Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Demokraták

#13736 Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-11-18 21:57

#13735: MHGYF - MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezt már rég elárulta nekünk Lázár János, hogy "egy ember annyit ér, amennyije van."  És a zember???

Meglásd Jani, jön még kutyára a dér!!!

Válaszok

polgár

#13737 Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-11-18 23:35:02

#13736: Demokraták - Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Lázár János - és még sok más polgármester - kis hazánkban 10 kézzel szórta a pénzt és adósítottal el települését. Ilyan pl. a héten említett V.kerületi  (ar)Rogán(s) Antal is, akinek sikerült úgy átverni a kerületi lakosokat, hogy még mindig nem térnek magukhoz. Említhetjük természetesen Debrecen művelt polgármesterét, Kósa Lajost is, beleillik a sorba. Gazdag ország vagyunk, joggal szórhatják polgármestereink a pénzt, nem róják meg őket érte, inkább állambácsi kifizeti a tartozást megtévedt báránya hivatalának. Aki viszont nem áll a FIDESZ mögé, ellehetetlenítik, mint Esztergom hős polgármesterét, Tétény Évát.

Somogy megye kistelepülésén lakom, figyelem a történéseket. Baloldali érzelmű vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy mindenképpen baloldali lejöltre x-eljek, csak azért, mert baloldali. Falunkban 2 jelölt indult, egy FIDESZ-e, egy független, de lobboldali érzelmű fiatalember. A fiatal nyert, tetemes tartozással vette át a hivatalt. Mára ezt a tartozást rendezte és dühöng, hogy ő is fordíthatta volna másra a pénzt, mint a nagyok, mert a kormány kifizette volna a tartozást. Ebben én speciel nem vagyok biztos. Minden tiszteletem a polgármesterünké, jól csinálja.