Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

A TÖRVÉNY AZ TÖRVÉNY, NINCS KIVÉTELEZÉS, ELFOGULTSÁG, CSAK NÉMI RÉSZREHAJLÁS..

#5157 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uristen, mit tett ez a söpredék???????

2011-11-09 23:56

#5156: - Re: Re: KEDVES BARÁTOM! ÉN SZÓLTAM, HOGY A BÜDÖSKOMCSIFÉREG ÉS TSAI.  AZ ÉN VAGYOK,  AZ ENYÉM  ÉS NEM ENGEDEM MÉG A HÍVEIMNEK SEM, HOGY KISAJÁTÍTSÁK, VAGY HASZNOSÍTSÁK

Idézés.       2011. nov 10-én  08 órakor jelenjen meg polt péter ügyészségvezető szine előtt,  gyanúsítottkénti kihallgatásra, OV.  miniszterelnök úr magángyűjteményének kisajátítása végett. Eszmei  kárérték. 10 mrd. Ft.  Ezen ídézést, valamint 3 napi hidegélelmet és 3 db gatyát hozzon magával.  A legújabb tv. szerint ügyvéd nem vehet részt a vallatáson,  melynek várható időtartama 3 munkanap.   Az ügy fontosságára tekintettel,  vezető úgyész úr személyesen rúgdossa szét a s.ggét,  ezért nem lehet itt  az ügyvéd az első két napban.  Addig ütik-vágják, amíg azt is bevallja, amit nem követett el,  ezért gondolataiban szedje össze azokat is.  Bizonyítékait, ha vannak, ha nincsenek, hozza magával.      keltezés:  Bp., 2011.nov 09.       aláírás:  polt péter helyett  sunyi petra jkv.                                                                              Ui.:  OV.  feliratú, narancssárga transzparenseket hozhat !

Válaszok

SZERÉNKE

#5158 KISAJÁTÍTOTTÁK VIKTÁTOR AZONOSÍTÓJÁT: A BÜDÖSKOMCSIFÉREG CÍMŰT.

2011-11-10 00:58:06