Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #2687

2015-05-22 17:42

Tisztelt Hozzászólók!!

 

Szeretném megkérdezni, hogy mire ez a hisztériakeltés? Talán valaki hallott arról, hogy nem kártalanítanak? Vagy talán eddig kicsúsztak valamilyen határidőből? Már elnézést, de a hírek arról szóltak, hogy július végéig mindenkit kártalanítanak. Hol van még ez az időpont. A májusnak sincs még vége. Egyébként pedig 32 ezer ügyfélről van szó.  Kb. két hete adhatjuk be a kártalanítási igényünket. Mit gondolnak, hogy a beadott igényeknek a feldolgozása mennyi időbe telik, úgy, hogy vannak akik frankón nem a megfelelő nyomtatványon adták be az igényüket. Egyébként meg szeintem ennek a szerencsétlen kártalanítási alapnak nem érdeke, hogy több ezer ügyféllel levelezzen. Aki a megfelelő nyomtatványon adta be az igényt, valamint csatolta a rendelkezésére álló okmányok másolatait, azt szerintem nem fogják felesleges hiánypótlással zaklatni. Higgyék el, hogy szeretnének ők is ezzel az egésszel minél hamarabb végezni.  De annak tényleg semmi értelme, hogy ezen a fórumon feleslegesen pánikot keltenek. 

Üdvözletem, és jó éjszakát!