Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

MHGY (V)

#12250 Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 17:36

#12249: - Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

SZIASZTOK!!!!!! IGY VAN NEM KELL LACAFACÁZNI, MERT EZ SEM RIAD VISSZA SEMMI FÉLE OCSMÁNYSÁGTÓL. LEGALÁBB A KÉPÉNEK FELRAKÁSA VISSZAFOGTA EGY IDEIG A SZEMÉTKEDÉSTŐL. NYUGODTAN RAKD FEL!!!!!!!!! DE SZERINTEM NE CSAK REJTVE, HANEM UGY AHOGY Ő KITERITVE VAGY KITAKARVA, HOGY LÁSSA AZIS, AKI NEM KIVÁNCSI RÁ!!!!!!!!!

NEM BIRJA ELVISELNI, HOGY PÁR EMBER VISZI EZT A FÓRUMOT ÉS NEM UGY JÁR, MINT A TÖBBIEK, HOGY PÁR NAP ALATT BEDÖGLENEK. BIZTOS AZÉR ALJASKODIK ELŐBB-UTÓBB MINDIG!!!!!!!!! AMIG NORMÁLISABB VOLT VALAMIVEL SENKI NEM TÖRŐDÖTT VELE, DE MÁR MEGINT TUL LŐTT A CÉLON!!!!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC, MERT SZERETJÜK-TISZTELJÜK-BECSÜLJÜK ŐT!!!!!!!! NEKÜNK Ő A KIRÁLY!!!!!!!!

Válaszok

Demokrata

#12253 Re: Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény

2012-08-24 19:15:24

#12250: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Címzett: jobbikos görény 

 Vilike!

Ez a pasi annyit nem ér, mint a körmöm alatt a piszok. Feltehetem, mert megérdemli, hogy pellengérre állítsuk/állítsam. Egy olyan szélsőjobbos ismerősöm, mint ő is, mondta nekem, hogy ne tegyem, mert ezek mindenre képesek. Én üzenem nekik, hogy én is, csak én nem nemtelen, hanem tisztességes eszközökkel játszom. Nem én akartam vele harcolni, ő szemétkedik, azt pedig a beteg gyomrom nem veszi be.

Egyébként meg ahogy Te is írod: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!