Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Sz.

#12351 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-08-26 22:16

#12350: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

Én lábatlani vagyok, sz@rbarna és eszetlen, nem sárkány.


Vendég

#12352 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-08-26 22:17

#12350: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

Ez egy ocsmány vörös féreg volt. Vagyis gyurcsányista (esetleg MSZP-s)

Sz.

#12353 Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-08-26 22:23

#12352: - Re: Re:  Demokratának!!!

Ha olyan szépek a férgek, mint a mesebeli sárkányok, akkor mindenki beléjük szeret.


Vendég

#12354 Re: Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-08-26 22:28


Vendég

#12355 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-08-26 22:38

Sz.

#12356 Re: Re: Re: Gonosz manónak!!!

2012-08-26 22:48

#12354: - Re: Re:

Fogd be te a gonoszkodó pofád!!!

Sz.

#12357 Re: Re: Re: Gonosz manónak!!!

2012-08-26 22:49

#12355: - Re:

Olyan van, mint a te fotód. Sőt...


Vendég

#12358 Re: Re: Re: Re: Gonosz manónak!!!

2012-08-26 22:51

#12356: Sz. - Re: Re: Re: Gonosz manónak!!!

Nyasgem sz@rbarna eszetlen féreg!

Sz.

#12359 Re: Re: Re: Re: Re: Gonosz manónak!!!

2012-08-26 23:03

#12358: - Re: Re: Re: Re: Gonosz manónak!!!

Úgyszintén, kopasz, okoskodó féreg!!!

MHGY (V)

#12360 Re: Re: Re: SZERÉNKE!!!

2012-08-27 13:37

#12359: Sz. - Re:

SZIA SZERÉNKE!!!! LÁTTAM OLVASTAM MINDENT ÉS SAJNÁLLAK TÉGED, HOGY MIKET IRT ÖSSZE-VISSZA. LÁTOM, HOGY KITÖRÖLTE, DE BELŐLÜNK NEM TUDJA KITÖRÖLNI!!!!!! AZT HISZEM EZT IS MEGSZIVTA ALAPOSAN!!!!!!!

UNDORITÓ BÜDÖS JOBBIKOS FÉREG EZ!!!!!!!!!!!

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

 

 

Sz.

#12361 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-08-27 17:11

#12360: MHGY (V) - Re:

http://www.youtube.com/watch?v=IMdbNMq2ifA&feature=related

Hali!

Kösz az együttérzéseteket, de no problema...

Légy szíves, holnap ugorj el hozzánk, mindegy, hogy mikor!

Addig is hallgasd ezt a kis nyugtatót...

Üdv.

MHGYF!!!

 

Lukika

#12362

2012-08-27 17:41

Hello, Szerike!
Egy barátném kérdezte, hogy miért nem nyomtattuk ki ennek a szemétládának a szövegelését, akkor lehetne vele valamit kezdeni. Lehet is, mert Te már túl vagy rajta, bár szerintem a válaszaidból is ki lehet következtetni az eredeti mocsokságokat. De véleményem szerint amit fent hagyott, elrettentő példának az is elég. Azon felül pedig teljesen felesleges rá szót fecsérelni, ahhoz túl silány alak! És még hol Te, hol én próbáltuk védeni ezt a védhetetlent. Na, spongyát rá, egy szakasz megint lezárult az életünkben, legalábbis az enyémben. Hülye alkoholista barom, mással nem tudom magyarázni. Kíváncsi lennék, hogy abban a "tisztességes" pártban, amelyben tag, mit szólnának, ha elolvasnák a hét végén összezagyvált irományait? Vagy az egész párt ilyen orvosi esetekből áll? Va a Vona eszelős tekintetét, vagy a Novák Előd nyüzüge alakját látom, hozzá egy-két fröcsögését hallom... na, akkor helyben is vagyunk. Ez kell a népnek!!! Borzalom!!!

még demokratább MHGY

#12363 Re: Re: Re: Lukréciának!!!!

2012-08-27 20:44

#12362: Lukika -

Szia lányzó!! Mi is elmondtuk itt a környéken, hogy mit művelt egy jobbikuss, hogy több néven trollkodik már ki tudja mióta és most pedig ócska szajha kurva és az Úristen tudja, hogy még mi minden hasonló jelzőkkel illette egyik DK-s fórumtársunkat. Mindenki azt mondta, hogy jelentsük fel. A lányom tovább adta a kórházban, azt mondja, hogy meg sem lepődtek rajt. Hát szóval ez a vélemény, pedig ott a környékükön van a kórház és a klinika is.  A fiam beszélt akárkivel külföldön a petícióval kapcsolatban (tudod ő több nyelven beszél) és jó úton haladunk. Van itt egy jobbikos koma, majd vele is felveszem a kapcsolatot, csak most az Adrián  van. MSZP-s volt, nem is tagadta, de semmi gond vele jó fej.

