Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#5076 Re: jobbosok el innen !!!

2011-11-08 19:28


Vendég

#5077

2011-11-08 19:46

Tisztelt Fórumozók! Ki kell mondani, hogy ez az oldal meghalt.Majd minden levelező - főleg az újak - egy skizofrén majomnak akarja bebizonyítani, hogy mi vagyunk a jók. Nem gondolom, hogy erre szükség van. Ez akkora ostobaság, mintha egy sas tollászkodna egy fostos verébnek, hogy ki az erősebb.
Kérem ne vitatkozzanak vele. Érvelni, meggyőzni csak egy intelligens embert lehet.
Teljesen mindegy, hogy egy majomnak mi a véleménye. Ha mindenképpen válaszolni akarnak neki, csak annyit kéne, hogy 'MAJOM'
Lukrécia

#5078

2011-11-08 19:49

Szerénke, nyitunk egy olyan fórumot, ahová ez a rohadék nem fog belépni, mert nem fogja ismerni. Itt megélvezzen egyedül. Hogy a pofájáról nem sül le a bőr. Nézem az ATV-n a fórumot, lehet, hogy oda is írogat Hugi álnéven, mert a stílus meg a szellemi szint ugyanaz.

M.H,Gy.
Vendég

#5079 Re:

2011-11-08 19:58

#5077: -  

 A majom okos állat, ez egy görény.

Ez ugyanazt műveli, amit a nem kevésbé görény pártja művelt 8 éven keresztül, sőt a mai napig is. A DK még csak most alakult, már az ellen is elkezdték a hadjáratot. Nagyon fel kell kötni Gyurcsányéknak a fehérneműt, az biztos. Remélem, lesz elég kitartásuk, erejük és legyűrik ezt a bandát. Ez az ország közös érdeke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajrá, minden magyar, akinek elege volt ebből az alantas politikából.


Vendég

#5080 Re: Re: jobbosok el innen !!!

2011-11-08 20:06

#5076: - Re: jobbosok el innen !!! 

 Rohadék vagy, ilyet még nem mondtam senkinek, DÖGÖLJ meg.


Vendég

#5081 Re: Re: Re: jobbosok el innen !!!

2011-11-08 20:30

#5080: - Re: Re: jobbosok el innen !!!

Dögölj meg te, kérlek szépen. Rohadt büdöskomcsi féreg.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-11-08 20:35



Vendég

#5083 Szegény Gyurcsány nem tud kib..ott jó könyveket írni a baloldalról

2011-11-08 20:37

Szegény, jó Gyurcsány már többször visszavonult, lemondott politikusi ambícióiról, ám ahelyett, hogy engednék meghúzódni a magánemberi langyosságban, párton belüli ellenzéki szerepre kényszerítik, új pártot gründoltatnak vele, ráadásul most megteszik elnöknek, pedig számos alkalommal nyilatkozott már, hogy nem akar többé semmiféle, se párt-, se ház-, se miniszter-, se köztársasági, de még gittegyleti elnök sem lenni.

Erre tessék, az érte rajongó – ám végeredményben hálátlan – tömeg bekiabálja őt a Demokratikus Koalíció (DK) elnöki székébe. Hát mi lesz így a megígért kib…tt jó könyvekkel a magyar szociáldemokráciáról? Ugyanakkor hajlamosak vagyunk megérteni is Gyurcsány Ferencet, mert igaz ugyan, hogy nem vágyik hírre, rangra, dicsőségre, de mégiscsak egy nagy eszme lobog valahol a bensőjében, jelesen rettentő vágy feszíti, hogy Orbán Viktor önkényuralmi rendszerét megállítsa, s ha ennek más útja, módja nem nyílik, kénytelen az elnöki pozícióval járó áldozatot is vállalni. Nincs egyedül kínzó vágyával, jó néhány párt és szervezet tagjai – mint kielégületlen kamaszok – mind Orbán megbuktatásáról fantáziálnak, ez irányú szenvedélyük fokozásához vagy fenntartásához nincs szükség politikai Viagrára.

