Szolidaritás Izraellel!
Quoted post
saxo666 |
#29 Re:2014-07-24 13:25Te Zsidó vagy ezek szerint!!! Nem égtél el időben!!! Sajnos!!! |
Válaszok
aki |
#56 Re: Re:2014-07-24 18:38:18Rossz lehet a háborgo lelkednek, hogy ennyi indulat szorult beléd. És a sorstársaidnak is, akik támogatnak véleményedben. Fogalmad sincs mit beszélsz. Ismered azt, hogy a szemet szemért elve fogja megvakitani az egész világot? Bárki abbahagyhatja a háborgást, akár te is ha képes lennél rá a szabad akarat jogán, és máris ez a világ jobb hely lenne. A háboru a harctéren csak azért lehetséges, mert egyes emberek lelkében mélységes indulatok dulnak, és ezek az indulatok tettekben nyilvánulnak meg. Mondd mit tudsz te a zsido népröl, a hitröl egyáltalán?? Beszélgettél valaha erröl akár egy zsidoval is? Leülhetnél ha akarnál, vagy mernél pl. egy rabbival, aki biztosan nagy örömmel válaszolna a kérédseidre. Csak hogy legyenek tapasztalataid, valos ismereteid, valami alapod arrol amiröl itt a magad modján megynilvánulsz. Esetleg kiderülhetne tévedtél. Jártál valaha Izraelben, láttad azt a csodálatos országot amit a zsido nép épitett fel? A környezö országok is fásithatnának, sekinek nem tilos ott sem, a fák ünnepén minden évben fákat ültetni. Söt az egész földön szabad lenne. Láttad te a saját szemeddel,hogy az emberek békében élnek, és a piacon zsidok és arabok vásárolnak egymástol, kedvesek, és mosolyognak?? Hogy Jeruzsálemben arab kereskedök között ortodox zsidok sétálnak, és senki nem utálkozik senkire?? El tudod egyáltalán képzelni? Ha egyszer is csak egy kicsit megérinthetné háborgo lelkedet a sabat békéje nagyon meglepödnél. Hogy itélkezhetsz bárki felett is? Amiröl azt hiszed tudod, meggyözödtél rola, hogy igaz-e? Vagy csak szajkozod amit valahol hallottál? Az az érv esetleg számodra, hogy sokan mondják? Igen megalapozott véleményalkotás. Mit tudsz önmagadrol?? Tudod miért élsz ezen a földön? Honnan jössz és hová tartasz? Ha ismereteket szerezhetnél a saját belsö világodrol, mernél élni a lehetöséggel? Képes vagy gyilkos indulatok nélkül megnyilvánulni? Mert ha ez a gyülölet az életcélod az is a te választásod. Szeretettel ajánlom figyelmedbe: https://www.youtube.com/watch?v=X59FeRKXy-Q
|
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
Taylor Swift elmaradt Bécsi Eras Tour koncertjét hozzuk Magyarországra!
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak. A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni? Indítson egy társadalmi mozgalmat egy petíció létrehozásával.
Kezdje el saját petíciójátTovábbi petíciók, amik érdekelhetik
A száj- és körömfájás (FMD -magyarul RSzKF) jelenlegi diagnosztikai és válságkezelési gyakorlatának azonnali felülvizsgálata, életpárti alternatívák bevezetése érdekében.
3478 Létrehozva: 2025-04-02
Vonják vissza Vészabó Noémi amatőr, giccsfestő Munkácsy Mihály-díját
1828 Létrehozva: 2025-03-20
Egy gyermekes családok SZJA mentessége/Támogasson minket
2284 Létrehozva: 2025-03-04
Az állatok, a gazdák és a magyar vállalkozások védelmében – emberséges, etikus és független járványkezelést!
1180 Létrehozva: 2025-03-30
Segítő szakemberek kiállása az agresszív közbeszéd ellen
5851 Létrehozva: 2025-03-17
Mentsük meg a Rómait az árvizektől
1557 Létrehozva: 2025-03-05
Gyermekeink érdekében: Ne szervezzék át a XVI. kerületi óvodák csoportjait!
560 Létrehozva: 2025-03-27
ADJ REMÉNYT petíció a Duchenne izomdisztrófiával született gyermekekért
10675 Létrehozva: 2024-06-21
Magyar emberek kiállása az agresszív hazai közbeszéd ellen
1800 Létrehozva: 2025-03-18
Kiállok a Veres1 Színház mellett!!!
370 Létrehozva: 2025-04-13
Petíció az Isaszeg és Dány közötti 3102-es út felújításáért!
335 Létrehozva: 2025-04-17
Kiállunk Vészabó Noémi emberi méltósága és művészete mellett
210 Létrehozva: 2025-03-25
Tiltakozás az isaszegi szénhidrogén kutatófúrás ellen
152 Létrehozva: 2025-04-18
Állandó füst megszűntetése 2 iskola és 1 óvoda udvarán (az Endresz György u. 49.-ből)
107 Létrehozva: 2025-04-02
Maxim Imola úszásoktatásának engedélyezésére való kérelem
92 Létrehozva: 2025-04-15
Tiltakozás a Szolnok-Abony közé tervezett elektrolit gyár megépülése ellen!
1189 Létrehozva: 2025-03-09
Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!
7821 Létrehozva: 2020-07-28
Petíció a DSZC-s iskolák reggeli kezdési időpontjának módosításáért
69 Létrehozva: 2025-04-03
Mentsük meg a KRE-BTK képzéseit!
938 Létrehozva: 2025-03-03
A SAJÁTOS NEVELÉSI IGÉNYŰ GYERMEKEK ELLÁTATLANSÁGA AZ ÁLLAMI SZFÉRÁBAN!
4891 Létrehozva: 2023-04-02