Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#5151 Re: Re: Re: Re: Re: Re: JOBBNÁL JOBB HÍREK.....

2011-11-09 21:40


Vendég

#5152 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uristen, mit tett ez a söpredék???????

2011-11-09 22:01

NE FÁJJON RÁ SENKI FOGA, MERT KIHÚZZUK !!!

#5153 ZORBÁN VIKTÁTOR TULAJDONÁT KÉPEZI AZ UNDORÍTÓ, BÜDÖSKOMCSI FÉREG C. SZÖVEGGYŰJTEMÉNY

2011-11-09 22:40

Zorbán viktor, undorító büdoskomcsi féreg vagyok. Ezért kikérem magamnak, hogy a címzetes megszólításommal elcserélt fenti szöveggyűjteményemet, amely már családi bejegyzésre került, bárki kisajátítsa és hasznosítsa. Ezért a kis gyűjteményért én becsülettel megdolgoztam, megküzdöttem, így életem végig engem illet, mint családi ereklye. Amennyiben valaki a kisajátítására tör, az feljelentésre kerül, még gyanú nélkül is, majd polt péter ügyészségvezető megalapozza a gyanút. Barátaim, köszönöm a figyelmet.

Vendég

#5154 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uristen, mit tett ez a söpredék???????

2011-11-09 23:02


Vendég

#5155 Re: ZORBÁN VIKTÁTOR TULAJDONÁT KÉPEZI AZ UNDORÍTÓ, BÜDÖSKOMCSI FÉREG C. SZÖVEGGYŰJTEMÉNY

2011-11-09 23:02


Vendég

#5156 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uristen, mit tett ez a söpredék???????

2011-11-09 23:20

A TÖRVÉNY AZ TÖRVÉNY, NINCS KIVÉTELEZÉS, ELFOGULTSÁG, CSAK NÉMI RÉSZREHAJLÁS..

#5157 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uristen, mit tett ez a söpredék???????

2011-11-09 23:56

#5156: - Re: Re: KEDVES BARÁTOM! ÉN SZÓLTAM, HOGY A BÜDÖSKOMCSIFÉREG ÉS TSAI.  AZ ÉN VAGYOK,  AZ ENYÉM  ÉS NEM ENGEDEM MÉG A HÍVEIMNEK SEM, HOGY KISAJÁTÍTSÁK, VAGY HASZNOSÍTSÁK

Idézés.       2011. nov 10-én  08 órakor jelenjen meg polt péter ügyészségvezető szine előtt,  gyanúsítottkénti kihallgatásra, OV.  miniszterelnök úr magángyűjteményének kisajátítása végett. Eszmei  kárérték. 10 mrd. Ft.  Ezen ídézést, valamint 3 napi hidegélelmet és 3 db gatyát hozzon magával.  A legújabb tv. szerint ügyvéd nem vehet részt a vallatáson,  melynek várható időtartama 3 munkanap.   Az ügy fontosságára tekintettel,  vezető úgyész úr személyesen rúgdossa szét a s.ggét,  ezért nem lehet itt  az ügyvéd az első két napban.  Addig ütik-vágják, amíg azt is bevallja, amit nem követett el,  ezért gondolataiban szedje össze azokat is.  Bizonyítékait, ha vannak, ha nincsenek, hozza magával.      keltezés:  Bp., 2011.nov 09.       aláírás:  polt péter helyett  sunyi petra jkv.                                                                              Ui.:  OV.  feliratú, narancssárga transzparenseket hozhat !

SZERÉNKE

#5158 KISAJÁTÍTOTTÁK VIKTÁTOR AZONOSÍTÓJÁT: A BÜDÖSKOMCSIFÉREG CÍMŰT.

2011-11-10 00:58


Vendég

#5159 Oszkó hazudik..

2011-11-10 01:26

Ahogy a  büdöskomcsi férgek mindig is szoktak...

"Az ÁSZ szerdán az MTI-hez eljuttatott közleményében reagált a Bajnai-kormány pénzügyminiszterének október 20-án a Fejér Megyei Bíróságon tett tanúvallomására. Mint kifejtették: vallomásában Oszkó Péter azt állította, hogy a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. 2008. évi tevékenységének ellenőrzéséről szóló számvevőszéki jelentés nem fektet kellő hangsúlyt a Sukoró-Pilis/Albertirsa elnevezésű ingatlancserére, illetve hogy a jelentésben foglaltak nem alapozzák meg kellő mértékben a csereügylet semmisségét.

