Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

MHGY (V)

#12251 Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-08-24 17:41

#12232: -

EZ A KUPAC MIND TI VAGYTOK!!!!!! FIDESS-JOBBIK EGYÜTTES SZARKUPAC!!!!!

MHGY (V)

#12252 Re: Re: Re: Re: Címzett: Tel VILMOS!!!

2012-08-24 17:52

#12229: Sz. - Re: Re: Re: Címzett: Tel VILMOS!!!

SZIA SZERÉNKE!!!!!!  MINDEN RENDBEN VAN!!!!!! ÓHAJOD PARANCS!!!!!!! MAJD A RÉSZLETEKET MEGBESZÉLJÜK A JÖVŐ HÉTEN TELEFONON VAGY KIUGROK HOZZÁTOK. GONDOLOM AKKOR MÁR HAZA JÖTTÖK?????

SZIASZTOK PUSZI ÜDV ÉS TOVÁBBI KELLEMES NYARALÁST!!!!!!  OLYAN FORRÓSÁG VAN ITT, MINT A KAZÁNBAN. AZÉRT AZ ÉJSZAKÁK MÁR HÜVÖSEK SZERENCSÉRE.

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

Demokrata

#12253 Re: Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 19:15

#12250: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény 

 Vilike!

Ez a pasi annyit nem ér, mint a körmöm alatt a piszok. Feltehetem, mert megérdemli, hogy pellengérre állítsuk/állítsam. Egy olyan szélsőjobbos ismerősöm, mint ő is, mondta nekem, hogy ne tegyem, mert ezek mindenre képesek. Én üzenem nekik, hogy én is, csak én nem nemtelen, hanem tisztességes eszközökkel játszom. Nem én akartam vele harcolni, ő szemétkedik, azt pedig a beteg gyomrom nem veszi be.

Egyébként meg ahogy Te is írod: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

MHGY (V)

#12254 Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!!!!!!!!

2012-08-24 23:16

#12253: Demokrata - Re:

AZ ELSŐ SORODDAL EGYETÉRTEK!!!!!!!! A TÖBBIVEL AZÉRT NEM, MERT EGYÉBKÉNT EZEK EGY ELÉG BESZARI BANDA CSAK CSORDÁBAN, BEKÖTÖZÖTT POFÁVAL MERÉSZKEDNEK MÉG A TÜNTIKRE IS. AZ ILYEN ELEVE NEM IS LEHET TISZTESSÉGES!!!!!!!!!  AZT HISZEM, HOGY EZT MÁR MINDENKI VÁGJA EBBEN AZ ORSZÁGBAN!!!!!!!!  EZ IS CSAK IDEIG ÓRÁIG BIRJA SZEMÉTKEDÉS MENTESEN KI, OSZT CSODÁLKOZIK, HOGY AZ EMBER LEGSZIVESEBBEN KÉPEN DÖRGÖLNÉ!!!!!!!!! ATTÓL MEG MÉG RÁADÁSUL FOSIK IS. MÉGIS MINDIG BETÁMAD MINKET, IGY ARCTALANUL ERRE FUTJA NEKI!!!!!!!!!!!

SZÉP ÁLMOKAT MINDENKINEK!!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!


Vendég

#12255 Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!!!!!!!!

2012-08-24 23:31


Vendég

#12256 Re: Re: Re: Re: Re: Címzett: gyurcsányféreg

2012-08-25 00:35


Vendég

#12257 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Címzett: gyurcsányféreg

2012-08-25 02:51

Demokrata

#12258 Re: Re: Büdöskomcsizónak!!!!!!!!!!

2012-08-25 11:27

#12255: - Re:

Warum schreibst du nicht auf deutsch, als früher?

A büdös szádat mi még a seggünkhöz sem engedjük hozzáérni!

 

MHGY (V)

#12259 Re: Re: Re: JOBBIKOS GÖRÉNY!!!!!!!!!!

2012-08-25 12:33

#12255: - Re:

RAKJAD A BUZGÓ MÓCSINGODAT AHOVA AKAROD VAGY AHOVA HAGYJÁK!!!!!!!!  BIZTOS TE EGY BUZERÁNS ÁLLAT VAGY, AKI MÁR CSAK CUMIRA HASZNÁLHATÓ!!!!!! KAPD BE VÉN TROTYKOS TATA!!!!!! PERSZE, HA HAGYOM!!!!!!

 

MHGY (V)

#12260 Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!!!!!!!!

2012-08-25 12:45

#12258: Demokrata -

SZIASZTOK!!!!!!  TEGYÉTEK IDE AZ ÖREG JOBBIKOS TATA KÉPÉT, HOGY GYÖNYÖRKÖDHESSÜNK BENNE EGY KÉT NAPIG!!!!!!!

