Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Lukrécia

#12376 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A jobbikosok undorító férgek

2012-08-28 20:12

#12374: - Re: Re: Re: Re: Re: A jobbikosok undorító férgek 

 No, kedves Filiszteus!

Én is megszakítom hallgatási fogadalmamat és most az egyszer válaszolok Neked. 

Ha nem Te vagy, akire gondolok, akkor valaki nagyon ügyesen visszaél a személyeddel, személyiségeddel.  Olyan dolgokat ír(sz) le, amiről korábban csak Te tudtál. Egy napig vizsgáltam a stílusodat, és olvastam mindent vissza és ismételten arra a megállapításra jutottam, hogy amik a hét végén íródtak, azokat valaki nagyon is tudatosan írta le. Hol engem, hol Szerénkét, de végülis mindenkit, aki a fórumra ír, agyba-főbe sértegette az az illető. A stílus, az ne is haragudj, de a Te levelezési stílusod. Leveleztünk már ahhoz eleget, hogy ezt meg tudjam állapítani. Olyan szóhasználatokat fedeztem fel, amik csak rád jellemzőek, azaz, korábban csak te használtál. Egyszerűen nem tudom elhinni ezek után, hogy nem a Te tolladból, ill. gépedből kerültek a fórumra.

Azt hiszem, hogy valóban a legegyszerűbb és legjobb megoldás, ha a jövőben mindketten elhagyjuk a fórumot, én legalábbis mindenképp, mert hozzám méltatlan ez a viselkedés. 

Ezt most a magam nevében írom, de meg kívánom jegyezni, hogy amit nem  csak én, hanem Szerike is kapott a hét végén, mert engem megvédett, na, hát az minden kritikát alulmúlt. Így egy nővel beszélni nem lehet, aki így viselkedik, az számomra nincs is. Ezt viszont akkor frissiben is leírtam, mikor felébredtem. Akkor éjjel felhívtam Szerikét a Balcsin mobilon, hogy nem történt-e baja, mert az egész olyan félelmetes volt. Ilyet én még sosem tapasztaltam és Szerike sem. Nem is akarok erről tovább beszélni, a gépben benne van, felejteni akarom az egészet, úgyhogy itt be is fejezem. Még annyit, hogy nem is haragudj, de nem tudsz egyenlőre meggyőzni a saját igazadról, sajnos nem tudok hinni továbbra sem neked. 

 

filiszteus

#12377 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A jobbikosok undorító férgek

2012-08-28 20:37

#12376: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A jobbikosok undorító férgek

Mivel-akár hiszed, akár nem- nem volt módomban olvasni a beírásokat, amikre Szerénke válaszolt, megtisztelnél, ha idéznél belőle, összevetve az én szóhasználatommal és stílusommal. Csak jelzem, trágár, obszcén kifejezést soha nem használtam. De azért keress nyugodtan a beírásaim között!

Mint már említettem volt, hónapok óta nem írtam a fórumokra és ezután sem fogok, de nincs hatalmam a titeket sértegető beírók felett.

 

Próbáljatok már végre-valahára leszállni rólam!

filiszteus

#12378

2012-08-28 20:47

Szerénkének már megírtam többször: látatlanban képzelhettek alkoholistának, vagy skizofrén elmebetegnek, aki nem tudja mit írt 5 perccel előtte, de bármikor hajlandó vagyok személyesen
találkozni akár melyiktekkel, hogy meggyőződjetek az ellenkezőjéről.
Tőlem jöhet Vili a pincér vagy a nagy mellényű keresztapa, aki még demokratább.
Bárhol, bármikor. Nincs rejtegetni valóm, a lelkiismeretem tiszta. És gondolom egy ilyen vén tatától, ahogy becézgettek, egyikőtöknek sincs félnivalója.

Vendég

#12379 Re: Re: Re: Re: Re: A gyurcsányisták undorító férgek

2012-08-28 20:49

#12372: Demokrata - Re: Re: Re: Re: A gyurcsányisták undorító férgek

A  patkányok egyeduralmának már 2010-ben vége szakadt, amikor a választók kisöpörték az ocsmány büdöskomcsi patkány-fajtádat, te igazán undorító gyurcsányféreg.

Legyen öt perc múlva mindhalálotok, az őszödi böszmével együtt.


Vendég

#12380 Re:

2012-08-28 20:50

#12378: filiszteus -

Azt kell mondanom, hogy nagy hülye vagy, ha ezeket a gyurcsányférgeket emberszámba veszed.

filiszteus

#12381 Re: Re:

2012-08-28 20:54

#12380: - Re:

Lehet, hogy hülye vagyok, de akkor sem szeretem, ha igazságtalanul gyanusítanak. Egyébként van más dolgom, mint, hogy velük levelezgessek. Te is találhatnál jobb elfoglaltságot.


Vendég

#12382 Re: Re: Re:

2012-08-28 20:57

#12381: filiszteus - Re: Re:

Magaddal levelezgetsz? Ez ám a jó elfoglaltság!


Vendég

#12383 Demokraták Koalíciója

2012-08-28 21:12


Vendég

#12384 Re: Éljen a Demokrata Koalíció!!!

2012-08-28 21:33

#12383: - DK

Hurrá!!! Látom, sikerült elvégezni a "más" dolgodat! Igazán köszönjük, hogy mi mindenre képes vagy értünk!!! Tán még a sírból is a két kezeddel kaparnál ki minket???


