Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokraták

#13778 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-25 21:13

CÖF, CÖF...

A CÖF kijelentette, harcolni fognak, hogy Magyarország ne legyen következmények nélküli ország. Én is így gondolom, s szerintem vagyunk még úgy 8 millióan. Kezdjük hát a CÖF-fel az elszámolást! Mutassátok, honnan a dohány?!!!!!!!

MHGYF

#13779 Re: Lukréciának szeretettel!!!

2012-11-25 23:58

#13777: Sz. - Lukréciának szeretettel!!!

SZIASZTOK!!!!!! EZT NEM TUDOM LÁTTÁTOK?

http://atv.hu/cikk/20121125_ket_idokozi_polgarmester_valasztason_is_a_dk_tamogatta_jelolt_nyert

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!  (V)

SZÉP ÉS JÓ ÉJSZAKÁT NEKTEK, E HIRTŐL ÉN IS MINDJÁRT JOBBAN FOGOK ALUDNI!!!!!!

BULI LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demokraták

#13780 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 11:19

#13778: Demokraták - Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

CÖF, CÖF:  Hogy honnan a dohány?

CÖF, CÖF:  Az ölünkbe hulott!

 

Demokraták

#13781 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 11:24

#13779: MHGYF - Re:

Persze, hogy láttuk és mi is jól aludtunk tőle.

Egyébként szervezzük a Sándor-palota előtti tüntetést. Vilikém, Te sem jelentkeztél eddig még vissza, pótold, mert kikapsz!

L.

#13782 Re: Re: Lukréciának szeretettel!!!

2012-11-26 11:34

#13779: MHGYF - Re: Lukréciának szeretettel!!! 

 Megbizsergette a lelkemet.

Még a véremet is boldogabban adtam reggel a laborban!

Gyula

#13783 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 11:35

#13780: Demokraták - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 csak így Sim(á)icskán az öletekbe hullott?

Demokraták

#13784 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 15:29

#13783: Gyula - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Helló Nyuszika, olvasgassál és főleg számolj, Neked az a szakmád!

http://dk365.hu/fordulat/

Szerdán találkozunk, remélem...

Gyula

#13785 Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 16:42

#13784: Demokraták - Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Naná, hogy naná! Persze, hogy találkozunk! Nézem a parlamenti közvetítést, Isten látja lelkemet, mazochista vagyok.

Megtudtam Pókharapó Gabikától, biztos, hogy jót mondott, mert olvasta, hogy nem ők hazudnak, hanem a szocik, meg Bajnai, nameg természetesen Feri, mert ez a három vonal csak elvett, ők két éve csak adnak. Ezeket természetesen számok tömkelegével alátámasztja. Ha nem lett volna olyan drága a TV-m, biztos beleboxoltam volna egyet. Akkor meg azt mondták volna a barátaim, hogy olyan vagyok, mint anyósom, ez meg viccnek is rossz.

Demokraták

#13786 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 20:35

Gyula

#13787 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 20:54

#13786: Demokraták - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Ok, mindenképp, de mit csinálok délelőtt, a vonatom délelőtt érkezik! Talcsizzunk előtte!

Demokraták

#13788 Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 21:08

#13787: Gyula - Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Oké zsoké, 10-től sínen vagyok, melyik pályaudvarra érkezel?

Gyula

#13789 Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-26 21:27

#13788: Demokraták - Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 1/4 12 Déli. Valószinűleg azzal a vonattal megyek. Még variálok, hogy lesz jó menni, mert több variáció van a fejemben, nem döntöttem még véglegesen

Szolidaritás

#13790 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!!!

2012-11-26 23:32

Szabadítsátok ki Vikit!

Az a baj, hogy mindig a legrosszabbat tételezzük fel a másikról. Holott lehet, hogy nem ártani akar, hanem bajban van. A miniszterelnök egyre sajátosabb viselkedését is mindenféle barátságtalan elmélettel szokás magyarázni.

Nekem már egy ideje gyanús ez az egész. Értem, harácsol, de miért ennyire feltűnően? Szinte kérkedik vele. Jól van, elment az esze, de miért büszke erre? Itt valami nem stimmel. És akkor, váratlanul, az egyik kábelcsatornának köszönhetően, összeállt a kép. A "Nincs kettő, négy nélkül" című filmművészeti klasszikus ment századszor. Ez az! Orbán Viktort túszul ejtették.

Pontosan ugyanez játszódik a szemünk előtt, csak eddig nem értettük meg. Orbán Viktort valakik fogva tartják, de legalábbis zsarolják. Arra kényszerítik például, hogy adjon 3 milliárd forintot a Századvégnek sajtófigyelésre. Valószínűleg a zsarolók nem is kértek ennyit, pár százmillióval beérték volna, de a miniszterelnök, aki egyébként tisztességes ember és az állam kifosztását magától nem ambicionálná, azért küldött 3 milliárdot, hogy minél feltűnőbb legyen. Le akar bukni. Kétségbeesetten próbál üzenni a világnak, ezt azonban úgy kell csinálnia, hogy a banditák ne vegyék észre. Idegőrlő játszmát játszik, mi pedig gúnyolódtunk rajta.

