Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#12476 Re: Re: DEMOKRATÁK!!!!!!!!!!!!!!!

2012-09-05 16:51

#12473: MHGY (V) - Re: DEMOKRATÁK!!!!!!!!!!!!!!!

Szaniszló kimondja az igazságot,az Echo tv-n,szinte csak ezt érdemes nézni (Világpanoráma) péntek esténként.

Üssétek be a google keresőbe: világpanorama echo tv 2012,és katt a videókra.Érdemes megnézni,ha van időtök nézegetsétek a 2011-eseket is,mert cenzúrázatlan,ellentétben a többi adó híreivel! Szomorú a valóság,majd meglátjátok!!!!


Vendég

#12478 Re:

2012-09-05 17:38

#12477: -  

 Láttuk akkoriban,  akkor is sok volt. Most sokkolni akarod a fórumozókat? Attól  még sem a terroristáknak, sem az egyéb gonosz embereknek nem adunk felmentést bűneik alól.


Vendég

#12479 Re: Re:

2012-09-05 17:43

#12478: - Re:

Nem is kell a terroristáknak a felmentés,nem látod a lényeget: Kik is a valódi terroristák????

L.

#12480 Re:

2012-09-05 20:19

Szerike!

Ezt mondtad, ezt kell meghallgatni?

Nem tudtam ma senkivel foglalkozni, mert vendégeim voltak.  Kicsit pihent lesz az agyam, végignézem.

Lukrécia

#12481 Re:

2012-09-05 20:36

#12460: -  

 Na, megtaláltam. Érdekel a video, de ehhez az agyamnak kell némi szellőzés. Most nincs hozzá türelmem.

Egyébként mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!!!!!!!!!

Ja, képzeld  el, ma  vendégeim voltak és az egyik feleség mondta, hogy ő még sosem volt Kötcsén, hát tettünk egy kört: Boglár, Lelle, Szemes-Szólád-Kötcs és vissza útvonalon. A Dobozi kúriánál, ahol szokott lenni a Fityisz piknik, 4 teherautóból rakodtak ki, a ponyván rendezvényszervező cég neve szerepelt, gondolom, nem MSZP-s vagy DK-s volt a cégtulajdonos. Ebből gondolom, hogy a 3 napos sárvári kihelyezett frakcióülést megtoldják egy balatoni hétvégi piknikkel szegény elnyomott fityiszesek hadd pihenjenek meg piknikeljenek egy keveset, hétvégi ebédre, vacsorára úgysem telik. Úgy sajnálom őket, csak tudnám valamelyiknek személyesen az orcájába mondani!!!

Sz.

#12482 Re: Re: Re: Lukréciának!!!!

2012-09-05 22:01

#12481: Lukrécia - Re:

Ezt is megnézheted, GYF ezt kukkolta meg tegnap este, azt írta: "Férfi és Nő koncert tegnap este, kellemes este volt..."  Naja, nekem is az lett volna!

http://www.youtube.com/watch?v=l_kV8SmWSes

Ahhoz a videóhoz, nekem sem volt koránt sem akkora türelmem, mint ehhez. Mondtam Nektek, hogy ameddig oda tudtam figyelni, addig tetszett. Lassan beszélt az ember és a szokásos 10' után nálam elfogy a türelem. Szerintem, ha valaki 10' alatt nem tud valamit elmondani, utána már úgyis csak ismétli önmagát.  Hasonló, mint a telefon, amit 1' alatt nem lehet megbeszélni, az nem telefontéma.

MHGYF!!!


Vendég

#12483 Re: Re: Re:

2012-09-05 22:25

#12479: - Re: Re:

Kik, rajzold már le ide!!!!!

Remélem, a te fantáziád nem szárnyall az egekben, mint Taszilóé??!!!

Üdv.:  osama


Vendég

#12484 Re: Re: Re: Re:

2012-09-05 22:51

#12483: - Re: Re: Re:

Szerénke,megnézted a videókat végig figyelmesen? Szerinten benne van a válasz! Nem olyan egyszerű ez az egész,hogy csak úgy le lehessen "rajzolni"! Ha valóban érdekel,nagyon szívesen belinkelek neked egy pár dolgot és átlátsz majd a "szitán".

http://www.youtube.com/watch?v=vp6jptxyP9Y&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=rcWaTLjxBo8&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=z5gZ-f9Ll14&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=_NLKDhoMz0Y&feature=player_detailpage

Ha végignézted és érdekel,akkor bemásolom a többi részt is.

Ez nem sci-fi,hanem sajnos a valóság!!!!