EGYÉBKÉNT AMIÓTA LEÉGETTED AZÓTA NEM MER NÉMETÜL IRNI!!!!!! TESZI A NEMLÉTEZŐ ESZÉT AZ OKOSKODÓ SZARHÁZI JOBBIKOS GÖRÉNYGEDEON TATA!!!!!!! KÖZBEN EGY IMPOTENS F@SZ!!!!!!!!!! HÁT TUDJÁTOK ENNEK ÉN SEM ADNÁM A SZÁJÁBA HIÁBA SZÜKÖLNE ÉRTE!!!!!!!!

AZÉRT IS, HOGY A GUTA ÜSSE KI A GECÓJÁT BELŐLE, MERT ERRE GERJED!!!!!!! AKKOR MOST FIGYELJ PATKÁNYTATA!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!

Demokrata

#12261 Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!!!!!!!!

2012-08-25 13:39

#12260: MHGY (V) - Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!!!!!!!! 

 Vilike, én elhiszem, hogy tele vagy indulattal, én is tele vagyok. Ez a két lábon járó nemiszerv elérte nálam, hogy most igazán betelt a pohár és megismertetem a mocskos képét a világgal. Nem érdemli meg, hogy barátsággal bánjon vele az ember. Sértegetni, majd megsértődni nagyon tud, de engem ez már nem érdekel. Amit ma délután kapni fog, azt megemlegeti. Még alszom a tervemre egyet, mert fáradt vagyon, aztán... hadd' szóljon.

Addig Neked is jó pihenést.

Mindhalálig Gyurcsány!

Auf Wiedersehen!


Vendég

#12262 Re: Re: Re: Büdöskomcsiknak!!!!!!!!!!

2012-08-25 14:25

#12258: Demokrata - Re: Re: Büdöskomcsiknak!!!!!!!!!! auf deutsch, als früher

"Németül, mint korán" ? :D  Aki nem tud németül, az ne beszéljen németül, te módfelett ocsmány büdöskomcsi féreg. :)

Demokrata

#12263 Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsizó

2012-08-25 15:37

#12262: - Re: Re: Re: Büdöskomcsiknak!!!!!!!!!!  

 Megástad a sírodat.

Egy mondat a német szakértelmedhez, amit korábban már bizonyítottál: keress egy német nyelvtankönyvet és keresd ki: korán=früh. Például: korán reggel: früh morgen. Korábban: früher, pl. korábban ott voltam: ich war früher dort. Kérem a következő "okosságodat" és lapíts, mert megint megbuktál. Én bizonyíthatóan külker. áruforgalmi szakvizsgával kibővített felsőfokú nyelvvizsgát tettem a Rigó utcában, mert akkor még csak ott lehetett, vagy az ELTE-n, így az én nyelvvizsgámnak van alapja. A maiaknak kevésbé, tisztelet a kivételnek. Az angoltudásommal viszont nem villogok, mert az nincs, de ha kell, kiszótározok ezt-azt, hogy ne hülyén haljak meg.

Ennyi kitérő után közlöm, hogy az elmúlt két nap okán-jogán az általad feltett szarkupacok mellé te is felkerülsz, ismerjen meg a világ.

Ezt akartad?

még demokratább MHGY

#12264 Re: Re: Re: Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!

2012-08-25 15:53

#12262: - Re: Re:  Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!

Kussoljál már be, mert odamegyek és beledugom a fejedet a klotyótokba, te, fostartály!!! te még magyarul sem tudsz írni, még ahhoz is bugris vagy!!!!! Lehet látni, hogy helyesíró programot használsz, mert, amit az nem jelez, azt többnyire szabálytalanul is írod.

Ne a géptől várd a csodát, hanem tanulj meg írni, legalább magyarul, te, Agyalá Gyula!!!!! A német tudásoddal már egyszer befaragtál! az angolt meg most próbálod összekaparni egy-két szó erejéig?  Azt sem fogod sokáig bírni, hamar kiderül a fakju tudásod, mert a hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát, meg a szótározót.

A Demokratáról meg kopjál le, mert én, a békés természetű ember, én baszlak úgy pofán, hogy a takony menetet vág a nyakadon!!!!!

Megértetted? KUSS a neved!!!!!

Demokrata

#12265 Közhírré tétetik, hogy ő a büdöskomcsizós, jobbikos szemétláda!

2012-08-25 15:57

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lvmrr0Veeu1qzbs58o1_1280.jpg

Ezt akartad, vagy egy másikat, ahol fotogénebb vagy? Mert ez szerintem elég Scheisse! Te tudod, velem lehet alkudozni!

MHGY (V)

#12266 Re: Re: Re: Re: Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!

2012-08-25 16:28

#12264: még demokratább MHGY - Re: Re: Re: Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!

