Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Kandúr Bandi

#12226 Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-22 22:59

#12225: Cica Ica - Re: Címzett: Cica Ica

Ne kellesd már magad, mi vagy Te?  Klári néni mindjárt bezárja az ajtót, mert megjött Feri bá, aki éppen most szólítgat, hogy cica-ica... Kosladj haza, oszt'  itthon majd miákolhatsz, de ezek után magadban!

Egyébként már megtanulhattad volna vénségedre, mert 1000x elmondtuk, hogy mindenhol jó, de legjobb otthon.

Látom, már a szlogent is elfeledted:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!

MHGY (V)

#12227 Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 01:13

#12226: Kandúr Bandi - Re: Re: Címzett: Cica Ica

SZIASZTOK MACSEKOK!!!!!!!!!  ELŐKERÜLTETEK EBBEN A NAGY MELEGBEN?????? VAGY INKÁBB EGYIKET KÓBOROL, AHOGY OLVASOM???????

LÁTOM, HOGY VALAMI FAROK PISTA ALÁIRT ÉS AZÉRT BOHÓCKODTOK GONDOLOM??????

DÖGROVÁS VAN A BELVÁROSBAN, DE MÉG ITTHON SEM AZ IGAZI A KLIMA. VISZONT A MELÓHELYEN SZERENCSÉRE VAN KLIMA!!!!!!! AZ ÉJSZAKÁT MEG KIBIROM. ITT A FÁK KÖZÖTT MINDEN ABLAKUNK TELJESEN NYITVA VAN, IGY REGGELRE TÖK HÜVÖS LESZ A HÁZ.

NA JÓÉJT NEKTEK ÉS SZÉP ÁLMOKAT!!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!

Cica Ica

#12228 Re: Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 07:16

#12227: MHGY (V) - Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica 

 Szia, Vili!

Minden macska szeretia macskafarkat, nemdebár?

Persze, hogy kajtatok én is utána, ha tehetem. Persze, ez csak szójáték, ami kikívánkozott belőlem.

Hogy mit szeretnék, mi kívánkozzon belém, arról mélyen hallgatok, miaú...

Természetesen MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!

Sz.

#12229 Re: Re: Re: Címzett: Tel VILMOS!!!

2012-08-23 18:11

#12227: MHGY (V)

Hali!

Látom, belenyugodtál, hogy ebben a rohadt melegben kellett hazamennetek, ezt már másodjára szívod meg ezen a nyáron. Ne gondold, hogy Balcsin olyan nagy élvezet ez a kánikula... Láttam a hölgyikédet, igen magányos volt. Mit üzensz neki? Vagy mondhatom, amit akarok??? Meglásd, ha intézkedem, pár napon belül ott kóricál majd a Budakeszi út környékén.

Más: Légy szíves, szeptember 8-ára (17 órától virradatig) foglaljál egy 20 fős csapatnak helyet nálatok, megduncsiztam mindenkivel, megfelel nekik a hely. A részleteket jövő héten megbeszéljük. Addig is köszi szépen.

Forró üdvözlettel!

MHGYF!!!

Kandúr Bandi

#12230 Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 18:18

#12228: Cica Ica - Re:

Mi után kajtatsz, Te szégyentelen, Cica Ica? Vigyázz, mert előbb utóbb kóbor macska lesz Belőled! Aztán nekem majd hiába miaúúú-zol...

Természetesen: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!

Cica Ica

#12231 Re: Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 18:25

#12230: Kandúr Bandi - Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica 

 Miaú!

Ma éppen egy csónakos után kajtattam a Balcsi partján. 3-an voltunk cica-micik, még ha szárnyasok lennénk ötyének is lennénk nevezhetők. Rettentő kellemes volt pesti barátokkal együtt lenni. Az egyikkel első általánostól érettségiig egy osztályba jártunk, utána sem szakadt meg a barátság. Még a fiaink is együtt jártak általánosba. Jó volt, elfáradtam.

Mindhalálig GYF.


Vendég

#12232 Mindhalál hamarosan!

2012-08-23 21:14

És akkor nem lesz többet Gyurcsány, ti rendkívül ocsmány büdöskomcsi férgek. :)

 

http://compostinstructions.com/wp-content/uploads/2008/10/03-worms-300x225.jpg...