 

 

 

osama

#12485 Re: Re: Re:

2012-09-05 23:20

#12484: - Re: Re:

Megnéztem azt a 3 videót és nem csak néztem. Ugyan, egy is elég lett volna belőle..., hiszen, amit Tasziló sugall, az tiszta sor!!!  De ki ez a Tasziló??? Csak nem az ECHO TV  munkatársa???  Persze, a pakliban minden benne lehet, ebben az esetben is, Tasziló fantáziájával keverve.

Köszönöm. Így, hogy megnéztem ezt a 3 videót, nem kérek belőle többet, - csak ezért bocsánatot!

Bocsánat.

 

 

 

 


Vendég

#12486 Re: Re: Re: Re:

2012-09-05 23:33

#12485: osama - Re: Re: Re:

Nem az a lényeg ki mondja,hanem mit mond. A videókat nem ő "rajzolta",a képek is eléggé beszédesek.

A többi videó nem Echo-s!

osama

#12487 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-09-05 23:41

#12486: - Re: Re: Re: Re:

Ezt én fordítva tudom, hogy nem az a lényeg, mit mondanak, hanem, hogy ki mondja. Azonban annyira ostoba nem vagyok, hogy azért ne érdekeljen valami, mert az ECHO TV a hírforrás. Ezt én egyszerűen nem hiszem el, bár, mint írtam, akár igaz is lehetne...

MHGY (V)

#12488 MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

2012-09-07 00:35

SZIASZTOK!!!!! MI EZ A HULLAHÁZ???? ORBÁN CSINÁLJA A FESZÜLTSÉGET MEGINT ÉS TITEKET NEM ÉRDEKEL????? PEDIG GONDOLOM, HOGY OLVASTÁTOK HALLOTTÁTOK A HIREKET, HOGY EZ A TÖRPECIGÁNY MÁR MEGINT MIT VARIÁL ÖSSZE-VISSZA VAGY INKÁBB HAZUDOZIK ÖSSZE-VISSZA????!!!!!
A HIREK SZERINT A FELE SEM IGAZ AMIT LEIRATOTT A MAGYAR NEMZETBE ÉS A VIDEO ÜZENETÉBEN MOND.AZT OLVASOM, HOGY ELTERELÉSNEK SZÁNTA EZEKET A HAZUGSÁGAIT, HOGY UTÁNA Ő LEGYEN A NAGY, HOGY LEALKUDOZIK AZ IMF KÖVETELÉSEIBŐL. ÁLLITÓLAG AZ IMF NEM IS KÖVETEL KONKRÉTAN SEMMIT CSAK EZEK TALÁLTÁK KI. NA EZEKUTÁN MONDJA VALAKI, HOGY ORBÁN EGY MAKULÁTLAN JÓ GYEREK????!!!!! AZT HISZEM ANNAK MÁR NAGYON ELFOGULTNAK KÉNE, HOGY LEGYEN!!!!!

JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!!
Sz.

#12489 Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

2012-09-07 03:11

#12488: MHGY (V) - MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

Hali!

Aggodalomra semmi ok! Szerintem, mindenki elolvasta v. meghallgatta a híreket.  Viktátor húzása eléggé átlátszó és egyébként is a hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát.  A fiam azzal a kérdéssel jött haza, hogy tényleg felemelik a nyugdíjkorhatárt, megcsapolják a nyugdíjakat és a családi pótlékot stb., mert csak így kapjuk meg a készenléti hitelkeretet? Naja, már készenlétben van a zsebük a fogadására, ennek kb. ennyi a valóságalapja. Mondtam is neki, kisfiam, eridj, olvassál erre az információdra rá, aztán majd megtudod!

Kíváncsi vagyok, hogy a hétvégi összeröffenésük után kiszivárog-e a "kötcsei beszéd", mint őszinte vallomás, hogy az égadta világon semmi egyebet nem csináltak az elmúlt 2 év alatt, mint klféle adók tömkelegét vetették ki. Már ez maga egy hazugsághalmaz volt... Nem beszélve arról, hogy elqurták a 3.000 milliárd magánnyugdíj megtakarítást, az átirányított nyugdíjjárulékot és azt a rahedli bank&chips adót és társait, amit beszedtek.  Az is érthetetlen, hogy miért nem elégednek meg a költségvetésből két év alatt levágott 1.020 milliárd Ft-tal, amit a saját maguk és csókosaik bankbetéteinek gyarapítására fordítottak? Állítsák le!  Tán nem is lenne szükség a hitelre, legalábbis nem arra az irgalmatlan összegre, amiért kuncsorognak? Pláne, ha visszaadnák a zembereiknek eddig kiosztott: 1.020 milliárdot is, hiszen mára világossá vált, hogy habokra ajándékozták a +16 % személyi jövedelemadót (gazdaságélénkítés, egymillió munkahelyteremtés stb. náne)...  Nem! Inkább megint bedöntik a Ft-ot, kitolnak a kispénzű devizahitelesekkel, hisz tudjuk, a sajátjukat és bandájukét már rendezték: 180,- Ft-os rögzített árfolyamon. Az is röhej, ha olyan ócska volt a devízahitel, akkor az egész Fidesz frakció miért abban tartozott?  Azért ez tényleg egy mocskos banda!!!