Nem azért mond olyanokat, hogy a magyarok a turulba születnek, mert súlyos mentális zavarai vannak, hanem azért, mert így akarja leleplezni magát. Aki ekkora idiótaságokat beszél, az nyilván nem ő. Mi mégis azt hittük. Süketek voltunk a segélykiáltásra. Nem azért üzen hadat a nyugati vezetőknek, mert frusztrálja, hogy ők evőeszközzel esznek, hanem azért, mert a bevonuló ENSZ-csapatoktól remél védelmet.

 

Ezért az összes érthetetlen túlzás. A fogva tartóit nem érdekli a Klubrádió, a választási regisztráció vagy a náci írók megünneplése. Arra, hogy van-e új Alaptörvény vagy nincs, egyenesen tosznak. Pénz kell nekik. A demokrácia elleni összes támadás csel volt csupán, amellyel a miniszterelnök maga ellen akarta hangolni az embereket. A gazdasági visszaesést és az életszínvonal csökkenést is ezért csinálta, nem azért mert elfelejtett számolni.  (hvg.hu)

Lukika

#13792 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 12:13

#13789: Gyula - Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Helló, Gyalu, akarom mondani, Gyula!

Muszály neked vonatoznod? Itt lakunk egymástól pár falura, kis kerülővel útba is esek neked. Nem akarsz engem kocsival felvinni, a vonatjegyem árával beszállok a benzinköltségbe, sőt, a felét fizetem. El is dumálhatnánk út közben, nem lenne unalmas.

Gyula

#13793 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 12:28

#13792: Lukika - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Ok, Luki, lehet róla szó, akkor a városban is szabadabban mozgunk. Összehangoljuk.

Demokraták

#13794 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 13:03

#13793: Gyula - Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Na, de Gyula!  Milyen Demokrata vagy Te, ahogy meglátod Lukikát, már hangolódsz is? Lehet, hogy nem is tüntetni akarsz???

Gyula

#13795 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 13:16

#13794: Demokraták - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Szerike, mi ütött beléd? Csak nem vagy féltékeny Lukikára? Tudod, ő nagyon jó haver, de semmi több. Délután találkozunk úgyis, ott majd megbeszéljük. Nehogy a végén megtépjétek egymást, mert a barátság nem erről szól. Lukival megbeszéltem, hogy a tünti után kiviszem a Délibe és elmegy az érdi barátnőjéhez, utána egészen a tiéd tudok lenni, Drágám! Ő egyébként is Vilihez vonzódik, de  azt is csak módjával, hiszen a férjét attól sokkal jobban szerette, hogy most belevágjon egy kapcsolatba. Ő mindenkire barátként néz.

A holnapi viszlát, még átnézetem most a kocsit a szerelővel, mennem kell.

Szerénke

#13796 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 14:07

#13795: Gyula - Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Nyuszika, ne tájold el magad, hogy lennék már féltékeny Lukréciára, meg senkire sem, hisz Te is írod, hogy mindannyian barátok vagyunk. Vilmossal szemben, Lukrécia pedig még szinte rokoni érzéseket is táplál, úgy kedveli.  Én tudtam, hogy Lukika megy Érdre, mert történt ott egy haláleset. (Azzal együtt, Te is levihetnéd Érdre, ha verdával jössz.)

Nem akarom túllihegni, ha jöttök lesztek, ha hoztok esztek!

MHGYF!!!

Gyula

#13797 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 14:51

#13796: Szerénke - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Leszünk.

A kocsit átnézte az autószerelő barátom, minden renben vele. Forgalmi májusban jár le, ott sincs gond.

A holnapi viszlát.

Lukika

#13798 Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 15:41

#13797: Gyula - Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Szia, Szeri, miket írkáltok itt össze! Leápolom holnap út közben Gyalu Gyulát!

Készüljél, én már felspanoltam magam rendesen!

Szerénke

#13799 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-27 17:21

#13798: Lukika - Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Hali!

Nem van sok időm, mert folyton itt van a volt osztálytársnőm, aki egyben az akkori legjobb Barátnőm volt. Fennforgások vannak az életében, visszaköltözik a Flórián téren lévő kéglijébe vidékiából. Már felmondtunk az albérlőknek, diákok laknak ott, elég ciki így év közben. Keresünk nekik kéglit és járunk nézegetni, 3 szobás kell nekik és pont abból van a legkevesebb. - Mari is jön velünk holnap, eggyel többen leszünk. Előtte megnézzük, hogy megvan-é az Ostrom kecó, pont arra megyünk? Ma voltunk a Buzilikánál is ugyanezért, az rendben van. Kb. félévente tekintem meg ükeket. Voltunk a magyar tanárnőnknél, azt mondta, hogy milyen jól tudunk helyesen írni még mindig. Tudod, imádtuk Őt és levelezünk vele. Irtó szép csaj volt, most is jól néz ki, 71 éves. Én voltam a kedvence, amit meg is mondott akkor.  - Mari jobb volt, mint én, legalábbis magatartásügyileg. Tesin pedig csak Ő előzött meg futásban és kislabdadobásban, a többiből én voltam az első. Kis nosztalgia... de sokat fiúztunk vele a Rómain, úgy 11-12 éves korunktól. Vazze, ez a csaj is mindenre emlékszik, annyit röhögtünk. Nagyon okos csaj, nem véletlen volt az iskolai legjobb Barátnőm, mert volt otthoni Barátnőm is, de az is ugyanilyen volt.

Várlak Benneteket! A többiekkel is beszéltem, de nem mindenki tud jönni. Pusz.