Vendég

#12233 Re: Mindhalál hamarosan!

2012-08-23 21:35

#12232: - Mindhalál hamarosan! 

 Előkerültél, te parazita semmirekellő állat? Van még ember, aki szóbaáll veled egy arckép nélküli fórumon kívül? Bár nincs is igazam, az arcképedet az előbb tetted fel.


Vendég

#12234 Re: Re: Mindhalál hamarosan!

2012-08-23 21:43

#12233: - Re: Mindhalál hamarosan!

A képen szereplő egyedek is gyurcsányisták és ők is Gyurcsányig tartó mindhalálukra várnak. Közben ők is tekergőznek még kicsit.


Vendég

#12235 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!

2012-08-23 22:00

#12234: - Re:

Te pedig tekergőzzél nagyon a saját nyomorodban, te bélsártúró, NAPISZAR kukkoló!

Oszt' a képen szereplő egyeded, kukkolás közben egyed meg!!!

Jó étvágyat!

Kandúr Bandi

#12236 Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 22:17

#12231: Cica Ica - Re:

Látod, Cica Ica, ezekért a kis gilisztákért voltál besózva?

Aláírja, hogy farok pista...

giliszta ez, farok meg nyista.

Cica Ica

#12237 Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 22:28

#12236: Kandúr Bandi - Re: Re: Címzett: Cica Ica 

Az egész kép egy parazita farok. Megint meginogtam, mert megint megingatott az az ember, legyen farok, vagy büdöskomcsizó féreg, vagy bárki más, aki néha megingat abban, hogy el tudom képzelni, hogy szeretnivaló ember. Már megint szentimentalista voltam - feleslegesen és ok nélkül. De... volt ma egy nagyon kellemes élményem: 2 gyerekkori barátnőm meglátogatott és elmentünk egy balaton déli partján lévő strandra. A nagy élmény számomra az volt, hogy akármerre néztünk és hallottuk akaratanul is az emberek beszélgetését, mindenhonnan azt hallottuk, hogy a kormányt szidják. Volt egy-két még szebb megnyilvánulás: amikor a szélsőjobbról alkottak véleményt. Na, az lesújtó volt. Ebbe a kategóriába tartozik az a bélsár is, aki azt a képet felrakta.

Kandúr Bandi

#12238 Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 22:35

#12237: Cica Ica - Re: Re: Címzett: Cica Ica

Ne is mondd, Cica Ica, undorodik ezektől minden épeszű ember, csak a sz@rtúró bogarak komálják a fajtájukat.

12100

#12239 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!

2012-08-23 22:39

Jó éjt, Cica Ica.


Vendég

#12240 Re: Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

2012-08-23 23:51

#12238: Kandúr Bandi - Re: Re: Re: Címzett: Cica Ica

Minden épeszű ember tényleg undorodik a módfelett undorító, tekergőző-vonagló gyurcsányista férgektől. A fenti képen látható férgek szépségdíjas teremtmények az ocsmány büdöskomcsi gyurcsányférgekhez képest.  Már csak ezért is kellene egy alapos féregírtást rendezni.

12102

#12241 Re: Re: Re: Címzett: büdös görény

2012-08-24 01:11

#12240: - Re:

Szerinted undorodnak, ami kb. annyit jelent, hogy a nagy SENKI szerint...

Mert a VALÓ VILÁG szerint - szánalom nélkül - el kell taposni a hozzád hasonló, már vonaglani is alig tudó, nemhogy  tekergőző, hanem utolsókat rugó, szarházi jobbikos görényeket! Már csak azért is kellene a széttaposás, hogy a következő északnyugati könnyedén kipucoljon benneteket innen, ne fertőzzön tovább a bűz és ne kelljen bajlódni az eltakarításotokkal.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Cica Ica

#12242 Re: Re: Re: Re: Címzett: büdös görény

2012-08-24 04:28

#12241: 12102 - Re: Re: Re: Címzett: büdös görény 

 Bekrepált a gyomrom ennek a ganajtúrónak a felbukkanásától. Ilyenkor Filike hol van? Több mint gyanús! Igazat kell, hogy a barátaimnak adjak szélkakas barátunk időnkénti felbukkanásával és eltűnésével kapcsolatban, még akkor is, ha most pár órán belül újra, sokadszor megírja, hogy ő csakis Filiszteus néven szokott bejelentkezni. Nekem már beszélhet!!!

