Stop a kötelező szűréseknek!Ne legyenek kötelezőek a szűrővizsgàlatok Magyarországon.

Stop a kötelező szűréseknek!Ne legyenek kötelezőek a szűrővizsgàlatok Magyarországon. / Közlemények / Sziasztok! / Hozzászólások


Vendég

#1

2024-07-07 07:53

Stop a kötelező szűréseknek! Ne legyenek kötelezőek a szűrővizsgàlatok Magyarországon.

Vendég

#2

2024-07-07 07:55

Nem fogadom el, hogy más döntsön a személyes jogaimba tartozó kérdésről!! Egyszerűen elfogadhatatlan!! Vonják vissza!!! Majd Én elődöntöm mikor, hova és milyen szűrésre megyek!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2024-07-07 07:59


Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2024-07-07 08:24



Vendég

#5

2024-07-07 08:29

Megismétlem, amit a petíció aláírásakor közzétettem a vélemény rovatban: az egyéni önrendelkezés nevében tiltakozom a szűrővizsgálatok kötelezése ellen! 

Cicus

#6

2024-07-07 09:00

Ez nem megelözés hanem kényszer ami jogtalan. Mindenki maga rendelkezik a testével főleg ilyen egészségügyi ellátás mellett. Kevés az orvos,nővér . Osztályok zárnak be. Hónapokat éveket kell várni vizsgálatokra ,műtétekre. Hiába is szűrnének ki bárkit hónapok múlva kerülne be a kórhazba ami már késő lenne. Ennek semmi értelme ha csak az nem ,hogy embereket terrorizálják és akinek van pénze az megy a magánkórhazakba aki nincs az meg haljon meg. Felháborító az egész😡 . Ez nem megelőzés,egészen más...😡😡😡😡

TILTAKOZOM a szűrővizsgálatok kötelezővé tétele ellen.

Legyen mint lehetőség aki szeretné ,de ne legyen kötelező!! Ez a személyisegi jogok lábbal tiprása lenne.


Vendég

#7

2024-07-07 09:41

A kormany.hu oldalán nem találom tervezetet.
Trényi Péterné

A petíció szerzője

#8 Re: Szép napot

2024-07-07 10:54

#7: -  

 Kiegészítettem a kormany oldalával is a közleményeknél. 


Vendég

#9 Re: Ne legyen kötelező a szürővizsgálat

2024-07-07 11:06

#1: -  

 


Vendég

#10

2024-07-07 11:17

Én már oda tegnap elküldtem!

Vendég

#11

2024-07-07 11:47

Nem tudom miert kellene kötelezni barkit is a szűrésre.Aki akart eddig is mehetett.Felnőtt emberek vagyunk mindenki döntse el milyen vizsgalatokat akar

Vendég

#12 Re: Ne legyen kötelező a szürővizsgálat

2024-07-07 12:47

#1: -  

 


Vendég

#13

2024-07-07 13:09

Tisztelt Cím!
Kérdésem a következő:
Milyen jogcímen rendelkezik a kormány a testemről?
Várom mielőbbi válaszukat!

Vendég

#14

2024-07-07 13:26

Írt már valaki? Van valami sablon e-mail? Vagy mindenki spontán írjon nekik?

Vendég

#15

2024-07-07 13:29

Tiltakozom a mammomráfia miatt, mert a kisebb mellű nők számára kínzás (cibálás, lapítás), pláne akiknek nincs megereszkedett állapotban az emlő, az elsírja magát a fájdalomtól.
Másodszor van olyan betegségem, ami nem tolerálja a röntgent.
Tiltakozom a vastagbél szűrés ellen, aki áteresztő bél szindrómában szenved, annak életveszélyes.
Tiltakozom a kényszerítés ellen, nem vagyok rabszolga, ez megaláztatás!
Felnőtt ember vagyok, én akarok dönteni.

Vendég

#16

2024-07-08 18:28

Tiltakozom a kötelező szűrővizsgálatok ellen! Ez nem csak az emberek megalázása, de sárba tiporták az emberek saját önrendelkezési és szabadságjogait. Senki földi halandónak nincs joga eldönteni, hogy a “páciens” milyen szűrésen, gyógykezelésen vegyen részt, de még azt sem, hogy hol! Ez nem szűrővizsgálat, ez egy náci emberkísérlet, megfélemlítés, rabszolga sorba taszítás! Hogy merészelnek bárki felett ilyen törvényt hozni?! Senki nem hatalmazta fel önöket, hogy emberéletekről vagy az egészségükkel kapcsolatos dolgokban döntsenek! A gyilkos WHO kiszolgálói tesznek ilyet! A nemzetük iránt elkötelezett vezetők soha nem tennék! Nép és nemzet ellenes hazaárulás! Azonnal vonják vissza a kötelező szűrések elrendelését! Aki akar és akart, eddig is el tudott menni szűrővizsgálatra oda, ahová szeretett volna, ahhoz az orvoshoz/intézménybe akihez szeretne, olyan vizsgálatra amire szüksége van, minden kényszerintézkedés nélkül! Nem ezzel lesz jobb az egészségügyi ellátás! Mindenkinek joga van dönteni a saját teste felett! Ha pedig a bírságolásra megy ki a játék, még mocskosabb ez az egész eljárás! Hagyják végre az embereket, a népet szabadon ÉLNI! Még hány bőrt akarnak lenyúzni rólunk?! Most már az életünk is kell?! Legyen elég végre!

