Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Chem Trailor

/ #144 Re: Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

2013-12-08 21:12

#135: ChemTrailorFucker - Re: Re: Re: Chemtrail-Contrail

Gratulálok! Kíválóan tájékozott vagy és kultúráltam kommunikálsz! Ez már valami, na ezért nem veszi komolyan a hülyeségeidet a legtöbb gondolkodó ember. Információtartalmú választ nem írsz, de rögtön elkuldesz annélkül, hogy végig gondolnád amit írtam. A megszólítást külön köszönöm te emberi hulladék! Nézd meg a kettőnk nyitó hozzászólását, apró stílusbeli különbség figyelhető meg. Úgy döntöttem lesüllyedek a szintedre és írok neked egy hasonló választ, tessék!  A légtérfelhasználásról egyébként lila gőzöd nincs, a rádiófrekvenciák is nyilvánosak, hallgasd a forgalmat tetszőleges frekvenciákon vagy amit akarsz, de süt rólad a tájékozatlanság és ez az amitől ökölbe szorul az arcom, hogy időt és energiát nem kímélve leírok valamit aminek még köze is van a fizikához és a repüléshez, erre a hozzád hasonlók elintézik ennyivel, ahelyett, hogy a csökött agyukkal gondolkodnának vagy utánnanéznének normálisan valaminek esetleg bemenjenek egy könyvtárba és kivegyenek egy fizikakönyvet vagy felhívnák a légiirányítást(nyilvános szám) és érdeklődnének. Tudod mit, ne hívd fel a légiirányítást mert csak elcseszed az ügyeletes napját a degeneráltságoddal. Tudom, mennyek az anyámba ,,fizetett firkász/zsidóbérenc" vagyok, ezt már hallottam máshol is.

Nyugodtan törölhető egyébként, mert nem viszi előre a témát.(de az övé is felesleges)