A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!! / Közlemények / !!!!KARÁCSONYI KÖZLEMÉNY!!!!!! / Hozzászólások


Vendég

#51

2015-01-01 12:34

Egyet értek. Nem lett volna szabad megtörténnie sem!

Vendég

#52

2015-01-01 13:14

ezt állandó jelleggel kellene küldeni akár naponta addig míg elismerik hibájukat és ugy ahogy megtudták oldani a német ügyet ezt is becsületesen megoldják

Vendég

#53

2015-01-01 23:21

Egyetértek,így van.

Vendég

#54

2015-01-02 11:07

Teljességében egyetértéssel fogadom a fentebb leírtakat, mert
én is ugyan így tapasztalom meg a belső istenség visszatükröződését, amiből arra a következtetésre jutottam,hogy valójában helyes úton jártam eddig is és ezek után is ezen az úton fogok járni.
Üdvözlettel: Marton Laci

Vendég

#55

2015-01-02 20:17

Igen, végre emberként kellen viselkedni, egymást tisztelve, segítve, egymást megszólítva

Vendég

#56

2015-01-02 20:53

Tamogatom!!!

Vendég

#57

2015-01-02 23:30

Ennek nagyon orulok, mar regen el kellett volna kezdeni, de sohasem keso!!!

Vendég

#58

2015-01-03 17:36

EGYETÉRTEK ÉS SZÜKSÉGESNEK TARTOM!!!!!
Mátyus Éva

Vendég

#59

2015-01-03 21:46

Már nagyon várom a Fény korszakát,és minden földi gonoszság megszűnését...Elegem van ebből a rabszolga életből...A Nemzet haldoklik...A gazdagok dőzsölnek..

Vendég

#60

2015-01-04 21:10

Nagyon köszönöm!
Végre valaki tesz is valamit! Ahogy csak tudom terjesztem hagy tudják meg mások is!
ÉBREDJ MAGYAR!Áldottak legyetek és mindenki aki segít,hogy Magyarország vissza kapja jogos tulajdonát!Hogy HONFI TÁRSAINK VISSZA KAPJÁK HAZÁJUKAT!!!
KÖSZÖNETTEL:Horváth Miklós

Vendég

#61

2015-01-04 22:09

A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

Lépjen kapcsolatba a petíció szerzővel!
!!!!KARÁCSONYI KÖZLEMÉNY!!!!!!
2014-12-26 19:07

Áldásos ,Szeretetben és Békében Gazdag Fény ünnepet kívánok és Boldog Újesztendőt minden, minőségében Magyar léleknek aki hozzájárul az aláírásával eme petíció általi célkitűzés véghezviteléhez!

Kérek mindenkit,hogy emlékezzünk arra a lelkületre melyet Jézusunk hírdetett,amely a Szkíta őseink erkölcsiségét foglalta magában és az Önzetlen Szeretetre épült...illetve amit a valódi Kereszténységnek nevezhetünk!

Jelen korunkban az emberek megünneplik a nagy személyiségek születésnapjait, ám nem tartják emlékezetükben és nem követik azokat az eszméket, amiért éltek. Az ünnep értelmét veszti és csupán mesterséges hagyománnyá válik, ha nem követitek tanításaikat.

Krisztus arra tanította az embereket, hogy szeressenek és együttérzéssel szolgáljanak minden lényt. Csak eszméinek gyakorlása által lehet igazán megünnepelni Jézus születésnapját. A belső Istenségnek kell visszatükröződnie minden cselekedetetekben. Az igazság székhelye a szívetekben található. Az istentisztelet azt jelenti, hogy teljes szívvel szolgáltok másokat. Éljetek szeretetben és szeretetteljes önzetlen szolgálatban!

Ez a helyes módja Krisztus születése ünneplésének!



Tisztelettel,Szeretettel és Áldást kérve mindannyiunkra:

A Petíció elindítója (Schmidt Roland"Solymár Hasszo")

Schmidt Roland

Vendég

#62

2015-01-05 11:21

Áldott legyen az Utad!A MAG Népe megérdemli az igazságszolgáltatást! ( Nem Jogszolgáltatást!)
K.Z.
idióták

#63 Hoax

2015-01-05 19:41

olyan 10+éve tudni, hogy a levél az kamu :D


Vendég

#64

2015-01-05 19:41

Adósunk Európa!Ideje volna hogy Európának ne tabutéma legyen Trianon gyászos emléke!

