Quaestor károsultak megmentéséért

vendég

/ #5402

2015-12-15 20:32

5379-ben kérték,hogy vezessem le az egész Q történetemet,amiből "jól" (ilyen nincs)ki lehet jönni.

(piciket kerekítek)

2009 végén betettem 3,00M forintot, 2010 végére lett 3,22M , adók levonása után 3,187M,  majd nyitottam egyből TBSZ-t, átraktam oda 3,00M-t , 187e kivettem, mint nyereség. Ezután 2012 közepéig még betettem több részletben 1,10M Ft-t, ez sima pénz számlán volt,újrakötvényezve kizárólag QFD-be,nem kivéve,csak visszaforgatva,amit 2014 végén(áldom a napot) az adók levonása után kivettem,számszerűsítve 1,35M forintot.

Visszatérve a TBSZ-re,indulás 2010 vége 3,00M, soha nem vettem ki,visszaforgatva kizárólag QFD-be, 2015 márciusában 452db. QFD150812-re "kamatozott". Jött a vég,............BEVA fizetett 3,28M Ft-t,(majd 1,073M-t fog még az alap.)

Kiszámolva: össz. befizetés 4,10M , össz. kivét 4,82M

Gondolom a szerencsésebbek közé tartozom,de együttérzek mindenkivel,továbbá a minket kritizáló,kioktató,...legfőképp az adófizetők pénzéből kártalanító és ehhez hasonló hozzászólásokból nem kérek,nem minimálbéres,valósan leadózott villamosmérnöki fizetésemből félretett pénzemet tettem be,mint előre gondolkodó családapa, és nem vettünk tíz évre frankos Suzukit,ha valaki az adófizetők pénzét félti,kérem nézzen szét egy kicsit,mi folyik az országban,mire megy el az adófizetők pénze.

(Európán belül Magyarországon a legdrágább 1km-nyi autópálya megépítése,...állítólag alapanyag,olcsó munkaerő adott,miről beszélünk?..ez csak egy szösszenet)

Záró gondolatként,valaki írta,hogy ez az egész Q-ügy egy igazi unicum(hungaricum),25 évig működni,vezető politikosokkal,bankárral egy páholyban ülni,pacsizni,mosolyogni,állami tévében reklámozni,adófizetők pénzét(külügy,önkörmányzat)Q-ba rakni és jól kivenni, mindezt állítólagos jól dolgozó felügyelet mellett, na ez az igazi UNICUM,...le is gurítok egyet.

....és már csak ketten (2) vannak előzetesben!