Stop a kötelező szűréseknek!Ne legyenek kötelezőek a szűrővizsgàlatok Magyarországon.

szilágyizeva

/ #23

2024-07-21 18:36

Felháborító, emberi alapjogokba ütköző, egyik vizsgálat életveszélyes is! Mivel a rák nem fertőző nem lehet diktatórikusan kötelezni senkit sem pedig földönfutóvá tenni ha netán nem engedelmeskedik ! Én NEM fogok elmenni, 58 évesen még SOSEM voltam, NEM akarom tudni ha beteg vagyok, ez ALAPJOGOM, továbbá NEM bírok SEMMIFÉLE orvosi vizsgálatot, beavatkozást, pszichésen hatalmas traumát okoz bármiféle erőszak! NEM!!!!

Én azt az elvet vallom hogy EZEK A VIZSGÁLATOK okoznak rákot és erre meg SENKI SEM KÉNYSZERTHET, az elveimhez meg jogom van. A rák kezelése ellen is vagyok,  én hiszek a sorsban, ami magánügyem de  köteles mindenki-az állam is!- elfogadni és TISZTELETBEN TARTANI! Ez olyan mint egy NEMI ERŐSZAK!

Németországban nőttem fel ahol alap az EMBERI JOGOK márpedig ez JOGTALAN s inkább öngyilkos leszek ha ezt behozzák minthogy kényszerítsenek meg büntetgessenek! K I Z Á R T !
Lexikonban jegyzett festőművésznő vagyok (Szilágyi Zoé művésznéven) és mindenhol hangot adok annak amit gondolok!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...