SZIASZTOK!!!!!!! GRATULÁLOK A SZARFOTÓHOZ!!!!!! NEM SÜL LE A FÉNYKÉPÉRŐL A BŐR AMENNYIT GANÉJKODIK ÉS UTÁNA IMÁDKOZNI MEGY??????? VAGY CSAK PIÁLNI????? INKÁBB AZT NÉZEM KI BELŐLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HOGY PUKKADJON MEG!!!!!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demokrata

#12267 Re: Re: Re: Re: Re: Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!

2012-08-25 17:10

#12266: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Büdösjobbikospatkány!!!!!!!!!!  

 Én sajnálom. Képzeld el, milyen égés lehet neki, mindenhol besülni. Idejön egy fórumra, ahová senki nem hívta, szemétkedik mindenkivel, megjátssza a nagytudásút és sorozatosan beég. Nem lehet kellemes érzés. Tulajdonképpen sajnálom, de nagyon. Egy ember, akinek az élete a gyűlölködésben teljesedik ki, nagyon boldogtalan ember lehet. Nincs egí barátja, nincs senkije, akivel megbeszélhetné, ami őt legjobban bántja. Azokba rúgja a lgnagyobbat, akik jót akarnak neki tenni, akik barátjukká fogadják.  Ez az ember sosem lesz boldog, el fogja mindig taszítani magától azokat, akik barátként közelednek hozzá. Én sajnálom. Sajnálom tiszta szívemből, de meg kellett lépnem azt, hogy feltettem a képét, mert már nagyon elszemtelenedett, nagyon sokat sértegette a másikat. Én megígértem, vártam egy napot, vártam, hogy emberi hangon megkérjen, ne tegyem, de ő még rátett a szemétkedésre egy lapáttal. Hát ez lett az eredménye. Most már aki akarja, megismerte. Ne haragudj, büdöskomcsizó Filiszteus, Frakk, nevenincs szélsőjobboldali ..... Itt be is fejezem, nem ragozom tovább. Történhetett volna másképp is, nem rajtam múlt.


Vendég

#12268 Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsánypatkány!!!!!!!!!!

2012-08-25 17:21

#12264: még demokratább MHGY - Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsánypatkány!!!!!!!!!! az angolt meg most próbálod összekaparni egy-két szó erejéig?

Hogy kerül ide az angol,  te igazán ocsmány büdöskomcsi tetű? :D


Vendég

#12269 Re: Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsányféreg

2012-08-25 17:27

Demokrata

#12270 Re: Re: Re: Re: Re: Re: büdösállat Fi.....

2012-08-25 17:36

#12269: - Re: Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsányféreg 

 Kérsz még totalplan képet is magadról?

Utolsó lehetőség, hogy elkotródj innen, te érzéketlen, érzelemsivár senki. Tudod, mekkora senki vagy? Arra hasonlatot sem találok hirtelen.


Vendég

#12271 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: büdöskomcsi gyurcsányféreg.....

2012-08-25 17:41

#12270: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Re: Re: büdöskomcsi gyurcsányféreg.....

Kotródj el te, fölöttébb ocsmány  büdöskomcsi gyurcsányféreg. :)

Demokrata
Vendég

#12272

2012-08-25 17:46

#12271: - Re

 Ezt nagyon bánni fogod.

Minél előbb Gyurcsány Ferencet akarjuk, hogy az ilyen anti-emberek eltűnjenek a színről.

Demokrata

#12273 Re: Re: Re: Re: Re: Re: büdöskomcsizó analfa-béta

2012-08-25 17:54

#12269: - Re: Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsányféreg 

 Csendben megkérdezem, nagytudásúkám: miért írtad a deutsch-ot nagy betűvel? Tán a Deutsch Tamás után szabadon? Netán azt hitted, hogy főnév?  Akárhogy is közelítem, a Te nagyon-nagyon jónak hitt felfogásod szerint  főnév, szerintem a német-ül, arab-ul, orosz-ul mind hogyan kérdésre adott válaszok, tehát nem főnevek, továbbiakban tehát nem nagybetűvel írandók. Hogyan kérdésre főnévként válaszolsz, te büdöskomcsizó analfabéta? Juj-juj, megint beégtél a némettel. Javaslom, hogy többé ne próbálkozz!


Vendég

#12274 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsányféreg

2012-08-25 17:56

#12273: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Büdöskomcsi gyurcsányféreg miért írtad a deutsch-ot nagy betűvel?

Azért, te fölöttébb ocsmány büdöskomcsi féreg, mert a német helyesírást definiáló Duden 72-ik szabálya szerint úgy kell írni.  Ld. a linket.

DK szimpatizáns

#12275 Re: Re: Re: Re: Re: büdöskomcsizós sz@rjancsi!!!

2012-08-25 17:58

#12272: - Re:

Hali!

Ez igen, ügyesek voltatok! Szeretem, ha valaki nem csak a vakvilágba kiabál...

Amit írtál, hogy hirtelen nem jut eszedbe csak a senki, lehet az dupla nulla is...

Oszt' most már hagyjuk magára, had gyönyörködjön magában!

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!