Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Juhász Péter , fizetett füttymester

/ #1783

2021-06-06 07:37

Én úgy vettelek észre, hogy néztem, ki az a délceg kiállású férfiú a színpad mellett, akit egy hölgy olyan aktívan fotóz. A Parlamenttel a háttérben.

Ekkor kérdeztem meg Robit, hogy honnan szerezted a rendezői kártyát. Fogalma sem volt, ahogy nekem sem, pedig ő volt a tüntetés hivatalos bejelentője, és én a másik személy, akit megadtunk a rendőrségen kapcsolattartónak.

 

Amikor kiderült, hogy nem akarod levenni, oda mentem hozzád. Nem gondoltam, hogy be kell mutatkoznom, hisz már megtettem a Mokka várójában pár hónappal ezelőtt, amikor először tojásoztál, és behívtak. Azt hittem emlékszel, hogy ott találkoztunk, és miután ismerősnek jelöltél a Facebookon, joggal gondolhattam, hogy megismersz.

-       Jónapot kívánok, megkérhetem, hogy vegye le a rendezői kártyát?

-       Bocs, de már bemutatkoztunk egymásnak? Dániel Péter vagyok.

-       Juhász Péter, megkérhetem, hogy vegye le a rendezői kártyát, maga nem rendező.

-       De az vagyok. Ki vagy te egyáltalán?

-       Nem, te nem vagy az - váltottam én is tegeződésre -, mert személyesen ismerem az összes rendezőt, hiszen veled szemben én viszont az vagyok. Ugyanakkor, azt is tudom, hogy te ki vagy, és pontosan tudom, hogy sem levélben, sem személyesen nem jelentkeztél rendezőnek. 




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...