Chemtrail (Vegyianyag sáv) - Magyarországi kormányzati vizsgálat

Quoted post

Nanorobot

#2274

2014-04-01 19:38

Egy iskolatípus elvégzése nem azt jelenti, hogy az adott ember többre nem képes...
Olyanról még nem hallottatok, hogy valaki azt végzi el, amit szeretne csinálni?...
Ismereteket nemcsak órarend szerinti, iskolapados oktatás keretein belül lehet szerezni.
De még mindig azt hiszitek, hogy a chemtrailesek között nincs egyetemet végzett, több diplomás ember vagy tudományos kutató, pilóta, netalán katonatiszt? Honnan vagytok benne ilyen biztosak?
Mert Geotruth üvöltözik veletek, az ezt jelentené?

Válaszok


Vendég

#2276 Re:

2014-04-01 21:02:51

#2274: Nanorobot -

Geotruth elvileg mezőgazdasági mérnök, tehát valami diplomafélesége kell, hogy legyen. Csak azt nem tudom, hogy szerezte ilyen mentalitással. Pilóta az rohadtul biztos, hogy nem hisz ilyenekben, a szakmájának a megcsúfolását jelentené és az elméleti ismereteinek a teljes hiányát. Én érezném szégyennek... Ismereteket lehet az internetről is szerezni, de akkor az ember hamar eljut az áltudományos baromságok berkeibe amit lehet, hogy először észre sem vesz, hanem tágra nyílt szemmel néz, hogy ez tényleg így van? Valakinek leesik/ráébresztik, valaki pedig menthetetlenül elhiszi.  Csatlakozom az előttem szólóhoz, az tépje össze és egye meg a diplomáját aki ezt elhiszi és ezeken a szakterületeken tevékenykedik.


Vendég

#2277 Re:

2014-04-02 13:35:14

#2274: Nanorobot -

Chemtrailesek közt én még nem láttam fizikával,kémiával,meteorológiával foglalkozó embert.Érdekes....