Az ÁSZ kiemelte: jelentésük részletesen, mintegy 13 oldal terjedelemben foglalkozik az említett ingatlanok cseréjével, a lényegi elemek a jelentés összegző és részletes megállapításai között is megjelennek, és egyértelműen megfogalmazták: „a földalapba tartozó sukorói földterületek cseréje a pilisi/albertirsai ingatlanokra nem volt szabályos és nem volt célszerű”.

A számvevőszék közleményében arra is kitért: ahogy az összes, az említett ügyben készült ÁSZ-jelentés is nyilvános, honlapjukon elérhető."


Vendég

#5160 Re: Oszkó hazudik..

2011-11-10 09:03

#5159: - Oszkó hazudik.. 

 elakadt a tű, te barom. Tanulj meg gondolkodni.

egy nyitott szemmel járó

#5161 Re: Orbán hazudik, hazudott és hazudni is fog, mert kell neki a munkahelye, mindenáron..

2011-11-10 09:39

#5159: - Orbán, mint mindig, most is,  hazudik, a fő bibi, hogy már a  "szakértői"  kormányzás helyett is...

A fidesz első, sos intlzkedései révén teljhatalmat vezetett be az összes létező hivatalban, ebből következően, nem is elfogulatlanok a párt kiskatonái, úgye ???  Köszi, ennyi !!!       Ami viszont sokkal fontosabb:  az országunkat felültették a csődvonatra,  valami hozzáértő masinisztát kéne találniuk, hogy valaki végre ura legyen a kialakult káosz-helyzetnek.

EZ A ZORBÁN-ÉRA FŐMŰVE, BEJEGYZETT CSALÁDI EREKLYE

#5162 KISAJÁTÍTOTTÁK OV. NEVÉVEL FÉMJELZETT BÜDÖSKOMCSIFÉREG C. SZÖVEGGYŰJTEMÉNYT

2011-11-10 09:53

FIGYELEM !!! A ROHADTNARANCSOSNAK IDÉZÉSE VOLT REGGEL NYÓCRA AZ ÜGYÉSZSÉGRE, REMÉJJJÜK OTT FOGJÁK. SÚLYOS, 10 MRD-OS ESZMEI KÁRÉRTÉKRE ELKÖVETETT, KISAJÁTÍTÁSI ÜGYBE KEVEREDETT, RÁADÁSUL A SÉRTETT ZORBÁN ZIKTOR, AZ ELSŐ MAGYAR NÁCIBARÁTSZÖVETSÉGI KÖZTÁRSASÁG ELNÖKE.   RÉSZEMRŐL, NEM DÖBBENTEM MEG,   MERT  POFFFÁTLAN  ALAK HÍRÉBEN ÁLL A TOLVAJ,  MÁR GYERMEKKORÁBAN IS FRUTTIT LOPOTT A SZOMSZÉDOS TRAFIKBAN.  MEGRÖGZÖTT VISSZAESŐKÉNT EMLÉKEZNEK RÁ BARÁTAI IS, CSAK KLEPTOMÁNIÁSNAK EMLEGETIK,  AZÉRT IS KÖZÖSÍTETTÉK KI.  EGYENLŐRE TÖBB HÍR NEM ÁLL RENDELKEZÉSRE,  MÉG CSAK ANNYI, HOGY ENGEDÉLYEZTÉK NEKI AZ   OV. FELIRATÚ, NARANCSSÁRGA TRANSZPARENSSEL TÖRTÉNŐ BEVONULÁSÁT AZ ÜGYÉSZSÉG ÉPÜLETÉBE, AMI AZÉRT NÉMI RÉSZREHAJLÁST SEJTET.    A HÍRTÉVÉT CSÁSZÁR ELŐD TUDÓSÍTOTTA.

röhej gazdaságpolitika
Vendég

#5163 Orbán álljon félre, lássa be, hogy " nem megy", mert becsődölünk....

2011-11-10 10:51

Ez az egész, ami itt ebben az országbank folyik: röhej. Miért nem adja át a kormánykereket Orbán Viktor, ahogyan annak idején Gyurcsány Ferenc is átengedte a válságkezelést Bajnainak ??????????    Állítólag a forintot akarják gyengíteni, hova ??? belepusztulunk már, hogy mindenünk elúszik. Ezért is írtam alá a petíciót. Üdvözlettel egy sorstárs.

