Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post


Vendég

#5866 Re: Re:

2016-04-02 09:54

#5865: - Re:  

 Én meg akárhogy is számolom, nem lehetett annyi a hozamom, mint amit kimutattak. Az eltérés pedig milliós nagyságrendű. 

De mit tehetek. Ennél megalázóbbat nem lehet elképzelni, közölnek egy számot, eszed nem eszed nem kapsz mást!

Jogállam, tisztesség, ugyanmár? 

Válaszok


Vendég

#5872 Re: Re: Re:

2016-04-02 12:46:39

#5866: - Re: Re:  

 Elkerülendő a várható "pofáraesést" az elmúlt hónapok alatt minden utalásról, befizetésről az utaló bankoktól kikértem a hivatalos igazolásokat. Gondoltam, ha nagy lesz az eltérés akkor a banki igazoló papírokkal megreklamálom a számítást végző cégnél, hogyan is gondolták. Mivel kicsi a különbség amivel "elszámolták magukat", nem foglalkozom a dologgal, csak az a kérdés, ha nagy lett volna, akkor mire mentem volna az igazolásokkal, ha nem lehet sehol sem a számítás ügyében reklamálni. Amúgy ilyen pénzügyi viták esetén magánál az MNB-nél kellene próbálkozni, én arra gondoltam, hogy ott fogok reklamálni - ha már a felügyeletet olyan csodásan ellátták a Q esetén gondoltam adok nekik egy kis munkát a tökvakarás mellé - de ezek szerint nem sokat akarnak ezek a reklamálókkal foglalkozni...