BALOLDALI

#12243 Re: ÉLJEN A BALOLDAL!!!!!

2012-08-24 08:54

#12242: Cica Ica - Re:

Vesszen a fidesz és a jobbik, mint a Napiszar!!!!!


Vendég

#12244 Re: Re: Re: Re: Címzett: büdöskomcsi féreg

2012-08-24 09:02

#12241: 12102 - Re: Re: Re: Címzett: büdöskomcsi féreg

A rendkívül ocsmány büdöskomcsi férgeket (vagyis a gyurcsányistákat és MSZP-seket) valóban  szánalom nélkül kell eltaposni.  Nagy erővel, de úgy hogy azért fájjon is nektek, ne dögöljetek meg túl hamar.

Legyen hamarosan bekövetkező mindhalálotokig Gyurcsány-féreg!!!


Vendég

#12245 Re: Re: Re: Re: Re: Címzett: büdöskomcsi

2012-08-24 09:05

#12242: Cica Ica - Re: Re: Re: Re: Címzett: büdöskomcsi

Ne csak a gyomrod krepáljon be, hanem krepálj be egészen, nagyon ocsmány gyurcsányféreg!

12107

#12246 Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 09:13

#12244: - Re: Re:  Címzett: jobbikos görény

Arról van itt nagybanszó, hogy bármit, amit mondasz, ki mondja?  Mindössze egy jobbikos görény, azaz a nagy SENKI!!!

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

 

 


Vendég

#12247 Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 09:22

#12245: - Re:

Bekrepáltok ti hamarabb, mint gondolnátok, ti utolsókat rugó jobbikos görények!!! Vesszetek, mint a napi sz@r, vagy fulladjatok bele!!!

MHGY!!!!!

Demokrata

#12248 Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 13:52

#12247: - Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény 

 Na, most némi hallgatás után megtöröm a csendet, hisz te is hallgattál valameddig, te büdöskomcsizó ganajtúró. Te feltettél egy képet állítólag rólunk, baloldaliakról, én meg szeretnélek kérdezni, melyik képedet óhajtod a fórumunkon viszontlátni? Én nem gilisztára, nem is görényre, egyszerű fényképezőgéppel előállított, rólad készült fotók valamelyikére gondolok, mert nem tudok az aljasságod ellen másképp védekezni, nem tudok a te szintedre lesüllyedni.   Lássuk, melyik képedet szeretnéd nyilvánosan látni? Beszélhetünk így is, te aljadék. Én felkészültem!!!


Vendég

#12249 Re: Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 14:15

#12248: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény 

 Teljesen egyetértek az indulataiddal, de kár volt őt megkérdezni bármiről is. Tedd fel bármelyik képét a fórumra elrettentő példaként.

MHGY (V)

#12250 Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 17:36

#12249: - Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

SZIASZTOK!!!!!! IGY VAN NEM KELL LACAFACÁZNI, MERT EZ SEM RIAD VISSZA SEMMI FÉLE OCSMÁNYSÁGTÓL. LEGALÁBB A KÉPÉNEK FELRAKÁSA VISSZAFOGTA EGY IDEIG A SZEMÉTKEDÉSTŐL. NYUGODTAN RAKD FEL!!!!!!!!! DE SZERINTEM NE CSAK REJTVE, HANEM UGY AHOGY Ő KITERITVE VAGY KITAKARVA, HOGY LÁSSA AZIS, AKI NEM KIVÁNCSI RÁ!!!!!!!!!

NEM BIRJA ELVISELNI, HOGY PÁR EMBER VISZI EZT A FÓRUMOT ÉS NEM UGY JÁR, MINT A TÖBBIEK, HOGY PÁR NAP ALATT BEDÖGLENEK. BIZTOS AZÉR ALJASKODIK ELŐBB-UTÓBB MINDIG!!!!!!!!! AMIG NORMÁLISABB VOLT VALAMIVEL SENKI NEM TÖRŐDÖTT VELE, DE MÁR MEGINT TUL LŐTT A CÉLON!!!!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC, MERT SZERETJÜK-TISZTELJÜK-BECSÜLJÜK ŐT!!!!!!!! NEKÜNK Ő A KIRÁLY!!!!!!!!