Skatepark, 17.ker(Bp)

Quoted post


Vendég

#11 Re:

2014-11-30 17:14

#10: préselt falapon guruló folyton eleső kispöcs -  

 Másodjára is menj a kurva anyádba, Te kis deszkabaszó ropigyerek.

Az extrém sportnak kurvára nincsen semmilyen jövője, és úgy 50-60 évig nem is lesz, ebben az országban. Ez nem Amerika vagy Ausztrália basszátok meg! Talán nem kellene Tony Hawk-nak képzelni magatokat. Az extrém sportokat nem jegyzik ebben az országban. Nem láttam még a tv-ben olyat, hogy magyar gördeszkás milyen szép eredményeket ért el. A magyar labdarúgás az szar, na ez az egy amiben egyetértünk. Tény, hogy ők sem érdemlik meg a stadionokat.

IttHUN egyáltalán nem elterjedtek ezek az extrém sportok, annyira, hogy az adott település önkormányzata szórja a pályázatokon nyert illetve a támogatásokból kapott pénzét pár milliós skate parkokra, csak mert van az adott településen 4-5 deszkás faszjankó. 

Válaszok


Vendég

#12 Re: Re:

2014-11-30 19:51:10

#11: - Re:  

 

az extrém sportokat, és nem tudod, hogy miről szól, és hány ezer bmxes van magyarországon, akik azért nincsenek tvben, mert nem tudnak fejlődni, mert nincs hol.

Kérni lehet, ezért vannak petíciók.Az, hogy neked szar az életed és egy kis monitorhuszár módjára mindenkinek beszólogatsz, felállhatnál a gép mögül, és lehetne életed.

És igenis vannak magyar bmxesek, akik mennek világversenyekre, szóval erről azthiszem nem kell többet beszélnünk..