Kiállás Bagdy Emőke egészséges pszichológiai nézetei mellett!
Kozma Szilárd |
/ #165 Re:2016-01-19 17:34 Jó tehát, hogy hirtelen nekibuzdulásában aljasul - ismeretlenül - megrágalmazva, kioktatott ez a támadó-védőnő, mert így legalább értelmesen végig tudtam gondolni a dolgokat és megválaszolni azt, hogy miért van az a jelenség, hogy ha el megyek Mo-n egy még Csíkszeredánál is kisebb és ezért békésebb kisvárosba, azok főterén és parkjaiban az ember nem találkozik annyi babát sétáltató, vagy áldástól ragyogó, nagy hasú kismamával, mind a székelyföldi kisvrosok terein és parkjaiban. Mert, hogy nem a gazdasági jólét, iléletve a "jobblét" miatt, amley mellett a Magyarországi ltalános gazdasági mutatók is sokkal, de sokkal jobbak, de a család - a gyermekek utn! - által kapott állami segélyek és kedvezmények az itteniekhez képest egyenesen mennyországiak (Tessék ennek jól utána nézni, a mi naivitásunk és tájékozatlanságunk hánytorgatása helyett!), az biztos! Hogy a homoszexualitás gyakorlsa és hirdetése - pártolsa itt kemény bűncselekménynek számít, az tényleg negyon sokat el vesz az itteniu liberalista nyomulási kísérletek élőből és nem tudja annyira rothasztani a párkapcsolati viszonyokat, hogy az itteni liberálisok nem képesek olyan közéleti agresszivitásra, mint pl Magyarországon, az biztos. És ennek is köszönhető, hogy az emberek fejében az alapvető élet-tények nincsenek össze zavarva, hogy a családnak még tényleg van nem csak védelmező, de spiritulis minőséget fenntartó és fejlesztő értéke is, az biztos. Hogy nem kell a tanárok és tanítók és szülők attól féljenek, hogy a másik tanár, tanító vagy szülő, vagy pláne pszicológus rá fogje, hogy diszkriminatívan viselkedik, sőt, bántja - bántalmazza a másikat (kollégját, szülőt, stb.) amiatt, hogy nemtetszését fejezti ki annak a homoszexuális mivolta miatt, vagyis ezek miatt a rosszindulatú koholmányok miatt sem a tanárok - tanítók, sem a szülők nem megzsarolhatók és meghurcolhatók. Ez tényleg negyon sokat jelent a modern és a poasztmodern családalkotási lehetőségek szempontjából. De az is nagyon sokat nyom a letba, e petíció eszmevilága szempontjából, hogy itt nincsenek olyan "hivatalos személyek" (egészségügyi középkáderek) akiknek az a része amely Tűz-karmával vagy - és Levegő karmával születtek a világra (Vagyis a potenciális nő nemű védő-támadó asszisztensek fele!), és emiatt a velük született természetes agresszori reflexeik miatt, ilyen " felügyelői - vizsgálói helyzetbe kerülve" (Ha jól tudom Mo-n a védőnők még a családok otthonaiba is bemehetnek a babák fejlődése ellenőrzésének a céljából, és bármikor megmérhetik azok hoisszanti növekedését, súlygyarapodását, bőrük színezetét, jollakottságát, steril, vagy nem streil öltözetét, viszgálatjkák az általuk, vagy a "központ" által előírt étkeztetési és egyéb programok betartását, stb. - Kinek kell még egyetlen gyermek is ilyen áron?) akárcsak a fontoskodás miatt is, és nem is a rossz hangulatuk kiélése érdekében, vegzálhatják a kismamákat és azok férjeit, stb. S hát még Réka! És hát még Ividő!
|
|
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
Segítő szakemberek kiállása az agresszív közbeszéd ellen
5844 Létrehozva: 2025-03-17
A száj- és körömfájás (FMD -magyarul RSzKF) jelenlegi diagnosztikai és válságkezelési gyakorlatának azonnali felülvizsgálata, életpárti alternatívák bevezetése érdekében.
3385 Létrehozva: 2025-04-02
Vonják vissza Vészabó Noémi amatőr, giccsfestő Munkácsy Mihály-díját
1807 Létrehozva: 2025-03-20
Magyar emberek kiállása az agresszív hazai közbeszéd ellen
1796 Létrehozva: 2025-03-18
Egy gyermekes családok SZJA mentessége/Támogasson minket
2257 Létrehozva: 2025-03-04
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
1557 Létrehozva: 2025-03-05
Az állatok, a gazdák és a magyar vállalkozások védelmében – emberséges, etikus és független járványkezelést!
1123 Létrehozva: 2025-03-30
Gyermekeink érdekében: Ne szervezzék át a XVI. kerületi óvodák csoportjait!
554 Létrehozva: 2025-03-27
ADJ REMÉNYT petíció a Duchenne izomdisztrófiával született gyermekekért
10675 Létrehozva: 2024-06-21
Tiltakozás a Szolnok-Abony közé tervezett elektrolit gyár megépülése ellen!
1182 Létrehozva: 2025-03-09
Kiállunk Vészabó Noémi emberi méltósága és művészete mellett
210 Létrehozva: 2025-03-25
Mentsük meg a KRE-BTK képzéseit!
934 Létrehozva: 2025-03-03
Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!
7815 Létrehozva: 2020-07-28
Állandó füst megszűntetése 2 iskola és 1 óvoda udvarán (az Endresz György u. 49.-ből)
103 Létrehozva: 2025-04-02
Védjük meg a Thaly Kálmán utcai fákat!
98 Létrehozva: 2025-03-16
Dr Bordás Noémi doktornő szabadlábra helyezése
670 Létrehozva: 2025-02-23
NEM AKAROK SPORTLÉTESÍTMENYT , SEM BEVÁSÁRLÓKÖZPONTOT A TERMÉSZET HELYETT!!!!!
738 Létrehozva: 2025-01-19
Petíció a DSZC-s iskolák reggeli kezdési időpontjának módosításáért
67 Létrehozva: 2025-04-03
A SAJÁTOS NEVELÉSI IGÉNYŰ GYERMEKEK ELLÁTATLANSÁGA AZ ÁLLAMI SZFÉRÁBAN!
4888 Létrehozva: 2023-04-02
Napraforgó Ovi bezárása elleni petíció
770 Létrehozva: 2025-02-23