Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

gondolkodj!

#2557 Re: levél

2015-05-07 06:00

#2555: - levél 

Mindent be lehet adni még az üres borítékot is! Ezzel igazolod , hogy Te beadtad . Címzett és a feladó kell rá a kormányablak csak a postás, a tartalmat nem ellenőrzik. Az már a te bajod, ha az előírt egyenlegközlő hiányzik, mert ez olyan taralmi előírás (lenne) ami nélkül nem kaphatsz kártérítést, illetve hiánypótlásra szólíthatnak fel ami csak kitolja a rendezést. Bár tegnap már az jelent meg, hogy ezrek nyújtották be (a szerintem hiányos) igényüket, mert eddig senkiről nem tudok –tegnap estig bezárólag - hogy kapott volna egyenlegközlőt.

A kötvények névértéke egyébként  mindig 10 ezer Ft.

Válaszok


Vendég

#2558 Re: Re: levél

2015-05-07 06:19:04

#2557: gondolkodj! - Re: levél 

 igen, minden nap a postást lessük, de semmi. azért ezt jól megcsinálták. hirdetik a hatodikát, mint kezdőnapot, de minek? levél nélkül.

az a baj, hogy senki nem reklamálja. én irtam tegnap  bevának emailt,  hol a levél, de semmi válasz.


Vendég

#2561 Re: Re: levél

2015-05-07 08:26:59

#2557: gondolkodj! - Re: levél 

 Az egyenletközlő az nem csak egy lehetőség az igazolásra ?

 

Kitöltési útmutatóból idézve.

"Mellékletként kell csatolni a kérelemhez a követelés alapjául szolgáló szerződést és a jogosult számára vezetett
értékpapírszámlán nyilvántartott kötvények mennyiségéről szóló igazolást. Azok, akik Quaestor
Értékpapírkereskedelmi és Befektetési Zrt-vel kötöttek szerződést, a társaság felszámolójától kapott
egyenlegközlő igazolás megküldésével is eleget tehetnek az igazolásra vonatkozó kötelezettségnek."

Értelmezve, tehát azzal is .