Ferrer jutott tovább, Tipsarevicet ejtette ki.  Nemsokára kezdődik a Delpo-Djokó meccs, de nem biztos, hogy kíváncsi leszek rá, elég volt a tegnapi éjszakázás.

Jó éjt!

MHGYF!!!

Demokrata

#12490 Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!

2012-09-07 03:59

#12489: Sz. - Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!! 

 Na, halihó!

Kicsit kifordultam magamból, átrendeződött az életritmusom. Este 8-kor kidőltem, mint a zsák, 10 perce felébredtem és együtt kukorékolunk a szomszéd kakasával. Az sem tud aludni...

Az elmúlt napokban nem sok időm volt a napi közéletbe belefolyni, mert ismerősök vannak a Balatonnál, minden szabad percet velük töltök. Ez jó, de már kicsit fárasztó. Szombaton mennek haza. Tegnap délután kötcsiekkel beszéltem, mondják, hogy most nem jó kötcseinek lenni. A szokásos kúriát megszállták a rendezvényszervezők, 3-4 teherautó hordja az asztalokatm padokat, sátrat, miegymást. Valószínűleg a technikát is kiépítik, hogy az "öszödi beszéd" mintájára egy "KÖTCSEI BESZÉD" ne tudjon létrejönni. Volna mit hallgatni a jó népnek.

Ha elolvasol néhány hozzászólást egyes fórumokon, meglátod, hogy mekkora az Isten állatkertje, az emberek még mindig vakon bíznak ebben a hazug bandában. Szerencsére most már nyiladozik sok ember értelme, de sajnos van egy nem kis létszámú törzsállomány, akik olyan fanatikusak, hogy az borzalom. Ezeknek az embereknek a gondolkodása kimozdíthatatlan, ezek azok, akik kezet csókolnak a diktátornak és imádják még akkor is, ha a kötelet a nyakukba teszi.

Én a kegnagyobb bajt abban látom, hogy még mindig nagyon gyenge a baloldal. Még mindig nem találták meg a közös hangot, anélkül pedig nem megy. Gondold el, ha a baloldal csak a töredékét csinálta volna annak a szemétségnek, amit ezek az elmúlt pár napban megtettek, már lángokban állna az ország. Persze nem az a cél, hogy felgyújtsuk hazánkat, de jobban kéne ordibálni, tiltakozni.

Na, így hajnaltájt ennyi.

Sz.

#12491 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-09-07 18:28

"Na, így hajnaltájt ennyi."
http://www.youtube.com/watch?v=8xjGVLVzU8A
Nem bírok a véremmel, csak megnéztem a Djoko-Delpo meccset!!!

L.

#12492 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-09-07 18:58

#12491: Sz. - Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Köszönöm szépen, jó volt a szám. Még ma és holnap kicsit el leszek tévelyedve, de utána visszaállok a normális ritmusba. Ma este vendégségbe megyek, holnap a vendégekkel vagyok, délután mennek haza, aztán minden visszazökken a régibe.

Szióka.

Jó étvágyat

#12493

2012-09-08 13:02

Napsugaras széáp napot mindenkinek itthon és külföldön egyaránt. Somogyban gyönyörű az élet, hiszen most van a kötcsei piknik, amelyen Őfőméltósága, nagytekintetű Orbán Viktor vagy résztvesz, vagy nem, mint a HVG-ből is megtudtuk. Mindenesetre én sütöttem 3 tepsi pogácsát, hátha megkínálhatom a nagyérdeműt, de ha nem, hát nem, megkínálok arra érdemesebb személyeket. Barátaim hívtak, hogy fürödjünk egyet a Balatonban, mondtam, ha 25 °C-ig felmelegszik, bemegyek. Most lemegyek és szemre meg lábravételezem, nem várom tovább Viktort. Mindenkinek legalább olyan jó ebédet kívánok, mint amilyet a pikniken országunk apraja-nagyja eszik ingyen és bérmentve. Nekik is jó étvágyat, nyilván nem fog a torkukon akadni.
Proli Joli

#12494 Re: Kedves Jó étvágyat!!!

