Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Lukrécia

#13701 Re: Komolytalan egy kormányunk van...

2012-11-16 19:10

#13700: Demokraták - Komolytalan egy kormányunk van... 

 Nekem az az érzésem, hogy csak az élőláncot akarják rombolni, hiszen tudják, hogy annyi résztvevője lenne (lesz), hogy többszörösen körbeéri a lánc a Parlamentet.

Demokraták

#13702 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 19:29

Pá befektetők...

"Magyarországon a közeljövőben sem várható komoly és tartós fogyasztói fellendülés, ezért a tulajdonosok a 2013-as év elejétől arra kényszerülnek, hogy beszüntessék magyarországi tevékenységüket. A Bricostore mindent megtesz annak érdekében, hogy a tevékenysége beszüntetése előtt minden kötelezettségvállalását maradéktalanul teljesítse."

Gyula

#13703 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 19:48

#13702: Demokraták - Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Ez mind szép és jó, a Brico Store-tól még tisztességesnek is mondható, de nem gondoom, hogy ettől a sógornőm megnyugszik, mert náluk a családban a kivonulás miatt 1 perc alatt 3 ember válik január 1-től munkanélkülivé. Egyébként üdvözlöm ezt az empatikus kormányt Orbán Viktátorral az élen.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demokraták

#13704 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 20:52

Ha nincs mondanivaló... csak úgy brahiból...

Gyurcsány Ferenc, mai gödi fóruma közben, jobbikosok üvöltöztek az utcán... Azt kiabálták: várunk, Feri!  Amikor a rendezvény végén a DK elnöke közéjük sétált, azt mondták, nem vagyunk rád kíváncsiak... Ennyit a bátorságról. -)

Gyula

#13706 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 23:26

#13705: Demokraták - Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Van egy kérdésem:

Én úgy tudom, ha jól figyeltem, az élőláncot azért tették hétfőre, mert arra a napr írta ki a kormány a választási törvény, azaz a regisztráció elfogadását.  Ma olvastam, hogy hétfőn a parlament ebben a témában nem fog dönteni. Gondolom, azért nem, hogy keresztülhúzzák a DK programját, hiszen ők mindig tiszta lappal játszanak. Most mi lesz, hallott-e már valaki valmit erről?

Undorom van ettől a tisztességtelen kormánytól. Itt, most kiordítom magamból: azt is tisztességtelennek tartom, akinek ez tetszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demokraták

#13707 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 23:35

#13706: Gyula - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Kedves Gyula!

Gyurcsány Ferenc bejelentette, hogy most már nem módosítják újra az ÉLŐLÁNC dátumát, elég volt 1x. Így tehát a fentebb látható MEGHÍVÓ van érvényben, azért is raktam fel.

Üdvözlettel.

Demokraták

#13708 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 23:45

Aki tud menekül, kiürül az ország...

„Már bármilyen tisztességes munkát elvállalnék Magyarországon, csak annyira fojtogat a diktatúra és a pénztelenség” – rendre bukkannak fel ilyen és hasonló mondatok a Facebook-on a kivándorlók szájából. Ötven százalékkal nőtt az év első félévében Németországba emigrálók száma a tavalyihoz képest. Pedig a kormánynak propagandafilmje is van.

Gyula

#13709 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 23:48

#13707: Demokraták - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Köszönöm, igazuk van! Jó fej a Feri, és jó fej mindenki, aki elmegy hétfőn.

L.

#13710 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-16 23:53

#13708: Demokraták - Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Még mindig a Gyurcsány bűnéül róják fel azt, hogy az emberek kimennek dolgozni. Érdekes, hogy nem Feriék regnálása alatt menekültek az emberek, hanem most. Ha én ma 30 éves lennék, gondolkodás nélkül húznék valamilyen német nyelvterületre, ha már azt a nyelvet tanultam és van belőle külker.áruforgalmai szakmaival kibővített felsőfokú nyelvvizsgám, a németek szerint nem is beszélek rosszul. Ez nem dicsekvés, inkább kesergek, hogy nem tudom hasznosítani a megszerzett tudást.