Ám ne tereljük el a szót Gyurcsány pártjáról, amely közéleti szempontból teljesen érdektelen társulás ugyan, kuriozitásai mégis szórakoztatók és figyelmet érdemelnek. Elsőként megjegyzésre méltó, hogy a párt az alapítók szándéka szerint kicsiny, mondhatni, családias méretű és hangulatú lészen. Az elnök maga ígérte, hogy a vezetőket a tagok összessége választhatja meg, és a kongresszusokon is valamennyi tag részt vehet majd. Pillanatnyi állás szerint az első kongresszusukat megrendezhetnék a bejegyzett székhelyükön, Varjú László lakásán, de amennyiben igaz, hogy eddig 3874-en kérték felvételüket (hogy Dániel Péter köztük van-e, arról nincs hiteles információnk), akkor Varjúék készülhetnek a minőségi cserére. Ám a párt nem csak arról ismerszik majd meg, hogy sutba vágják a képviseleti demokrácia technikai előnyeit és bürokratikus hátrányait, és hazánkban szokatlan módon a közvetlen demokrácia elveire hivatkozva állítanak ki egy politikai szervezetet, hanem a többi párt átláthatatlan viszonyaival szemben a DK-nak ésszerű, törvénykövető, szűkös, de átlátható gazdálkodása lesz. Még három tubus Technokol rapid vásárlását is közzéteszik majd – ígérte az elnök, akit ezúton is óva intenénk, csak nehogy belélegezze! Még eszébe jutna, hogy miniszterelnök szeretne lenni. – A szegénységből lehet építkezni, nem pedig a bűnből – mondta Gyurcsány, s ebben is igaza van, hiszen magánemberként sem építkezett, legfeljebb felújíttatta azt, amibe készen beleült.

Tehát a Demokratikus Koalíció sem fog építeni semmit, ellenben lesz majd fénymásolója, székháza, holott effélékre nincs szüksége egy demokratikus pártnak, feltéve, hogy célja és hivatása van. A DK-nak viszont csak elnöke van, zavaros küldetéstudata, no meg vezetősége. Azt is mondhatnánk, hogy egy új népfrontos vezérkara, ha olyan kiválóságoknak, mint Bauer Tamás, Debreczeni József, Szabó Zoltán vagy Kósáné Kovács Magda a leghaloványabb közük lenne a néphez. Azt feltételezni, hogy Bauer és Debreczeni liberális meg konzervatív szavazókat csábítanak a párthoz, eredeti elképzelés. Amennyi szavazatot Debreczeni a legutóbbi választáson szerzett, annyival egy rendes társasház közös képviselői tisztét sem lehet elnyerni, bár Bauer támogatottságánál még az is látványosan több.

Még szerencse, hogy nincs, s egy ideig még nem is lesz a pártnak önálló képviselőcsoportja, mert a frakciófegyelem csak megbéklyózná az egész társulat korlátlan szellemi szárnyalását.

fityesz gazdaságpolitikája

#5084 Re: Re: a legnagyobb ciki a fityisz, és nem csak a neve... :D

2011-11-08 21:11

#5074: - Re: ciki a fityisz.. :D

Pöcsike, foglalkozzál a fityiszed gazdaságpolitikájával, ha tudod mi az, vázoljad fel mán eccer,  melyik intézkedésük vót figyelemre méltó teljesítmény az országnak. A fityisznél bárki jobb lehet, ezek egy szakértelem nélküli jogász banda, legalább olyan sutyerákok a gazdaságpolitikához, mint te. Nem lehet, hogy nem veszed észre, amit romboltak, ki sem tudnak mászni belőle. Utálja az ország 75-80 százaléke üket.

FIGYELJ NAGYON, TANULHATSZ TŐLE

#5085 Re: GYURCSÁNY A MAXIMUM , A LEGJOBB....

2011-11-08 21:33

#5083: - , EZT A BAROMSÁGOT !  EZT VÉGIG SEM LEHET OLVASNI,  EGYRÉSZT MARHA HOSSZÚ,  MÁSRÉSZT MARHÁRA TARTALOM NÉLKÜLI,  TOVÁBB NEM JUTOTTAM.  AZÉRT CSAK IGYEKEZZÉL,  HÁTHA ECCER ÖSSZEJÖN.  TANUSÁGUL JEGYEZD MEG,  HOGY SUSZTER MARADJON A KAPTAFÁNÁL, ANNYI LUKAS GATYÁS ÉS CIPŐS EMBER  SZALADGÁL  FELÉTEK,  NEM LESZEL MUNKANÉLKÜLI.


