A választói összefogást támogató nyilatkozat


Vendég

/ #484 Lisa

2012-11-10 22:41

Sajnos én nagyon sokat dolgoztam a Fidesznek éveken keresztül. A kormánypártra szavazó kis emberek csakhamar küldötté szavaztak elismerve a munkámat. Én ugy gondoltam öket kell képviselnem minden fórumon ,de ezt nem volt szabad. Csak hamar kiderült mindenki aki orvos, ügyvéd, és vállalkozó az tartozik a kormánypárthoz. Képesek voltak jól müködő szervezeteket csak azért szét verni mert a vezetöjük egyszerű ember volt, majd ök kerestek olyat akik megfeleltek az islésüknek. Tudom mert sok olyan embert nagyon sajnáltam akik a kis nyugdíjukból tankolták a kocsijukat, éjjel nappal járták a falvakat esőben fagyban , 2006 az önkormányzati választások után már megyei színten kiderült ezek nem kellenek.Nem tudtam mit tegyek? ezidáig tartó ideológia bennem össze omlott. Még két évig bírtam de olyan parancsoló , követelődzők lettek azokkal az emberekkel szemben akik széket, és hatalmat adtak- kiléptem .Soha nem mertem elmondani senkinek mert tudtam kormány váltásnak kell lenni. Ezt senki nem tudta volna megakadályozni, tudtam a vesztükbe szaladnak az emberek és az Ország maga is. Most nagyon kéne valaki aki nem gazdag szeretne lenni hanem alázatosan szolgálni ezt a sárban taposó , néha nélkülöző apro népet. Nagyon hálásak tudnak lenni ,az igazság megbecsülés minden kincsük. Nagy várakozással, tisztelettel: Rigó Magdi