Az emelt angolérettségi 3. részének felülvizsgálatáért

Quoted post

Egy érettségiző

#235 Bajnak sz@rnak nincs gazdája

2014-05-14 11:03

#233: Tigris - Re: Re:

Hogy a többi iskolában mi volt azt nem tudom. Én is most érettségizem- szerencsére franciából- így engem ez nem érint, de sok osztálytársamat igen! Az egyike vagyok azoknak a suliból akik az iskolarádiót csinálják. Mi jeleztük a minisztérium felé, hogy nincsenek meg a technikai feltételei az érettséginek. Mi franciások kevesen voltunk így bennünket átirányítottak egy másik iskolába. Tudomásom szerint a diákok közvetlen a viszga után jelezték a problémát sőt a DÖK is panaszt tett, de csak legyintettek egyet. A minisztérium hárit innentől kezdve bezárult a kör! Az iskolák sajnos meg vannak lőve, a diákok mégjobban. A tételeket és a hanganyagokat még aznap vissza kellett küldeni, ezek után bizonyíték sincs az esetre és mivel a minisztérium tévedhetetlennek hiszi magát, sőt a megmondó emberek is szabadjára lettek engedve így már bukta a bizonyítás lehetősége is, főleg úgy, hogy a saját iskolánk a saját tanáraink is tojnak a fejünkre. Alig 18 évesen meg ugyan mit tehetnénk?

Ötlet???????????????????????

Válaszok

Tigris

#239

2014-05-14 11:45:09

#235: Egy érettségiző - Bajnak sz@rnak nincs gazdája

Mi lenne, ha mondjuk egy csapat diákból megbeszélnétek, hogy X hozza a CD lejátszót, Y pedig összeszedi a számítógépe mellől a normális minőségű hangszórót, és csupán erre az egy napra beviszitek a suliba, egy órával a vizsga előtt összerakjátok, a vizsgáztató csupán beteszi az OH-tól kapott CD-t a lejátszóba és nincs probléma. Túl komplikált? Csak mert tutira lefogadom, hogy a vizsgázók közül 10 diákból legalább egynek van CD lejátszója, egynek pedig számítógépe normális minőségű hangszórókkal... Cáfolj meg, ha nincs igazam!