Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata

/ #12563 Veletek vagyunk, éhezők!

2012-09-11 23:07

Csendespihenőt tartunk kicsit, mielőtt visszamegyünk a térre kicsit szolidaritásból. Elolvastam a délután - és este folyamán írt gyűlölködéseket, továbbra sem értem az embereket. Valami Vidám Park-ból ellopott görbe szemüvegen keresztül nézitek ezt az egészet. Beleláttok ebbe az éhségsztrájkba olyan dolgokat, amik köszönő viszonyban sincsenek az igazsággal. Persze egy olyan embertől, aki embertársát maximum büdöskomcsi féregnek tudja titulálni, jobbat nem is várok. Én ma felutaztam vidékről, hogy részese legyek ennek az eseménynek, amit nevezketünk egy kultúrált tüntetéssorozatnak is, példát mutatva arra, hogy a Kossuth téren kultúráltan is lehet éhségsztrájkot, megmozdulásokat folytatni, nem úgy, mint 2006-ban. Örömmel töltött el, hogy sok ismerősömmel, volt iskolatársammal találkoztam, hiába, a gyökerek... hiszen ott nőttem fel, ott jártam iskolába. Jó volt látni 6 órakor a sok fiatal édesanyát egy vagy több gyermekével, akik tüntettek Varga István fideszes honatya kultúrálatlan, bunkóm agyament esti parlamenti felszólalása miatt. Varga úrnak üzenem, hogy nagyon szerencsések a férfiak, akikkel bármilyen kapcsolatom volt az életben, hogy nem fitogtatták erőfölényüket és egy sem emelt rám soha kezet. Ha bárki ezt megtette volna, ma már úja szabadlábon lennék, de biztos leütem volna azt a büntetést, amit a reakció miatt kaptam volna, noha igen békés természetű vagyok normál körülmények között. Szerencsém van azért is, hogy büdöskomcsizó nemkívánatos fórumtársat nem ismerem személyesen, mert vele is lehet, hogy közelebbi kapcsolatba kerülnék.
Kis pihentető fórumozás után barátaimmal kimegyünk még a térre Gyurcsányékkal érzett szolidaritásunk miatt is.
A negatív szellemben írt förmedvényekre sem ma, sem később, már otthonról sem kívánok reflektálni.
Minden barátomnak nyugodalmas, jó éjszakát kívánok
MINDHALÁLIG GYURCSÁNY, AZ ÉHSÉGSZTRÁJKOLÓK  ÉS DK