SZSZ,MINT SZERÉNKE SZÓVIVŐ

#5164 Re: KISAJÁTÍTOTTÁK OV. NEVÉVEL FÉMJELZETT BÜDÖSKOMCSIFÉREG C. SZÖVEGGYŰJTEMÉNYT

2011-11-10 11:28

#5162: EZ A ZORBÁN-ÉRA FŐMŰVE, BEJEGYZETT CSALÁDI EREKLYE - KISAJÁTÍTOTTÁK OV. NEVÉVEL FÉMJELZETT BÜDÖSKOMCSIFÉREG C. SZÖVEGGYŰJTEMÉNYT

IGEN,  MEGJELENT A GYANÚSÍTOTT, AKIT A MAGLÓDI ÚTRÓL DELEGÁLT NÉHÁNY SZIMPATIZÁNSA FOGADOTT,   OV. TAKARODJ!!!  FELIRATÚ,  PIROS SZEGFŰSZEGGEL MEGSZÓRT, SAJÁT KÉSZÍTÉSŰ ZÁSZLÓCSKÁKKAL.   HMMM....  AZÉRT A MAGLÓDI ÚTI FEGYHÁZBAN IS LAKNAK KREATÍV ELMÉK.  NO,  MOST NÉMI VISSZÁSSÁGRA ADOTT OKOT,  HOGY A GYANÚSÍTOTT EGY cca. 4X2 MÉTERES NARANCSSÁRGA TRANSZPARENST SZORONGAT,  MELYEN  KISKÖRÖKBEN  OV.  FELIRAT KÉPEZI A DISZÍTÉST, KÖZÉPEN kb. 1 kg MANDARIN FOLTOKKAL. TÖBBEN GONDOLTÁK, MINT NEM,  HOGY AZT REGGELIZTE , MAJD A KONYHAASZTAL ABROSZÁBÓL RÖGTÖNÖZTE A TRANSZPARENST.  EZ IS NAGYON KREATÍV, ÍGY A BEILLESZKEDÉSÉNEK A MAGLÓDIN, MÁRIS VAN EGY KÖZÖS VONÁSA AZ OTT LAKÓKKAL,  AZON KÍVÜL, AMI HÁTUL VAN MINDEGYIKEN (GONDOLOM). ÁTADOM A SZÓT A SÚDIÓBAN CSÁSZÁR ELŐDNEK,  MERT MÁR KRITIKUSSÁ VÁLT A HELYZETEM, ROHANGÁSZOM EGYIK AUTÓ ALÓL A MÁSIK ALÁ, HOGY ENNEK A NAGYHORDEREJŰ ÜGYÉSZI KIHALLGATÁSNAK EGYETLEN PERCÉRŐL SE MARADJUNK LE.  A  GYANÚSÍTOTT PEDIG  ELTŰNT A VASAJTÓ MÖGÖTT.   A VÉGÉN MÉG ANNYIT SIKERÜLT KISZIMATOLNOM A LÁBAK ALATT, HOGY  A GYANÚSÍTOTTNAK UGYAN SZAKMÁJA NINCS, DE A FIDESZ SZÉKHÁZ BIZTONSÁGI ŐRE, ÍGY SOKMINDENHEZ HOZZÁFÉRHETETT, MÁR A LELTÁROZÁST MEG IS KEZDTÉK, A TESCO ÁRUHÁZ BOLTI ELADÓINAK BEVONÁSÁVAL.

magánügy

#5165 Re: Re: Orbán annyit hazudik, amennyit akar....

2011-11-10 12:12

#5160: - Re:  orbán össze-visszahazudik..

mivel gondókodjak ??  asszonták, hogy mivel az fontos része az életnek...  .... én nem érzem a hiányát, mit szónak bele...   én vagyok a büdöskomcsizó, bebebe..., ez engem teljesen sínen tart, csak ne, hogy gyűjjön a vonat... más mi bajom lehet????


Vendég

#5166 Re: Re: Oszkó hazudik.

2011-11-10 12:25

#5161: egy nyitott szemmel járó - A fidesz első, sos intlzkedései révén teljhatalmat vezetett be az összes létező hivatalban

"2008. évi tevékenységének ellenőrzéséről szóló számvevőszéki jelentés"

Mekkora idióta vagy, te büdöskomcsi féreg... :D

Az ÁSZ jelentések az év elején születnek meg az előző évi tevékenységről.  Vagyis a 2008. évi jelentést 2009 legelején tették közzé.  A büdöskomcsi féreg Gyurcsány márciusi bukása előtt.

 



Vendég

#5167 teljhatalom van az összes állami hivatalban

2011-11-10 12:34

mivel a kormányzó párt átvette a hatalmat az állami hivatalok felett, így nem mérvadó mit hebrecselnek, mert az irányított beszédnek tudjuk ki a gazdája, legyen a boldogsága....
címzetes biztonsági őr

#5168 Re: Re: Re: zorbán király és csatlósai hazudnak.

