Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #5462 Re:

2015-12-18 21:13

#5459: -  

Nekünk az össz. pénzünk TBSZ és NYESZ számlákon volt. 3x írtam, xxx szer telefonáltam és ebből 6 x el is értem őket! Jött egy Mail, amiben türelmet kérnek ezt azt hiszem a május- júniusi leveleimre.. A telefonos hölgy már a hangomról ismer. A felét sem mondom el már automatikusan mondja: tudom emlékszem a múltkor is kérdezte, rajta vagyunk, türelmet kérünk szakembereink , jogászaink vizsgálják, az NGM válaszra várunk, a NAV még nem küldte meg az állásfoglalását azt várjuk bla - bla bla . Nagyon kedves, megértő volt. Októberben annyi változott, hogy hozzá tette: Legyen egy kicsit még türelemmel. A (PSZAF)honlapon rövidesen megjelenik a VÁLASZ legkésőbb péntekig. Ja ezt a múlt héten hétfőn mondta. Csak azért mert infót kértél. Ennyi.

Ja és a 2010-es TBSZ számla december 31-én lejár, de mindegy is mivel a felszámolás miatt mindenki kamatadó és EHO mentesem kapja vissza a kamatokkal (5év) és 11% -al csökkentett pénzét. A NYESZ viszont érdekesebb, mert azt akár „üresen” is lehetne transzferálni, mert ezt törvény mondja ki. Persze a törvények végrehajtása Mo-n annyit ér mint a  "RIP" QUAESTOR törvényé.