A választói összefogást támogató nyilatkozat

Menekült!

/ #496 Az igazság embere!

2012-11-10 23:30

Magyar vagyok,magyar jogaim,szeretnék élni,a gyerekemmel,eggyenranguan,egyenjoguan!Törvénytisztelő Polgár vagyok,voltam.Az igazság ,a becsületre tanitottak,szüleim!Ne legyen,megkülönböztetés,szegény,gazdag ,között!Legyen,normális munkahely,aki dolgozni akar,az dolgozhasson,és nem pedig munkaerő kölcsönző áldozata,mint ahogy én is voltam.Állatkínzók,ember ölők,elnyerjék,méltó büntetésüket!Mint a halálbüntetést!Szolidaritás,tisztelet!Voltam a Békemeneten,mert ott volt a helyem!Végig hallgattam,a,jövő embereit,akik,szívhez ,lélekszóloan,beszéltek,és hiszem,és bízom,abban ,hogy végre ,lesz egy jobb Magyarország.És nem pedig mások,miatt mi fizetünk,kisemberek,akik,ott a Parlamentben,az elhappolt,pénzeket,jogtalanul vették,fel,és élnek!Éljenek már meg 47.000ft- ból?Mi és ki alapján hozták meg ezt a döntést?Meg család?Miről beszélnek?Én özvegy vagyok,a,14 éves fiammal,9-éve mióta férjem, meghalt,kitaszittotak lettünk!Megkülönböztetettek.Férjem ,üzemi balesetben halt meg nem kaptunk kár térittést,a vállalkozó mindenkit lefizetett,19.millió ft kaptunk volna fiammal,nem tudtam Perre vinni az ügyet,a vállalkozó szépen,mindenkit,lefizetett,oda a lakásunk mindenünk,albérletben lakunk,és erre megy el a pénzem,máról.hónapra élünk fiammal,Ő egyen,és neki legyen.meg mindene!Dolgozom,amíg lehet,betegen,ez van!De felnevelem!Nehéz,aki nincs az én helyemben nem tudja hogy élek,antidepresztáns,altatón,és nyugtatón.Egy tragikus halálesetet nem lehet feldolgozni.Van a lakáshitelünk,ot a lakásunk ahol ,és amiben nem tudunk lakni.Fenntartani,2022 be jár le a kölcsön.Amit akkor kaptuk meg mikor Meggyesi volt a Miniszter,a fiam,árva ellátásából fizetem,holott az a fiamé.Ez van!Ez élet?Szeretnék már normálisan élni,és nem rettegni!Ez a vágyam!Köszönöm.Üdvözlettel!