Vendég

#5086 Re: Ciki az MSZP és az LMP neve... :D

2011-11-08 21:35

#5084:

No,te büdöskomcsi féreg,  halljuk, miért sunnyog Lévai Katalin, hogy az MSZP színeiben indul? :D Vagy Karácsony Gergely, hogy az LMP színeiben?  :)

No és miért nem indul a Gyurcsány-párt?  Október 22-e óta csak  összeszedhettek volna pár ajánlást, nem?   Ja, nem.. Ahhoz kellene valami szavazói támogatás is.


Vendég

#5087 Re: Re: Szegény Gyurcsány nem tud kib..ott jó könyveket írni a baloldalról

2011-11-08 21:39

#5085:  Re:

EZT VÉGIG SEM LEHET OLVASNI,  EGYRÉSZT MARHA HOSSZÚ

Aki csak a nagybetűket ismeri,  az valószínűleg  tényleg képtelen pár mondatnál többet elolvasni.

Gyurcsány annyira népszerűtlen, hogy a listára sem fért :)
Vendég

#5088 Kit utálnak az emberek?

2011-11-08 21:56

#5084:

Egy apró tény  (Medián felmérése októberben)

1. táblázat
Politikusok* ismertségének és népszerűségének** változása (százalék)
ismertség
népszerűség
szeptember
október
változás
szeptember
október
változás
Kósa Lajos (Fidesz)
87
87
0
37
40
+3
Schmitt Pál (Fidesz)
95
93
-2
37
39
+2
Rogán Antal (Fidesz)
86
84
-2
33
38
+5
Orbán Viktor(Fidesz)
99
100
+1
38
37
-1
Pokorni Zoltán(Fidesz)
90
89
-1
37
35
-2
Varga Mihály(Fidesz)
74
75
+1
35
35
0
Schiffer András (LMP)
71
72
+1
34
34
0
Tarlós István(Fidesz)
86
86
0
31
33
+2
Martonyi János(Fidesz)
78
79
+1
32
33
+1
Navracsics Tibor(Fidesz)
90
88
-2
33
31
-2
Karácsony Gergely (LMP)
54
53
-1
31
29
-2
Mesterházy Attila(MSZP)
96
95
-1
23
28
+5
Vona Gábor (Jobbik)
86
86
0
26
27
+1
Lázár János(Fidesz)
78
77
-1
25
26
+1
Semjén Zsolt(KDNP)
73
73
0
24
26
+2
Réthelyi Miklós(Fidesz)
54
53
-1
20
26
+6
Szijjártó Péter(Fidesz)
86
86
0
25
25
0
Kövér László(Fidesz)
90
88
-2
23
23
0
Matolcsy György(Fidesz)
82
82
0
21
23
+2
Kovács László(Fidesz)
79
79
0
19
23
+4
Kiss Péter(MSZP)
68
67
-1
17
23
+6
Pintér Sándor(Fidesz)
87
88
+1
20
21
+1
Szanyi Tibor (MSZP)
66
65
-1
17
21
+4
Hende Csaba(Fidesz)
60
58
-2
21
19
-2
Szekeres Imre (MSZP)
76
76
0
17
17
0

Vendég

#5089 Re: Re: KISBETŰS EMBERSZABÁSÚNAK ????l

2011-11-08 22:48

#5087: - Re: Re: Szegény Gyurcsány,  T.JIK RÁD...

INKÁBB A NAGYBETŰKET, MINT A MAGADFAJTA NAGY TETŰKET.

Viktátor: mi az a gazdaságpolitika ????

#5090 Re: Re: Ciki a fityisz, veled együtt. :D

2011-11-08 22:55

#5086: - Re: Pöcsike előadása következik a "miért jó a fityisz gazdaságpolitikája" címmel... :D

Pöcsike vagy te ahhoz, hogy diktálj nekem, na halljuk a fityisz előnyös gazdaságpolitikáját....


