Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#12551 Re: Kossuth téri rémálom avagy jóm kippur

2012-09-11 20:09

#12548: Demokrata - Kossuth téri rémálom

Fertőtlenítsd le a kezed!!!!!!!!!!!! MINDEN SZ@RBA BELENYÚLKÁLSZ??? Nem döglött még éhen? Zabál sumákba a féreg!!! Jobb lenne ha nem éhségsztrájkolnának,hanem felvágnák az ereiket!!!


Vendég

#12552 Re: Re: Kossuth téri rémálom

2012-09-11 20:22

#12551: - Re: Kossuth téri rémálom

Persze, hogy zabálnak azok az ocsmány büdöskomcsi férgek... :D  Csak nem gondolta volna bárki akár egy pillanatig is, hogy a négy buzi gyurcsányféreg majd tényleg koplal egy hétig?   :D

"Jobb lenne ha nem éhségsztrájkolnának,hanem felvágnák az ereiket!!!"

Az tényleg jobb lenne. No de még jobb lenne felvágni a hasukat a japán szamurájok módszere szerint.

 


Vendég

#12553 Re: Re: Re: Kossuth téri rémálom

2012-09-11 20:29

#12552: - Re: Re: Kossuth téri rémálom

Ez nem kivégzés (még)! HARAKIRI VAGY KARDBA DŐLÉS!!

MHGY (V)

#12554 Re: Re: Re: Kossuth téri álom

2012-09-11 21:04

#12552: - Re:

DŐLJÉL BELE A KARDBA TE, DE ELŐTTE VÁGD FEL AZ EREIDET, AMI BIZTOS AZ BIZTOS!!!!!!!

HA RÉMÁLOM, AKKOR MINEK FOGLALKOZTAT ENNYIT TE MADÁR???????

 

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!

 


Vendég

#12555 Re: Re: Re: Re: Kossuth téri rémálom

2012-09-11 21:08

http://kuruc.info/i/480/egyeb%2Fgyurcs129102.jpg...

#12554: MHGY (V) - Re: Re: Re: Kossuth téri rémálom

Voltál ma a bohóc királynál? Leßoptad???


Vendég

#12556 Re: Re: Re: Re: Kossuth téri rémálom

2012-09-11 21:22

#12553: - Re: Re: Re: Kossuth téri rémálom

Jó, persze,  az lenne az igazi, ha maguk csinálnák.  De hát ezek nem szamurájok, akiknek becsülete van, hanem undorító büdöskomcsi férgek.


Vendég

#12558 Re: Krumplileves és éhségsztrájk

2012-09-11 21:38

#12557: MSZPs - Krumplileves és éhségsztrájk

OK HAZASZOMORÍTÓ,LÁTOM!!! KÉRLEK NE LÖVETSD KI A SZEMEM,MERT AKKOR MÁR NEM LÁTOM!!!


Vendég

#12559 Meddig bírná?

2012-09-11 22:11

Az emberek 2-6 hétig bírják ki étel nélkül. Tegyük fel, hogy Gyurcsány tényleg nem enne (vigyázat, ez csak egy gondolatkísérlet, erről szó sincs a valóságban!), akkor meddig bírná ki? Ugyebár ő egy féreg, nem pedig ember...

Vendég

#12560 Re: Meddig bírná?

2012-09-11 22:28

#12559: - Meddig bírná?

A bélféreg a gazdatestből táplálkozik,nem éhségsztrájkol. Parazita életmódot folytat.

Ez a pár elvetemült akkor is csodálná a bálványát,ha tiltakozásul egy hétig a Kossuth téren sz@rna!!!! Ki is nyalnák neki,készségesen,a wc papírra inkább egy autogramot kérnének...-betegek!

Tegnap azt írták,ma vele virrasztanak. :D  Kivel is szoktak virrasztani? Na az volna a Jó!!!


Vendég

#12561 Re: Re: Meddig bírná?

2012-09-11 22:42

#12560: - Re: Meddig bírná? 

 Én virrasztanék Orbánnál, de megközelíthetetlen. Egy élő páncélszekrénysoron át vezet hozzá az út.


Vendég

#12562 Re: Re: Re: Meddig bírná?

2012-09-11 22:46

#12561: - Re: Re: Meddig bírná?

