Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2110

2015-04-10 03:13

Rogán bejelentette, hogy 30 m forintik kártalanítanak bennünket, de szombaton mindenki jöjjön 15 órára a báthory utcai quaestor fiókhoz. Összefogással még biztosabbá fog válni a kártalanításunk, és ha látják, hogy mennyien vagyonk nem fognak visszakozni és megszavazzák a 30 m forintig a kártalanítást. akiknek meg több van azt meg az eladott vagyonból kártalanítják feltételezem. MINDENKI JÖJJÖN SZÖMBATON AHOGY ANNAK IDEJÉN A FIDESZ MONDTA HOZZ MAGADDAL MÉG EGY EMBERT NE EGY EMBERT HOZZ HA LEHET TÖBBET. ÉS NYERHETÜNK     NYERTÜNK

Válaszok


Vendég

#2111 Re:

2015-04-10 03:59:09

#2110: -  

 Szerintem is ez megint választási hecc, tényleg menni kell demonstrálni, újra és újra, ha kell kormányváltást követelni és felelősségre vonni ezt a korrupt maffia kormányt!!!!!

Csaló hazúg banda, én már egy szavukat sem hiszem!!!!-minden nap mást mondanak...tesznek!!!!

Ha elmúlik róluk a nyomás megint visszatáncolnak!!!!

 


Vendég

#2120 Re:

2015-04-10 06:03:05

#2110: -  

Csak az a szomorú, hogy a baloldal a saját demonstrációját, összemossa a Q károsultak megmozdulásával, nincs ezekben semmi együttérzés! A hírek meg megint nem rólunk szólnak majd! Ingyen buszt indítanak látszólagosan a károsultak megsegítésére, közben meg csak a saját érdekeiket nézik. Én inkább kifizetem a tömegközlekedést, mint hogy ilyen buszra felüljek!!!!!