Vendég

#5091 Re: Re: Re: NagyBETűS féregSZABÁSÚNAK

2011-11-08 23:00

#5089: - Re: Re: NagyBETűS féregSZABÁSÚNAK

Gyurcsány nem éppen szegény, sok milliárd forintot lopkodott össze. Az lehet, hogy tojik rám (ki nem sz..ja le?), de az is biztos, hogy Gyurcsány a legnépszerűtlenebb politikus, már a Medián listájára sem fért rá. :)  Még Szekeres Imre vagy Szanyi Tibor is népszerűbb nála, pedig azért az már nem semmi... :D

ORBÁN CSALÁD 20 ÉVI KASZÁLÁSA

#5092 Re: Re: KISBETŰS EMBERSZABÁSÚNAK ????l

2011-11-08 23:14

#5091: - Re: Re: KISBETŰS ROHADTNARANCSOSNAK !!! ATTÓL FÜGG, KIT KÉRDEZNEK, TÉGED VAGY ENGEM ???    MEGINT ELKALANDOZOL, FOGLALKOZZÁL ORBÁN PAPA BÁNYÁIVAL  ÉS ORBÁNÉK TOKAJHEGYALJAI FŐDJEIKKEL, TUDOD, AHOVA MŰÚT VEZET...  NETÁN A SVÁBHEGYI PALLOTÁVAL (A SÁNDOR HELYETT), VALAMINT A FELCSUTI KÚRIÁVAL, ÚGY TUDOM UTÓBBIAK KÖZPÉNZKERESETBŐL VALÓK, SPÓROLÓSAK. AZ ELSŐ KETTŐT LOPTÁK VAGY TALÁLTÁK, NEMTOM ???!!!       AZ EGY MÁSIK LISTA, PL.  A POLTÉN A GYURCSÁNY TORONYMAGASAN AZ ELSŐ, AZ ENYÉMEN CSAK MAGASAN.

SZERÉNKE

#5093 Re: KEDVES LUKRÉCIA !

2011-11-09 00:07

#5078: Lukrécia - HA TUDOD, HOGY MILYEN EZ A  BÜDÖSKOMCSIZÓS F.REK,  MIÉRT HÚZOD FEL MAGAD?  ANNAK IDEJÉN,  AMIKOR KÍSÉRTÉK A GYP-SEKET  A SZENTENDREI UTON SÉTÁLNI,   CSAK LESTÜK ŐKET ÉS NEVETGÉLTÜNK RAJTUK.  MÁR TUDOM, HOGY HIBA VOLT, HISZEN ŐK BETEGEK  GYEREKEK.                  EZ MEG EGY BETEG FELNŐTT,  MEGZAVARODOTT  A GYŰLÖLET ÉS  AZ IMÁDAT KEVERÉKÉTŐL,  MINT EGY RETKES ALKOHOLISTA.   HA LÁTNÁNK, DE AZ ÉN GÉPEM CSAK A SZAGOT VÁGJA LE,   BIZTOSAN NEVETGÉLNÉNK RAJT,  PEDIG SAJNÁLNUNK KELLENE.  EZ MINDÖSSZE EGY BÜDOSLÁBÚ-ROHADTNARANCSOS GÖRÉNY, A GEDEON ÖCCSE,  ALIAS GÖRÉNY GEDEON.

 


Vendég

#5094 Re: Re: Re: NagyBETűS féregSZABÁSÚNAK

2011-11-09 00:12

#5092:- Re: Re: NagyBETűS féregSZABÁSÚNAK ATTÓL FÜGG, KIT KÉRDEZNEK, TÉGED VAGY ENGEM

Téged és engem.  Meg még sokan másokat. Aztán a kapott eredményeket átlagolják.  Egész véletlenül tudod-e mi az, hogy "átlag", te büdöskomcsi féreg?

Lukrécia
Vendég

#5096

2011-11-09 07:14

Szerénke, jó reggelt!
Hát én elolvastam, ami tegnap este óta termelődött itt a farumon, nem lettem tőle vidám. Ez az emberszabású olyan szinten szemét, hogy ezzel én nem tudok mit kezdeni. Ennek mondhatod szépen, mondhatod csúnyán, ez csak fújja ordenáré módon a magáét, ahogy a narancsszemináriumon a kútfejébe öntötték. Ezzel teljesen értelmetlen báemiféle kontaktus, ez csak egy irányt ismer, a büdöskomcsizást.  Méltatlan hozzám, hogy leszálljak a szintjére, úgyhogy én a magam részéről ebből a fórumból végérvényesen kiszállok. Van nekem éppen elég ember, akikkel meg kell küzdenem, igaz, azokkal lehet, mert értelmes emberek. Én javaslom Neked, hogy Te is fejezd be vele az adok-kapok-ot, mert csak magadat húzod fel vele, annak pedig semmi értelme. Egy darabig még írogatni fog, aztán ha látja, hogy süket fülekre talál, kkor abbahagyja. Tipikus FITYISZ-es magatartás, hogy bármilyen, a legnemtelenebb eszközzel is, de lesöprikk a másikat, aztán melldöngetve mondják, hogy győztek. Büdösgörény nem győzött, csak a másik félreállt, mert nem bírja látni, mikor egy elmeháborodott kiveri a kis kukiját és a gyönyörtől hörög egyet. A napi politikát figyelve rendszeresen meg kell állapítanom, hogy ez az egész FITYISZ-bagázs úgy, ahogy van, jellemhibás emberek gyűjtőpártja. Ennyi rongy ember a földön nincs, mint náluk és ebből egyet itt a fórumon kifogtunk. Ez itt ordít, az én fülem pedig nagyon érzékeny.