Én is mindegyiknél amelyik fitymát rakott egyszer is a fejére!!!!

Demokrata

#12563 Veletek vagyunk, éhezők!

2012-09-11 23:07

Csendespihenőt tartunk kicsit, mielőtt visszamegyünk a térre kicsit szolidaritásból. Elolvastam a délután - és este folyamán írt gyűlölködéseket, továbbra sem értem az embereket. Valami Vidám Park-ból ellopott görbe szemüvegen keresztül nézitek ezt az egészet. Beleláttok ebbe az éhségsztrájkba olyan dolgokat, amik köszönő viszonyban sincsenek az igazsággal. Persze egy olyan embertől, aki embertársát maximum büdöskomcsi féregnek tudja titulálni, jobbat nem is várok. Én ma felutaztam vidékről, hogy részese legyek ennek az eseménynek, amit nevezketünk egy kultúrált tüntetéssorozatnak is, példát mutatva arra, hogy a Kossuth téren kultúráltan is lehet éhségsztrájkot, megmozdulásokat folytatni, nem úgy, mint 2006-ban. Örömmel töltött el, hogy sok ismerősömmel, volt iskolatársammal találkoztam, hiába, a gyökerek... hiszen ott nőttem fel, ott jártam iskolába. Jó volt látni 6 órakor a sok fiatal édesanyát egy vagy több gyermekével, akik tüntettek Varga István fideszes honatya kultúrálatlan, bunkóm agyament esti parlamenti felszólalása miatt. Varga úrnak üzenem, hogy nagyon szerencsések a férfiak, akikkel bármilyen kapcsolatom volt az életben, hogy nem fitogtatták erőfölényüket és egy sem emelt rám soha kezet. Ha bárki ezt megtette volna, ma már úja szabadlábon lennék, de biztos leütem volna azt a büntetést, amit a reakció miatt kaptam volna, noha igen békés természetű vagyok normál körülmények között. Szerencsém van azért is, hogy büdöskomcsizó nemkívánatos fórumtársat nem ismerem személyesen, mert vele is lehet, hogy közelebbi kapcsolatba kerülnék.
Kis pihentető fórumozás után barátaimmal kimegyünk még a térre Gyurcsányékkal érzett szolidaritásunk miatt is.
A negatív szellemben írt förmedvényekre sem ma, sem később, már otthonról sem kívánok reflektálni.
Minden barátomnak nyugodalmas, jó éjszakát kívánok
MINDHALÁLIG GYURCSÁNY, AZ ÉHSÉGSZTRÁJKOLÓK  ÉS DK


Vendég

#12564 Re: Re: Meddig bírná?

2012-09-12 00:31

#12560: - Re: Meddig bírná? Ez a pár elvetemült akkor is csodálná a bálványát,ha tiltakozásul egy hétig a Kossuth téren sz@rna!!! Ki is nyalnák neki,készségesen,a wc papírra inkább egy autogramot kérnének.

Igen, persze.  De szerencsére nincsennek annyian, hogy a gyurcsányférgek a következő Országgyűlésbe betekergődzenek.  :)

MHGY (V)

#12565 Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-09-12 03:17

#12564: - Re:

GONDOLJUK AZÉRT VAGYTOK BEROSÁLVA, MERT SZ@RUL MENNEK A DOLGAITOK A JELEN ÁLLÁS SZERINT. UGYHOGY TEKERGŐDZETEK INNEN A BÁNATOS P.CSÁBA!!!!!!!! VAGY MÉG AZT SEM TUDJÁTOK MERRE VAN?????? SZERENCSÉTLEN BARMOK!!!!!!!

AZT GONDOLJUK, HOGY NEKTEK LESZ MAGAS AZ A LÉC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D

#12566 Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-09-12 10:20

#12565: MHGY (V) - Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!! 

 Szia, Vili! Persze, hogy be vannak rosálva. Nekik mindegy, hogy ellenzékben, vagy kormányon vannak, a lételemük a balhézás. Most például mi van? Nem bírják elviselni, hogy az ellenzék is él a lehetőséggel és tgüntet, éhségsztrájkol, tiltakozik. Nekik leginkább az fáj, hogy mindezt kultúráltan teszik, ami ilyen büdöskomcsizófajtának egyszerűen ismeretlen fogalom. A pipától nem látnak, csak vagdalkoznak. Ezekkel nem érdemes szóba állni, mert kultúrember nem rúg mellettük labdába. Persze, a céljuk is ez, de hogy ez tetszik még mindig közel egymillió embernek, ez számomra fura. Jót pihentünk, aludtunk éjjel, most még egyszer kimegyek Ferivel kezet fogni, aztán hazautazom, mert ott is sok a teendő. Ha tudok, a szombati tüntetésre megint felutazok.


