Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#2608 Re:

2015-05-12 16:08

#2607: István -  

 Semmi baj,ne aggódj küld el az egyenlegközlő másolatot,és han még valami papirod azt is,amit találsz.

Csak 2 helyre,egyik a QKKA,a másokat a felszámolóknak,két külömböző nyomtatvány van azt kell kitölteni.

Válaszok


Vendég

#2609 Re: Re:

2015-05-12 17:35:52

#2608: - Re:  

A törvény szövegéből és a felszámoló felhívásából -a psfn.hu honlapon- sőt  a kérelemhez feltett tájékozatóból is az tűnik ki, hogy elég az egyenlegközlő, nekem sincs meg mindegyik adás-vételi (telefonos kötésű is volt köztük) de anélkül küldtem el ma postán tértivevénnyel, meg küldtem hozzá számlaszerződést is. De a törvény egyértelműen a követelés összegének és  a darabszámnak az igazolását írja elő.A törvény pedig jogszabály, így megelőz minden más értelmezést. Egyébként a felszámolóbiztos is a törvény 9.§ (2) bekezdésére hivatkiozik, az alapján igazol úgyhogy az egyenlegközlönek önmagban elégnek kell lenie, de ha van bármi mást azt szerintem mindenki küldje be, abból baj nem lesz, én is beküldtem.


Vendég

#2623 Re: Re:

2015-05-13 06:07:58

#2608: - Re:  

 Nekem az egyenlegközlőmön több kötvényt tüntettek fel, mint ami a birtokomban lévő adásvételi szerződéseken szerepel. Ezt már levélben visszajeleztem a psfn kft nek, de válasz hijján is be kell adnom a kartérítési igényemet határidőn belül. Arra viszont sehol sincs semmi utalás, hogy mi alapjan adjam be, az egyenlegközlő, vagy a birtokomban lévő adásvételi szerződések a mérvadóak. Teljesen tanácstalan vagyok. Ezzel kapcsolatban tudna esetleg valaki segíteni?

Köszönöm!