Anonymous

#17

2024-07-09 04:54

Tiltakozom a kötelező szűrővizsgálatok ellen! Ne legyen kötelező szűrővizsgálat!,Egyet értek petícióval! Az èn testem az èn felelősègem az èn testem felett csak èn döntök soha nem jártam szűrővizsgálatra és nem is fogok!


Vendég

#18

2024-07-09 18:46

köszönjük szépen.

Vendég

#19

2024-07-10 18:56

Tiltakozom a kötelező szűrővizsgálatok ellen! Mamogràfia miért kötelező amikor Svájcban és más országokban is már betiltották mivel elavult és káros?

Vendég

#20

2024-07-15 04:21

Kedves Trényiné!
Jelzem Önnek azt,hogy a kozigazgatásiegyeztetees@bm.gov.hu címre megírtam a véleményem. Remélem nem maradok egyedül.

Üdvözlettel
Tóth-Kovács katalin

Vendég

#21

2024-07-17 08:22

Tisztelt Trényi Péterné, ismételten arra szeretném kérni, hogy kérem küldje át a petíció aláírásakor leírt véleményemet, mert azt szeretném tovább küldeni a kormánynak még augusztus előtt. Nem tudom, hogy a véleményem azért nem olvasható, mert nem kívántam nyilvánosra állítani - nem véletlenül - vagy más ok miatt nem olvasható, mégha sokaknak nem tetszik, ez s véleményem. Köszönöm segítségét, tisztelettel: Krisztina

Vendég

#22

2024-07-21 10:42

Tisztelt törvényhozók! 14 éves korom óta , minden nap meg mondták mikor keljek fel. Naponta 8-9 órát tanultam , dolgoztam. Egyedül ápoltam a szüleimet, fel neveltem két diplomás gyermeket. El fáradtam. 5 hónap múlva nyugdíjba vonulhatnék. Ezt várom már néhány éve. ,43 évig voltam rabszolga.Egész életemben fizettem a TB-TCsak annyit kérek, hogy ezt a néhány évet, ami vissza van, önálló szabad személyként tölthessem. Köszönöm az aggódalmukat az egészségem miatt. Ismerve a mai egészségügy állapotát, inkább nem szeretném a fájdalmas és kockázatos vizsgálatokat. NEM AKAROK RÉSZTVENNI BENNE!
szilágyizeva

#23

2024-07-21 18:36

Felháborító, emberi alapjogokba ütköző, egyik vizsgálat életveszélyes is! Mivel a rák nem fertőző nem lehet diktatórikusan kötelezni senkit sem pedig földönfutóvá tenni ha netán nem engedelmeskedik ! Én NEM fogok elmenni, 58 évesen még SOSEM voltam, NEM akarom tudni ha beteg vagyok, ez ALAPJOGOM, továbbá NEM bírok SEMMIFÉLE orvosi vizsgálatot, beavatkozást, pszichésen hatalmas traumát okoz bármiféle erőszak! NEM!!!!

Én azt az elvet vallom hogy EZEK A VIZSGÁLATOK okoznak rákot és erre meg SENKI SEM KÉNYSZERTHET, az elveimhez meg jogom van. A rák kezelése ellen is vagyok,  én hiszek a sorsban, ami magánügyem de  köteles mindenki-az állam is!- elfogadni és TISZTELETBEN TARTANI! Ez olyan mint egy NEMI ERŐSZAK!

Németországban nőttem fel ahol alap az EMBERI JOGOK márpedig ez JOGTALAN s inkább öngyilkos leszek ha ezt behozzák minthogy kényszerítsenek meg büntetgessenek! K I Z Á R T !
Lexikonban jegyzett festőművésznő vagyok (Szilágyi Zoé művésznéven) és mindenhol hangot adok annak amit gondolok!


Vendég

#24

2024-07-23 17:19

Én egy súlyosan mozgáskorlátozott ember vagyok. A hétköznapokban is nagy nehézségeket okoz számomra, hogy orvosi vizsgálatokon megjelenjek. Úgy hiányzik nekem a kötelező szűrő vizsgálat, mint egy púp a hátamra. Nem értek egyet azzal, hogy kötelező jelleggel küldjék az embereket szűrővizsgálatokra.

Azt pedig egyenesen vérlázítónak tartom, hogy pénzbüntetésésel tervezik sújtani azokat akik, nem kívánnak részt venni a kötelező szűrővizsgálatokon.Q_dagi_maszat.153

Vendég

#25

2024-08-02 13:49

Semmiképpen nem lehet kötelező! Ha én nem akarom! Ennyi önrendelkezést kérünk.



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...