Vendég

#12567 Gyurcsányféreg mindhalálig...

2012-09-12 13:40

tényleg koplaljon!

Vendég

#12568 Re: Gyurcsányféreg mindhalálig...

2012-09-12 15:01

#12567: - Gyurcsányféreg mindhalálig... 

 Hogy marná már ki az epe a beledet!

Demokrata

#12569

2012-09-12 15:08

Szia, Szerike, rendben hazaértem. Az itthoni feladatokat nem végezte el senki helyettem, úgyhogy kicsit olvasgatok a fórumunkban, aztán belendülök. A viharfelhők is tornyosulnak körülöttünk, úgyhogy semmi jóra nem számítok, pedig mindenki az esőt várja. Nagyon jó volt nálatok, nemsokára megismételjük. Ha tudok, megyek szombaton.
Látom, büdöskomcsizó barátunk nem tagadta meg magát, hozta a formáját, azt a 3-4 óra szünetet kivéve, amikor valószínűleg ő is a Kossuth téren császkált. Kár, hogy nem ismerem személyesen a képét, mert biztos be tudtam volna pancsolni neki egy kellemeset. Mármint nekem kellemeset, bár jártam már régebben úgy, hogy valaki kiérdemelte, megkapta, én meg egy hétig borogattam a kezem utána. Ezt most is vállalnám.
Feri délelőtt is nagyon aranyos volt, hozta a formáját. Akit én még nagyon szeretek, az Molnár Csaba, de a Kolber is egy nagyon jó fej, ő nagyon komoly ember, vele biztos nem tudnék viccelődni.

Vendég

#12570

2012-09-12 19:18

Az ATV-n a híradóban nyilatkoztak az éhségsztrájkolók. Becsülöm őket a kitartásukért, erejükért. Való igazm hogy tökéletes figyelemfelkeltés. Szombat du. 3-kor a Batthyány mécsesnél a helyünk!!!
Sok erőt nekik!
Lukrécia

#12571

2012-09-12 19:24

Alig teszem ki a lábam a fővárosból, máris történik valami. A Műegyetemen ma történt események rámutattak arra, hogy NAGY SZÜKSÉG VAN A TERRORELHÁRÍTÁSI KOMMANDÓra. Istenem, ekkora bakit, már megint! De hál'Istennek jött a kormány szóvivője, a szőke szépség kifliimádó és szkszerűen elmagyarázta, hogy miért volt szükség a TEK közbelépésére. Most megnyugodtam, nem halok meg hülyén.
Sz.

#12572 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-09-12 21:17

#12571: Lukrécia -

Hali!

Nekem is ma több dolgom volt a szokásosnál és ráadásul nagyon álmos is vagyok, de kivárom az időt...

Ezt én is olvastam. Azért egy közel 2 milliós fővárosban mindig történik valami, ha más nem, akkor baki.

Most én is megnyugodtam, hogy Te megnyugodtál, de attól én még lehet, hogy hülyén halok meg...

Jó éjt, pihend ki a fáradalmakat, mert mindjárt itt a szombat!!!

MHGYF!!!

Sz.

#12573 Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-09-12 21:21

#12567: -

OK, Gyurcsány már koplal, te meg tekergőzzél át a napiszarba vagy a másvilágra!!!

MHGYF!!!

D
Vendég

#12574 Re: Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!!

2012-09-12 22:23

#12573: Sz. - Re: Re: Örökkön örökké: GYURCSÁNY FERENC!!! 

Egyetértek! Tekerje fel a farkát a nyakára ez a büdöskomcsizó véglény és szorítsa meg jó erősen!!! Elég 4 percig.

Demokrata

#12575

2012-09-13 00:03

Barátaim!

Holnap a JOBBIK, akarom mondani, a legrosszabbik tüntetést szervez a Kossuth térre. Ne hagyjuk tönkretenni az éhségsztrájkot!