L.

#13711 Halászlé

2012-11-16 23:57

Barátaim, Vili, Szeri, előkészületek megtörténtek, még a tábortüzet is előkészítettem.
Mikor érkeztek?
Páleszt beszereztem!


Vendég

#13712 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-17 00:47

http://image.hotdog.hu/user/Bigticket3/tetszikgomb.jpg...

#13706: Gyula - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

 


Vendég

#13713 Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-11-17 00:55

#13710: L. - Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!

Nem annak a mocskos büdöskomcsi féregnek a regnálása alatt nyitotta meg Németország és Ausztria a munkaerőpiacát Magyarország előtt, hanem most, te módfelett ocsmány és felettébb undorító büdöskomcsi féreg.

Demokraták

#13714 Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-11-17 02:02

#13713: - Re:  MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

Ne hazudj görény, a jó édesanyukád zrityóját nyitották most meg. Téged tényleg nagyon bugris egyének vesznek otthon körül, hogy mindenkit hülyének akarsz nézni, bár lehet ott is te vagy a leghülyébb.

"Hasonlóan magas féléves elvándorlási számot nem mértek az utóbbi húsz évben. A Németországba emigrálók száma 2005 óta folyamatosan növekszik. 2010 és 2011 közt jelentősen megnőtt (10 ezer fővel) a kivándorlás, amely a mostani német adatok szerint azóta is nő. Ez kumulációs folyamatként is működhet, hiszen a több és több elvándorló, még továbbiakat is magával vonzhat.

A Németországban élő magyar állampolgárok száma is jelentősen nő: míg 2005-ben 47 ezer fő szerepelt a statisztikákban, 2011-ben már 73 ezer magyar állampolgár kereste a megélhetését ebben az országban, tudta meg a portál a migrációkutatótól."


Vendég

#13715 Re: Re: Re: Dögöljenek meg a gyurcsányista férgek!!!

2012-11-17 03:22

#13714: Demokraták - Re: Re: Dögöljenek meg a gyurcsányista férgek!!!

No, hát akkor még egyszer, te igazán mocskos és undorító büdöskomcsi féreg:  Ausztria és Németország 2011. máj. 1-től nyitotta meg a munkaerőpiacát Magyarország előtt. Azelőtt csak nehézkesen, kvóta alapján lehetett munkát vállalni magyaroknak ezekben az országokban.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-11-17 03:35



Vendég

#13717 Re: Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-11-17 07:03

Demokraták

#13718 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-17 08:38

anyád a féreg és a görény famíliád minden egyes tagja egy moslék alak, mint te

Te ócska moslék alak, mi az anyádért pofázol bele, ha olyan hülye vagy, mint, amilyen vagy. Tudod mennyiből állt, hogy kimenjen az a  csomó ismerősöm, akik mai napig kint dolgoznak,  hogy felültek a repülőgépre és egy óra múlva ott voltak. Szartak rád is meg a kvótádra is, te sötét barbár.  Látogatóba félévenként hazajönnek 1-2 hétre és tűz vissza. Jelenleg 30 éves fiatalok, nem lusta görények, mint ti, azóta már lakást vettek Budapesten, ami kivan adva nekik. Folyamatosan viszik ki az egyre több haverjaikat oda, ahol dolgoznak és egyre többen akarnak menni, mert jól érzik ott magukat és ezt nekem mondták, nem hallottam valakitől, hogy haza sem akarnak jönni soha az életben. Ezért kussolj te hülye, amit tudok, annak a fordítottjáról ne akarj meggyőzni. Még egyszer, semmi gondjuk nem volt  se veled, se a kvótával, se mással, hogy Németországba éljenek, dolgoznak és boldoguljanak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tehát kussolj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De még a cikkben is le van írva, hogy 47 ezren dolgoztak németben 2005-ben és 2011-ben 73 ezren és ez a statisztikájuk, most meg már a Jóisten tudja mennyien lehetnek, miután 2012 évvége van. Csomó ismerősöm dolgozik Ausztriában is és ők is ugyanilyen jól vannak, gyűjtik a lóvét. Kvótázz a degenerált lusta görényeidnek és magadnak, te ócska erőszakos geci, inkább huzzatok ki ti is ne itthon henyéljetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyula

#13719 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-11-17 09:44

#13718: Demokraták - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Egy zombi-nak beszélhetsz! Ez csak fújja a magáét, mint régen a gramafon, amikor elakadt a tű.


Vendég

#13720 Re: Re: Re: Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-11-17 09:45

#13717: -   MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!! 

 Módfelett 0000000000000000000 vagy még akkor is, mindig Gyurcsány és DK!

Éljen a szabadság, visszaszerezzük!

MHGYF

#13721 Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-11-17 10:34

#13720: - Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

ÍGY IGAZ!!!!!! FERI AZ ISTEN A MAXIMUM, A LEGJOBB!!!!!!!!

TE NEKEM MÁR UNDOROM VAN ETTŐL A TATÁTÓL LEGFELJEBB FELRAKOM MEGINT A KÉPÉT AZ EGÉSZ CSŐCSELÉKÉVEL EGYÜTT, DE MÁR NINCS KEDVEM MÉG A P.CSÁBA SE ELKÜLDENI. JOBB HA TELE PAKOLOM A FÓRUMOKAT A KÉPEIKKEL HAGY LÁSSA MINDENKI KI EZ A JOBBIKOS GÖRÉNY CSALÁD!!!!!!!!!!!!!

LUKIKA HÍVLAK, IDE IS LEÍROM!!!!!!!!! (V)

 


Vendég

#13722 Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-11-17 10:43

#13718: Demokraták - Re: Re:Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

Módfelett  undorító és igazán  ocsmány büdöskomcsi féreg vagy, de azért jegyezzük csak meg ismét, hogy Ausztria és Németország 2011. máj. 1-től törölte el azokat a jelentős korlátozásokat (éves és területi kvóták alapján kiállított munkavállalási engedélyek országonként), amelyek miatt korábban nagyon kevés magyar állampolgár tudott munkát vállalni ezekben a közeli országokban,  ahol többszörösen magasabb a munkabér, mint Magyarországon.  A kvótarendszeren fokozatosan lazítottak, különösen a megelőző évben. Nagy-Britannia már sokkal korábban megtette ezt, ezért ott korábban is jóval nagyobb volt a magyarok munkavállalási aránya.

Lukika

#13723 Re: Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012-11-17 10:47

#13721: MHGYF - Re: Re: MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 Vili, de jó dolog a laptop, így út közben is tudunk levelezni. Tedd csak fel a képeit, majd ha ideértek, ,egmutatod nekem személyesen is az összeset. Most felülbírálom magam, mégse mutasd meg, mert elmegy a kedvem akkor még a halászlétől is, pedig azt nagyon szeretem és nagyon jól csinálom.

Már nagyon várom, hogy megérkezzetek, kicsit ingerszegény hetem volt semmi mozgás nem volt a faluban. Érezni így is, hogy vége a nyárnak.

A házat befűtöttem, 2 liter páleszt beszereztem, hadd irigykedjen az alkoholista gülüszemű.

Na, kiszállok.


#13724 Re: Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-11-17 10:50

#13722: - Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!! 

 Módfelett nem érdekel senkit, hogy bor/páleszgőzös befolyásoltság alatt miket pampogsz össze, te delíriumos.


Vendég

#13725 Re: Re: Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

2012-11-17 10:55

#13724: - Re: Re: Re: Re: Pár perc múlva bekövetkező MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!

Módfelett nem érdekel, hogy téged mi érdekel, te rühes büdöskomcsi patkány.