2012-09-08 16:31

#12493: Jó étvágyat -

Édesem, nem tudnád elkérni a moslékot tőlük, hogy legalább egyszer jóllakjunk ebben a hónapban?! Mondd, hogy akkor rájuk ixelünk, annyian vagyunk, mint a nehézség... ...és, ha pár szem pogácsát Te is csomagolnál, akkor akár Rád is ixelhetünk..., jut is, marad is...

Csók.

MHGY (V)

#12495 MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!

2012-09-08 20:08

SZIASZTOK!!!!!! NEM ÉRTEK RÁ, MERT NEM VOLTATOK A MÁSIK FÓRUMON VAGY HÁROM NAPJA?????
VAN UGYANANNYI CSÖVES FIDESZES IS, HOGY AZOK KAPJÁK A MOSLÉKOT HAD X-ELJENEK RÁJUK UJRA!!!!!
BÁR MÁR RÁJÖHETNÉNEK A ZEMBEREIK, HOGY JÓL ÁTKURTÁK ŐKET IS!!!!!!! LEGALÁBBIS A CSÓRI RÉTEGET.
DUGJÁK FEL A MOSLÉKUKAT!!!!!! A POGÁCSÁDBÓL VISZONT ENNÉK EGY PÁR DARABOT SZIVESEN!!!!!
AZ ÖREG OTT NYOMTA A SÓDERT A MÁSIKON ÉS LÁTOM IDE NEM IS ÍRT MIÓTA MÁR????
ÜDVÖZLET NEKTEK ÉS JÓ PIHENÉST!!!!

Vendég

#12496 Re: Ocsmány büdöskomcsi gyurcsányférgek!

2012-09-09 02:53

#12462: - Ocsmány büdöskomcsi gyurcsányférgek! Undorító büdöskomcsik, dögöljön meg Gyurcsány Ferenc!!!!!!!!!!!!!!!!

Lehetőleg máma még. :)  És az lesz a mindhalálotok, rendkívül undorító  gyurcsányférgek.

 

https://encrypted-tbn3.google.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0xU4CrcKCiKWiqGiq73A4bs_Xk...

még demokratább MHGY

#12498 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!

2012-09-09 12:45

http://demokratikuskoalicio.hu/index.php/2011-12-05-15-42-05/ajanlottblogok/3249-balavany-poszt-orban-viktor-tenyleg-megbuggyant
Sziasztok!! Ezt nem tudtam kihagyni.

Vilmos te tudtad, hogy azért nem jártam erre, mert egyiteket se láttam - a másikon pedig voltak többen is.

Lukrécia és Szerénke pusznyusz!! Össze kellene jönnünk, ha lesz időtök. Lukrécia te valamikor jösz Pestre úgy emlékszem?? Akkor el ne kerüljél!!!!

még demokratább MHGY

#12499 Re: Re: Ocsmány büdös jobboldali!

2012-09-09 12:55

#12496: - Re:

Egészségedre!! Csak meg ne feküdje azt a fenemód úri jobboldali beledet!!!!

L.

#12500 Re: Re: Re: Ocsmány büdös jobboldali!

2012-09-09 13:05

#12499: még demokratább MHGY - Re: Re: Ocsmány büdös jobboldali! 

 Demikém, számból vetted ki a szót. Éppen azt akartam leírni, hogygusztustalan állat hívatlan vendégünk megmutatta vasárnapi ebédjét, erre Te még velősebbet írtál.

Előző kérdésedre: Igen, két hét múlva megyek Pestre, de tulajdonképpen az érdi barátnémhoz, majd másnap reggel megyek Berlinbe pár napra. Régi vágyamat váltom valóra, valamikor az "átkos"-ban, mely nekem nem volt átkos, dolgoztam a cégünk képviselőjeként néhány hónapot. ekem cak szép emlékem van Berlinből, a változások óta nem jártam kint és nagyon meg akartam nézni. Még a férjemmel terveztük, de ez sajnos vele nem adatott meg. Egy másik barátnőmmel megyek, akinek szintén fiatalkori emlékei vannak és ő is nagyon ki akart menni. Addig úgyis beszélünk még.

Szióka, jó ebédet, jó étvágyat.