Többit majd a Lujzival intézzük lelkiismeret furdalás és gátlás nélkül. Ezért felelősséggel felelni fog a zember, még ha alkoholista is. Nem szabad tudomást venni róla többé. Én eddig sem vettem és eztán sem fogok, csak néha amikor már túl szemét volt veletek nőkkel. Ti diskuráltatok vele, de ezt most nem szemrehányásnak szántam. Arra gondoltunk, hogy ez bele van esve Szerénkébe, mert mindig őt üldözi. Mondhatnám, hogy féltékeny.  Amit mi  olvastunk azt ki van csukva, hogy Gyurcsány Ferenc miatt tegye bárki, nem is arról szóltak a kommentek, hanem Szerénke magánéletéről és az állítólagos pasijairól. Mint egy féltékeny őrült úgy viselkedett a zember, de ehhez nincs joga. Lehet, hogy be is ivott közben és azért vesztette el az önkontrollt. Te ismered közelebbről ezt a jobbikost?? Nem akarom Szerénkét zaklatni ma már. Azért ha beleolvasol Szerénkém, puszikázlak és pihend ki magad drága.

Megmutatta az unokám, hogy hogyan kell használni a helyesírás ellenőrzőt. Mit ne mondjak jó párszor aláhuzza az írásomat, de nincs kedvem mindig javítgatni.

Elköszönök, jó éjt nektek!!

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!!

Lukrécia

#12364 Re: Re: Re: Re: Lukréciának!!!!

2012-08-27 21:33

#12363: még demokratább MHGY - Re: Re: Re: Lukréciának!!!! 

 Helló, Apóca!

Rövid leszek, mert álmos vagyok. Nem ismerem én sem ezt a ganajtúrót, valahogy nem is vágyom a megismerésére. Én is kaptam már tőle hideget, meleget, pedig nem is volt belém szerelmes, engem inkább úgy éreztem, hogy séróból útál. Nem gond, én sem szeretem őt jobban, mint ő engem. Amit viszont Szerénykével tett, az tenyérbemászó volt. Belemászhatna a tenyerembe, nekem jól esene. Szerénykének rosszul esett, de túl van rajta. Tudod, neki nagyon jó természete van, nem szívja mellre ezeket a barmokat. Szerintem sem szabad hagynia a tegnapi napot, mert ez a baromarcú tegnap minden tisztességes határt túl lépett vele kapcsolatban. A becsületsértés a legenyhébb kifejezés, amit kapott Szeri is, meg én is.

Na, elalszom, úgyhogy elköszönök.Mindhalálig Feri!


Vendég

#12365

2012-08-27 22:57

Üdv mindenkinek! Látom kiverte a biztosítékot mindenkinél a tegnap esti-hajnali veszekedés.
Sokan eltalálták,valóban besöröztem egy kicsit,de nem voltam részeg,olyan szintre nem szoktam eljutni,mert időben abbahagyom. Nem esik nehezemre,ezért bocsánatot kérek Szerénkétől a sértő írásaim miatt.Hajnalban azért is töröltem,mert visszaolvasva rájöttem,hogy értelmetlen volt az egész személyeskedő pocskondiázás.Nem mentegetőzök,amiket írtam nem a személyes utálat,hanem az akkori indulat szülte.
A becsületsértésről annyit,hogy az irányomban is megvalósult,ezért a jogi lépéseknek értelmét nem látom,mert én is megtehetném a feljelentést. Amennyiben a korábbi hozzászólásokat is beleértjük,az itt fórumozókat szinte kivétel nélkül feljelenthetném,mert a személyemet sértő jelzőket jócskán kaptam.....tessenek visszaolvasni.Ezek rám is vonatkoznak,mert én is írtam olyanokat,ami kimeríti a becsületsértés fogalmát.
Ha mégis a jogi utat választja Szerénke,állok elébe,megítélnek esetleg x összeget ide is-oda is,meg fizetünk valamennyi perköltséget. Mindenesetre ma lementem az utóbbi három hónap anyagát,amióta írtam ebbe a fórumba,de remélem nem lesz rá szükség.

Tisztelettel: a "Jobbikos görény"

Vendég

#12366 Re:

2012-08-28 01:00

#12365: -

Ne hülyéskedj már! :D  Névtelen fórumon az ilyesminek semmi értelme.


