Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

úgy sem számít...

#2179

2014-03-13 21:11

Én úgy voltam vele, hogy nem kell rögtön rásütni a hülyeség bélyegét az előadásokra, lássuk milyen is volt. Megnéztem Geotruth előadásának több mint a háromnegyedét nagy erőlködés árán, de tovább nem bírtam. Amilyen primitív módon uszítja az embereket és próbálja meggyőzni őket arról, hogy a kondenzcsík nem kondenzcsík... Nagyon egyedi módon csinálja, elmondja, hogy ,,ez nem kondenzcsík! ez NEM kondenzcsík!!44!" És közli, hogy a felhőtípusokat az utóbbi 3évben találták ki, azelőtt nem voltak. Az éleslátása és a felvilágosultsága majdhogynem kifagyasztotta a mátrixot és tönkretette a gépem. De azért kíváncsi voltam és egy hetvenes évekbeli, többek között felhőkkel foglalkozó könyvet vettem a kezembe és jééé, benne volt az összes, mind egy szálig. Elképesztő! Skandalum! Már akkor is meghamisították a könyveket, hogy a hülye pilótákat és a hülye meteorológusokat szédítsék vele vagy Geotruth eget verő nagy baromságokat beszél? Melyik a valószínűbb?

Válaszok

John Esterhazy

#2181 Re:

2014-03-14 07:52:16

#2179: úgy sem számít... -

A felhők osztályozását folyamatosan tökéletesítik, lásd pl. itt: http://elte.prompt.hu/sites/default/files/tananyagok/MeteorologiaiAlapismeretek/ch14s02.html
A probléma azzal van, hogy a chemtrail-ezés miatt újonnan keletkezett felhőket is azokkal magyarázzák ki, mégpedig úgy, hogy azt mondják, hogy az az egyik korábban megállapított és feljegyzett felhőtípus egy változata vagy valójában ugyanaz, csak egy kicsit másképp néz ki...
Az USA-ban viszont a chemtrail-felhőket már új felhőtípusoknak tanítják a fiataloknak, ez a másik probléma.