Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

Toilet

#2863 Re: Re: Re:

2015-07-08 20:43

#2862: - Re: Re:  

 Legyen neked igazad!

 

Sajnos nem csak én értelmeztem félre (esetleg) hanem például a portfolio is:

 

A Quaestor Károsultak Kárrendezési Alapjának (a továbbiakban: Quaestor Alap) hétfő esti közleménye szerint egyelőre csak a fiktív kötvények után, a Beva által fizetendő 20 ezer euróig kártalanítják a kötvényeseket, a 100 ezer euróig fennmaradó további összeg kifizetését az alap csak időben eltolva tudja teljesíteni, erre tehát még várniuk kell a károsultaknak."

 

Ismerve a beva gyakorlatát azazhogy a beva nem áll helyt a befektetői kockázatokért azazhogy te vállalati kötvényt vásárolsz és a vállalat csődbe megy sajnos igenis valós értelmezés, hogy a hiányzó alatt ők fiktivet értenek és csak ezért állnak helyt mert ez nem úgymond befektetői kockázat hanem egyszerű pénzügyi csalás a kibocsátó részéről.

Hívtam ma őket és a telefonos kisaszony is így értelmezte számomra sajnos.

 

 

 

Válaszok

Toilet

#2864 Re: Re: Re: Re:

2015-07-08 20:52:03

#2863: Toilet - Re: Re: Re:  

 Egyébként az, hogy ezt nekünk találgatni kell az nagyon rosszat jelent!

Azt jelenti, hogy sunnyogni próbálnak.

Most hogy közeledett a kifizetés ideje kitalálták ezt az AB-s vakert és azt, hogy az MNB aki szorossan kapcsolódik az egész kifezetésekhez és mind a bevához, mind a QKKA-hoz nem ad hitelt mert...!

Ez egy BAROMSÁG!

 

Nme mellesleg még ha baromság akkor is törvényt sértenek!

Tuzson Bencétől kezdve Tállai Andrásig mind ugyanazt a baromságot köhögik vissza, magyarázzák, hogy az MNB miért nem ad hitelt a kifizetésekre kvázi saját magának és miért kényszerül ezért törvényt sérteni a QKKA egészen a meghatározhatatlan jövöbeli időpontig az AB döntésig.

Addig még tovább ül az ügy, az emberek még belefásultabbak lesznek és lehet olyan (ne legyen) forgatókönyv, hogy majd a "független" Ab döntése miatt coki lesz a 6 millió Ft felett bentragadóknak.

Egész nap a hányinger kerülget a sok rohadéktól!!!!!!!!!!!!!!!!!!