2011-11-10 12:38

#5166: - Re: Re: orbán hazudik.

inkább kotorj a kisz titkár zorbán székháza előtt..., vagy a fen.kedben...., ha úgy tetszik, vagy, ha viszket...

ZORBÁN NEM IS HAZUDIK, CSAK, HA....

#5169 Re: Re: Re: ZORBÁN VIKTÁTOR CSAK AKKOR hazudik, HA A SZÁJÁT MOZGATJA....

2011-11-10 12:50

#5166: -

NA, MI VOLT AZ ÜGYÉSZSÉGEN, REMÉLEM MEGSZŰNTETTÉK A NYOMOZÁST, ELFOGULTSÁGRA VALÓ HIVATKOZÁSSAL ??? SZERÉNKE SZÓVIVŐ


Vendég

#5170 Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

2011-11-10 13:02

#5167: - teljhatalom van az összes állami hivatalban

Kedves büdöskomcsi féreg!

Próbáld megérteni ezt az egyszerű (és könnyen ellenőrizhető) állítást:

A 2008. évi jelentést még azelőtt tette közzé az Állami Számvevőszék, hogy Gyurcsány 2009 márciusában megbukott.

SZERÉNKE

#5171 Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

2011-11-10 13:25

#5170: - Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

TETVES  ROHADTNARANCSOS,  BÜDÖSLÁBÚ GÖRÉNY !!!   IGEN,  ÉPPEN ÉN IS  PRÓBÁLOM MEGÉRTENI,  HOGY MIÉRT AKARJÁK 2011. NOVEMBER 10-ÉN GYENGÍTENI A FORINTOT,  LEHET, HOGY MAGÁTÓL NEM IS GYENGÜLNE ???  TUDOD,  EZ AZÉRT KÖTI LE A FIGYELMEMET MINDENEK ELŐTT,  MERT 2011-BEN TÖRTÉNIK ÉS AZ MOST VAN.


Vendég

#5172 Re: Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

2011-11-10 13:28

#5171: SZERÉNKE - Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

Tetves büdöskomcsi féreg!  Előbb próbáld megérteni azt, amit fenn írtam: A 2008. évi jelentést még azelőtt tette közzé az Állami Számvevőszék, hogy a büdöskomcsi patkány, Gyurcsány 2009 márciusában megbukott.

Ugyanis most erről volt szó, nem másról.

nem a múltnak élünk...
Vendég

#5173 Re: Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

2011-11-10 13:30

#5171: SZERÉNKE - Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban!!! ...... csatlakozom hozzád,  bár tőlem kérdezte ez a bélféreg, de engem -hozzád hasonlóan- a mai nap történései érdekelnek, nem pedig a Szt.István-korabeli.

SZERÉNKE

#5174 Re: Re: Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

2011-11-10 13:37

#5172: - Re: Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

TE, BÜDÖSBOGÁR !!! ÉRTSD MEG TE, HOGY,  AMI NEM ÉRDEKEL,  AZT NEM AKAROM MEGÉRTENI, NE ERŐSZAKOSKODJ.  NEM KÍVÁNOK AZ ŐSKORBA VISSZATEKINTENI AKKOR,  AMIKOR A HAZÁNKAT  - PL. A MAI NAPON IS -   CSŐD FENYEGETI DÍSZES TÁRSULATODNAK KÖSZÖNHETŐEN.  MOST ERRŐL VAN SZÓ, ÉS EZ A FONTOS !!!  MELLESLEG, GYURCSÁNY NEM MEGBUKOTT, HANEM ÁTENGEDTE A VÁLSÁGKEZELÉST BAJNAINAK, MERT ŐT MINDENÁRON AKADÁLYOZTA A CSŰRHE ELLENZÉK, ÉS SZÁMÁRA FONTOSABB VOLT A HAZA SORSA, MINT A FOLYAMATOS BELHÁBORÚZÁS. ( DE MÁR EZ SEM FONTOS.)


Vendég

#5175 Re: Re: Re: Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

2011-11-10 13:53

#5174: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: teljhatalom van az összes állami hivatalban

A te büdöskomcsi féreg elvtársad jött ezzel a "teljhatalom van az összes állami hivatalban" szöveggel. Mire én kimutattam, hogy milyen nevetséges "válasz" volt ez annak fényében, hogy a szóban forgó ÁSZ-jelentés a büdöskomcsi féreg Gyurcsány bukása előtt született.

Ja, engem meg a nyivákolásod nem érdekel.