Vendég

#12385 Re: Jönnek a DK férgek!

2012-08-28 21:56


Vendég

#12386 Re: Re: Re:

2012-08-28 22:07

#12381: filiszteus - Re: Re:

Ugyan... Mit érdekel, hogy mivel gyanusítanak a gyurcsányférgek? :)


Vendég

#12387 Re: Re: Re: Re:

2012-08-28 22:30

#12386: - Re: Re: Re:

Mert ezek nem GYURCSÁNYFÉRGEK, hanem BÉLFÉRGEK!!!


Vendég

#12388 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-08-28 22:32

#12387: - Re: Re: Re: Re:

Az egy és ugyanaz!!!


Vendég

#12389 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-08-28 23:34


Vendég

#12390 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-08-28 23:55

#12389: - Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Nem azért a két fillérért, de ezt a két egyént még egy napon sem lehet említeni!!!

 


Vendég

#12391 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-08-29 00:07

#12390: - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Nem bizony! Azt a pápaszemes böszmét a Napiszaron kellene mutogatnod,nem egy becsületes hazafi mellett!

MHGY (V)

#12392 MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-08-29 00:55

SZIASZTOK!!!! LÁTOM MEGINT AZ ÉN FOTÓMBAN AKAR GYÖNYÖRKÖDNI, AMIN NEM CSODÁLKOZOM!!!!!! NA EZ CSAK VICC VOLT!!!!!! AZT HISZEM ÉPPEN NEKÜNK NINCS FÉLNI VALÓNK, MERT MINDANNYIUNK KÉPE FENN VAN A FÓRUMON ÉS EGYIKÜNKET SEM IZGAT. NEM TETTÜNK MI OLYAN DOLGOT, AMITŐL SZÉGYENKEZNÜNK KELLENE ÉS NINCS IS RÁ INGERÜNK A JÖVŐBEN SEM!!!!! NEM JÁRUNK MÁS FÓRUMRA SZEMÉTKEDNI ADDIG, AMIG BÉKÉN HAGYNAK MINKET ITT!!!!!! MILYEN ÉRDEKES, HOGY AZ UJ HELYEN EGÉSZ JÓL MEGFÉRÜNK EGYMÁS MELLETT!!!!!! EZEKSZERINT NEM BENNÜNK VAN A HIBA, DE MINDEGY!!!!
ÉLJEN A DK ÉS A BALOLDAL!!!! SZERÉNKE MINDENT ELINTÉZTEM, MÉG ELŐLEG SEM KELL A FŐNÖKNEK.
JÓ ÉJSZAKÁT ÉS SZÉP ÁLMOKAT!!!!!!!!!

Lukrécia

#12393 Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-08-29 13:16

#12392: MHGY (V) - MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!! 

 Szia, Vilmos, alias  Vilike!

Írtam egy jó hosszút, hát már megint elnyelte a gép. A lényeg: kéne még egy szezonvégi összeröffenést csinálni nálam, mielőtt beköszönt a hideg idő. Felvetem majd Szerikének is, remélem, benne lesz, bár napok óta nincs topon hangulatilag, amit nem is csodálok. Éppen ezért kellene egy kis környezetváltozás, egy kis összejövetel a barátokkal.

Látod, nekem tegnap mentek el az unokáim, máris nagyon egyedül vagyok.

Gondolkozz el a fentieken, a héten visszatérünk rá.

Hali

Csókacsalád

#12394 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-08-29 16:16

Drága, egyetlen Büdöskomcsizós Szerelmem!!!
Hol vagy Kicsikém, epekedve várom a napiszar adagomat, már elvonási tüneteim vannak. A giliszta is jó lesz, ha az van kéznél, csak tudjam, hogy létezel még. Olyan elviselhetetlen űrt hagytál magad után, hogy szinte úgy érzem magam, mintha ég és föld között lebegnék.

http://www.youtube.com/watch?v=Xxg4cU0SFg8

 

Csókacsalád

#12395 Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-08-29 16:34

#12393: Lukrécia - Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

Szia, Lukika!

Látom írtál egy jó hosszút Vilmosnak és elszállt, mint a győzelmi zászló. Írod, hogy kéne még egy szezonvégi összeröffenés, nekem mióta hazaérkeztünk, már kettő volt.  Éjjel beleragadtunk egy hajnalig tartó szülinapi buliba. Ma egy szemhunyást nem aludtam, mert nekem az napközben nem szokott összejönni. Alig várom, hogy este legyen és kialudjam magam.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! (Ennyit azért még kilehelek magamból.)

 


Vendég

#12396 Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-08-29 20:46

#12395: Csókacsalád - Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!! Ennyit azért még kilehelek magamból.

És az legyen az utolsó lehelleted, ocsmány büdöskomcsi gyurcsányféreg.


Vendég

#12398 Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-08-29 21:26

#12396: - Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

Végre, hogy előkerültél!!! Már Budapest összes klotyóját felhajtottuk érted, hogy tán' belefulladtál valamelyikbe a napiszar gyűjtés közben!!!


Vendég

#12399 Re: Kakiportya!

2012-08-29 21:54

#12398: - Re:

Ne kamuzzál! Kajálni voltatok szarevők!


Vendég

#12400 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-08-29 22:59

#12399: - Re:

Te, ki az a sukár csávó ott elől a sok rusnya gárdista között? Ha kipurcansz, ha nem a féltékenységtől, én inkább őt követném a világ végére is!!!  Nem a Robert Redford véletlenül, netán szándékosan?