Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szerénke

/ #13799 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 17:21

#13798: Lukika - Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Hali!

Nem van sok időm, mert folyton itt van a volt osztálytársnőm, aki egyben az akkori legjobb Barátnőm volt. Fennforgások vannak az életében, visszaköltözik a Flórián téren lévő kéglijébe vidékiából. Már felmondtunk az albérlőknek, diákok laknak ott, elég ciki így év közben. Keresünk nekik kéglit és járunk nézegetni, 3 szobás kell nekik és pont abból van a legkevesebb. - Mari is jön velünk holnap, eggyel többen leszünk. Előtte megnézzük, hogy megvan-é az Ostrom kecó, pont arra megyünk? Ma voltunk a Buzilikánál is ugyanezért, az rendben van. Kb. félévente tekintem meg ükeket. Voltunk a magyar tanárnőnknél, azt mondta, hogy milyen jól tudunk helyesen írni még mindig. Tudod, imádtuk Őt és levelezünk vele. Irtó szép csaj volt, most is jól néz ki, 71 éves. Én voltam a kedvence, amit meg is mondott akkor.  - Mari jobb volt, mint én, legalábbis magatartásügyileg. Tesin pedig csak Ő előzött meg futásban és kislabdadobásban, a többiből én voltam az első. Kis nosztalgia... de sokat fiúztunk vele a Rómain, úgy 11-12 éves korunktól. Vazze, ez a csaj is mindenre emlékszik, annyit röhögtünk. Nagyon okos csaj, nem véletlen volt az iskolai legjobb Barátnőm, mert volt otthoni Barátnőm is, de az is ugyanilyen volt.

Várlak Benneteket! A többiekkel is beszéltem, de nem mindenki tud jönni. Pusz.