Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2273 Re:

2015-04-14 17:27

#2270: -  

 a bejelentett csőd után , mikor bementem az  egyik budapesti rodába,  az ügyintéző maga mondta, hogy ha lenne vagy lesz  beva, ők és családtagjaik nem kaphatnak. Tehát tudták.

Válaszok


Vendég

#2275 Re: Re:

2015-04-14 18:06:27

#2273: - Re:  

 De a Facebook csoportban már megy a szolidaritás a szegény ügyintézőkkel, hogy ők kimaradnak a kártalanításból, még módosító javaslatot is küldtek a Fidesznek, hogy az ügyintézpkere is vonatkozzon a kártalanítás! Alapesetben sem vonatkozik rájuk a BEVA! Arról nem is szólva, hogy azok, akik most ajnározzák meg sajnálják a szegény ügyintézőket, azok nemrég még dühösen mutogattak rájuk, hogy ők tévesztették meg őket a BEVA garanciűval, átverték őket, tisztességtelenek voltak...stb. Komolyan mondom, hogy nem értem ezeket az embereket!!!! Mint a szélkakas, olyanok. Kicsit az az érzésem, hogy "ha már én is megkapom a pénzemet, akkor elkezdek jótékonykodni a MÁSOK PÉNZÉBŐL". Így is örüljünk, ha mi félig-meddig a pénzünknél leszünk, miért kell az ügyintézőkért - akik berángattak minket, hogy ez ilyen-olyan garantált, meg nem lehet elbukni...stb - ágállni?