a Somogyi dombságban javába folyik a szüret, akármerre tekintesz, mindenki avval foglalkozik. Kaptam a héten ajándékba 1 üveg mustot, szerencsére a kerben csavartam le a dugót, mert a ház így megúszta - én nem. Azért maradt egy fél deci kóstoló, az finom volt. A további élménybeszámolóra majd felhívlak. A bárányok hallgattak, mikor megkérdeztem, hogí akarnak-e téged látni. Ez sem igaz, mert annyit mondtak, hogy: beeeeee....

Válaszok

MHGYF

#12804 Re: Re: Re: Re:

2012-09-21 20:32:54

#12803: L. - Re: Re: Re:

SZIA!!!! FERI OTT LESZ A SZÜRETEN???? HA IGEN,AKKOR A SZÜRET VÉGE FELÉ MEGVEHETNÉD NEKEM AZ ALSÓGATYÁJÁT!!!! AKKOR VEDD CSAK MEG,HA MÁR VAN BENNE VONALKÓD!!!!! HA NINCS MÉG BENNE,AKKOR HALLGATTASD MEG VELE A MAMIBLUT!!!!! ATTÓL BIZTOS BESZ@RIK!!!! ELMEHETSZ 250 EZERIG,NE ALKUDJ!!!!!! MOND MEG NEKI,A ZOKNIS-GATYÁS VILINEK KELL,MERT A MÁSIKBÓL MÁR ELFOGYOTT AZ ANYAG!!!!! A MUSTOT NE SAJNÁLD!!!! NE FÜRDJÉL LE!!!!!! MAJD LENYALJÁK RÓLAD SZOMBATON!!!!!! ELÁRULOK NEKED EGY TITKOT!!!!! A BIRKÁK HA NEM FOGADNAK SZÓT,AKKOR MONDJAD NEKIK,JÖN A FARKVILI!!!!! VAGYIS ÉN!!!!! NEM TE!!!!! NA MINDEGY!!!!! MI AZ A SATUBASÜLT POGÁCSA????? AKKOR NÉLKÜLED SZTRÁJKOLJUNK???? MINDEGY,LESZNEK ITT EGEREN!!!!! VAGYIS ELEGEN AZ EGEREKKEL!!!!!! FELHÍVHATNÁL AMIKOR A LEGJOBBAN ÉHEZEK!!!!! PUSZI!!! V.

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!