Vendég

#12367 A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek

2012-08-28 01:05

Mindhalálotokig tekergőzzetek még kicsit, ocsmány csőcselék!

Red Wigglers Composting Worms

 

http://www.wormsetc.com/webstore/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab335...

 


Vendég

#12368 Re: A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek

2012-08-28 07:02

#12367: - A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek 

 Teszem fel a kérdést: ennek mi értelme van? Csapra verted az újabb hordót?


Vendég

#12369 Re: Re: A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek

2012-08-28 10:23

#12368: - Re: A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek ennek mi értelme van?

Az, hogy képpel is illusztrálom az ocsmány büdöskomcsi gyurcsányférgek tekergőzését.  Egy kép felér ezer szóval.


Vendég

#12370 Re: Re:

2012-08-28 10:27

#12369: - Re: Re: Aki ilyet papírra vet, arról ez egy tökéletes jobbikos jellemrajz róla és a pártjára nézve.

  Húzd ki magad, te tökéletes. Köpj fel és állj alá. Egyet elértél, ide is magad fogsz írogatni, ezt most megírtam és továbbiakban nem megyek le a szintedre.


Vendég

#12371 Re: Re: Re: A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek

2012-08-28 10:32

#12370: - Re: Re: A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek

Szerinted sírni fogok utánad, ocsmány gyurcsányféreg? :)

Demokrata

#12372 Re: Re: Re: Re: A jobbikosok undorító férgek

2012-08-28 11:31

#12371: - Re: Re: Re: A gyurcsányisták rendkívül undorító büdöskomcsi férgek 

 Nem, biztos nem fogsz sírni utánam, nem is tudod, mi az, hisz az emberi érzéseket takar. Te leszerepeltél ezen a fórumon akár büdöskomcsizóként, akár filiszteusként, akár filikeként, akár Frakkocskaként, az alap az, hogy sokáig nem tudsz ember maradni. Az én értékrendem szerint nem vagy az, szórakozzál most már egyedül. 

Igen, szeretem Gyurcsány Ferencet, hiába férgezed, a körme alatt a piszok többet ér, mint te. Amíg ilyen alaakok élnek az országban, mint te, a rendes embereknek nem jut szerep. Remélem, hamarosan vége szakad a patkányok egyeduralmának.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc

Írom, mint Demokrata, aki Lukrécia néven is szokott írogatni témától függően. Mindenesetre a nicknevét mindig vállalta és vállalja. Itt be is fejeztem, Szerénkét sajnálom, hogy ilyen alja emberrel  próbált barátságba keveredni, pedig jó emberismerő volt eddig. Mindenki melléfog egyszer. Vilike, Szerike, írjatok priviben, itt nem fogok válaszolni senkinek többé.


Vendég

#12374 Re: Re: Re: Re: Re: A jobbikosok undorító férgek

2012-08-28 17:24

#12372: Demokrata - Re: Re: Re: Re: A jobbikosok undorító férgek

Kénytelen vagyok megtörni a hallgatásomat a legutóbbi fejlemények miatt. Utoljára akkor írtam, amikor közöltem veled, hogy "mindig csak Filiszteusként írtam és nem fogok többet írni a fórumokra".

Ezúton kívánok jó szórakozást a felrakott fényképemhez! Örülök, hogy Vili pincér önbizalma megnőhetett általa, mert ő sokkal szebb.

Szerénkének már megírtam privátban , hogy mit gondolok erről az egészről, de azért Nektek is megpróbálom elmagyarázni: miért gondoljátok, hogy egy tízmilliós országban egyetlen egy ember akad, azaz én, aki nem ért egyet veletek Gyurcsány Ferenccel és pártjával kapcsolatban és ezt egy nyilvános fórumon megírja, vállalható, vagy vállalhatatlan stílusban?

Nem én voltam a büdöskomcsizós és nem én voltam frakk sem! CSAK FILISZTEUS ALÁÍRÁSSAL ÍRTAM MINDIG ÉS MIÓTA MEGÍGÉRTEM SZERÉNKÉNEK, TÖBBET NEM ÍRTAM ÉS EZUTÁN SEM FOGOK ÍRNI EGYIK FÓRUMRA SEM!

Tudom, hogy örömmel tölt el Benneteket, hogy egy jobbikossal szórakozhattok és mindenféle aljasságot tulajdoníthattok neki, de le lehet rólam hoppanni, békén lehet hagyni, mert nem én vagyok az emberetek!

Nem vagyok sem skizofrén elmebeteg, sem alkoholista, aki ne tudná a következő félórában, hogy mit csinált az előbb.

Kérném ezt mindenkinek tudomásul venni!

 

Filiszteus