Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2524 Re: Re: Re:

2015-05-05 18:34

#2522: - Re: Re:  

 

Megkérem NE VEZESSEN FÉLRE SENKIT! A Quaestor Károsultak Kárrendezési Alaphoz a károsultak az igényeket 2015.05.06-tól egy hónapon keresztül adhatják be. A határidő elmulasztása jogvesztő! Tehát ha valaki nem nyújt be időben kárigényt, akkor ezen úton nem kaphat pénzt.

Gondolja át mindenki, semmi értelme várni, ha Önnek minden igazoló dokumentuma megvan (számlaszerződés, adásvételi szerződés, letéti igazolás, számlaértesítő) és az azokon szereplő adatok, összegek a tényleges követelések.

NE VÁRJON SENKI MÁJUS 18-RA HA MINDEN EGYEZIK, BE KELL NYÚJTANI A KÁRIGÉNYT MIELŐBB.

Válaszok


Vendég

#2526 Re: Re: Re: Re:

2015-05-05 18:46:00

#2524: - Re: Re: Re:  

 Pontosan! Nem kell várni, ha minden papír egybe van. Ne feledje senki, a Kárrendezési Alap birtokában EGYEZTETETT SZÁMLAINFORMÁCIÓ van, ha beküldjük a letéti igazolást, össze tudják hasonlítani az ÁLTALUNK ELFOGADOTT információkkal! Az email április 10.-én jött, ha nem emelt valaki kifogást, az egyenlegközlőt elfogadottnak tekintették. Nekem korrektül azonos volt a letéti igazolás adataival. Minden adat mindenhol egyezik. Akkor meg minek várjam azt az igazolást, amit már megkaptam egyszer. Nyilván nem ment mindenki be a Q fiókokba személyesen, én megtettem.