Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata

/ #12267 Re: Re: Re: Re: Re: Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!

2012-08-25 17:10

#12266: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!  

 Én sajnálom. Képzeld el, milyen égés lehet neki, mindenhol besülni. Idejön egy fórumra, ahová senki nem hívta, szemétkedik mindenkivel, megjátssza a nagytudásút és sorozatosan beég. Nem lehet kellemes érzés. Tulajdonképpen sajnálom, de nagyon. Egy ember, akinek az élete a gyűlölködésben teljesedik ki, nagyon boldogtalan ember lehet. Nincs egí barátja, nincs senkije, akivel megbeszélhetné, ami őt legjobban bántja. Azokba rúgja a lgnagyobbat, akik jót akarnak neki tenni, akik barátjukká fogadják.  Ez az ember sosem lesz boldog, el fogja mindig taszítani magától azokat, akik barátként közelednek hozzá. Én sajnálom. Sajnálom tiszta szívemből, de meg kellett lépnem azt, hogy feltettem a képét, mert már nagyon elszemtelenedett, nagyon sokat sértegette a másikat. Én megígértem, vártam egy napot, vártam, hogy emberi hangon megkérjen, ne tegyem, de ő még rátett a szemétkedésre egy lapáttal. Hát ez lett az eredménye. Most már aki akarja, megismerte. Ne haragudj, büdöskomcsizó Filiszteus, Frakk, nevenincs szélsőjobboldali ..... Itt be is fejezem, nem ragozom tovább. Történhetett volna másképp is, nem rajtam múlt.