Vendég

#65

2015-01-08 18:24

Magyarország a Magyaroké! Mindent vissza !!!

Vendég

#66

2015-01-11 09:36

Érvénytelen diktátum, mert egyoldalú döntés után született.
Attila

#67

2015-01-14 18:31

A petíciót támogatva ajánlom a következő oldalt (több nyelven is elérhető) :

http://a-trianon-dilemma.blogspot.fr/

Az oldalon szereplő közleményt elfogadta és regisztrálta az Európai Parlament is...

Tehát van esély... igaz csak apró lépésekkel.

Ha valaki mélyebben is érdeklődik, hogy miért kaptuk a nyakunkba Trianont, akkor itt van :

Mi a baj a magyarokkal ?

http://pozitivvisszacsatolas.blogspot.fr/

Véleményem szerint a siker előtt a nyugati közvéleményt kell valamilyen szinten felvilágosítani, hogy megfeleő légkör álljon rendelkezésre a petíció tárgyalásához.

Meg kell találni azokat a NEM fősodratú csatornákat, ahol a fogyasztói társadalomból kiábrándult rétegek próbálnak válaszokat keresni az egyre sokasodó problémáikra.

Nekik is elegük van a globalizmusból, liberalizmusból, az erkölcs nélküli jogi és politikai életből, de nem tudják, hogy milyen irányba induljanak.

Tudatosítani kell bennük, hogy ők nem franciák, németek, angolok, hanem alapvetően kelták, akiket elrommánosítottak, majd elgermánosítottak, nyelvüket, kultúrájukat kicserélték...

De attól ők még szkíta rokon-nép, és valahol rejtve a génjeikben ott él a szkíta erkölcsre való vágyakozás.

Csak meg kell nekik mondani, hogy VAN alternatívája a Káin-i modellnek.

A Káini modell az a magatartásforma, amikor két fél (pl. két hadsereg, két párt, két cég, stb.) egymás ellen, egymás kárára küzd, a küzdelemből pedig a gyengébb erkölcsű kerül ki győztesen. (Lásd: Gresham-törvény)

A káini modell erkölcsi ellentéte Hunor-Magyar modell, ami az ún. háttárs-szellemiséget tükrözi. Ebben a modellben a harc egymásért folyik. Nem közvetlen érdekérvényesítésről szól, hanem arról, hogy a másik fél belül szunnyadó értékeit előhozza, és hogy az ellenfelet maga fölé emelje képességeiben és erkölcsiségében.

 

 

 

 

 


Vendég

#68

2015-01-15 17:17

Kedves Roland !!! Vigyázat ,mert valaki írt egy olyan peticiót ,aminek címe :" ELHATÁROLODOM AZ ORBÁN KORMÁNYTÓL "és nekem úgy tünt ,hogy hozzá van ragadva ehhez a peticiohoz ,ami nagy megaláztatás lenne ,mert ez a petició nem erről szól !!!

Vendég

#69

2015-06-08 23:56

Üdvözlök minden aláírót, (én is megtettem. azonban halkan megjegyezném, a trianoni diktátumot felülírja a a 2. világháborút lezáró párizsi "békeszerződés"
arieshungary

#70 Vélemény

2015-06-13 09:07

Kedves Roland! Örülök, hogy van ma hazánkban olyan ember, aki önzetlenül tesz az itt élőkért! Jómagam már 12 éve hirdetem a világban a tri-a-non igazságtalan gaztettét, mivel sokáig egy, a világban jól ismert B2B oldalt működtettem, így több millió email cím tulajdonosa voltam! Ez miatt nagyon sok kellemetlenség ért külföldről és itthonról is! Mára nagyon sok vátozást tapasztalok ez ügyben (15 év kell a magyarnak, hogy észbe kapjon)! Ha rákeresel a gugliban van yahoo-ban "aries trianon" akkor több milliós találatnál az elsők között találhatók a linkjeim! pl. http://blacktrianon.blogspot.hu/, http://domonyi.aries.hu/index_en.html és még több tucat! Isten áldás legyen veled! Domonyi Károly


Vendég

#71

2020-03-07 16:27

Hiányzik a "Erősítse meg az aláírását"... ezért NEM tudom hova beírni az e-mailben kapott azonosító kódot és a megerősítő kódot sem, pedig szeretném : Eszter

Vendég

#72

2020-06-02 07:33

Ťúl keveset tudunk erről az aláírásról. Aktuális ez még?