Ezennel én be is zárom soraimat, majd találkozunk máskor, máshol, ég Veled.


Vendég

#5097 Re: Re: Re: Re: NagyBETűS féregSZABÁSÚNAK

2011-11-09 07:27

#5094: - Re: Re: Re: NagyBETűS féregSZABÁSÚNAK 

 Még egy utolsót szólok hozzád, TE FASISZTA barom. Kívánom, hogy mérjen rád a sors annyi tragédiát, amit rám csak az elmúlt két évben, utána fulladj bele a saját hányadékodba. Egyszerűen szólva: dögölj meg.

Ég veled

Mindhalálig Gyurcsány

#5098

2011-11-09 08:12

Még egyszer, utoljára ezúton is tiltakozom Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr törvénytelen meghurcoltatása ellen.
SZERÉNKE

#5099 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2011-11-09 10:06

#5096: ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ 2014-BEN !!!

SZIA LUKRÉCIA !!!  REMÉLEM NEM FUTAMODSZ MEG EGY  "IDEÍRÁNYÍTOTT"  ROHADTNARANCSOSTÓL ???  MOST MÁR TE LENNÉL A 10. A SORBAN,  AKI EMIATT A VERÉB  MIATT ELHAGYJA A FÓRUMOT.   ÉN SEM  ÉRTEM,  HOGY MIT KERES ITT,  A CÉLJA CSAKIS A ROMBOLÁS LEHET ÉS EZEKSZERINT EL IS ÉRI AZT.  BE KELLENE TARTANOD, AMIT MÁS IS JAVASOLT, HOGY NE VEDD FIGYELEMBE,  -TUDOM, HOGY NEM KÖNNYŰ, MERT JAVARÉSZT  HAZUGSÁGHALMAZOK KÉPEZIK A GYŰLÖLETBESZÉDEIT, AMI A JÓÉRZÉSŰ EMBEREKET TASZÍTJA.   ESZEMBE JUT VIKTÁTOR , AMIKOR 89-BEN,  MINT EGY ÁLLAT, ÚGY ORDÍTOZOTT,  SZEGÉNY NAGY IMRE ÚJRATEMETÉSEN,  AKKOR LETTEM TISZTÁBAN AZZAL, HOGY JAJ,  NE,  EZ SOHA,  AKI EGY TEMETÉSEN..... ???!!!  VISELKEDNI  NEM TUDOTT  ÉS NEM IS TUD,  ELEGANCIÁT NÉLKÜLÖZŐ,  KECH ALAK,  DARABOS, MINT A BAKASZ.R.   EZ A HOZZÁ HASONULÓ KISKATONÁJA ENGEM AZÉRT NEM ZAVAR,  MERT Ő FURAKODOTT IDE ÉS ATTÓL MÉG NEM VÁLTOZNA SEMMI, HA ZAVARNA.  MINT TUDJUK:  KUTYÁBÓL NEM LESZ SZALONNA !!!  PERSZE,  ÉN IS MEGVETEM,  DE EZ MEG ŐT NEM ZAVARJA,  ÉS AZ A SOK MEGALÁZÁS SEM,  AMIT RÁOLVASNAK,  SZINTE NAP, MINT NAP ???  LEPEREG RÓLA,  AZT HISZEM, EZ MAGÁÉRT BESZÉL.  AKKOR KI EZ ???   MR. SENKI !!!

ÉLJEN A BALOLDAL !!! ÉS A DEMOKRÁCIA !!!

#5100 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 2014-BEN ÓRIÁSI BALOLDALI GYŐZELEM LESZ, BIZONY...

2011-11-09 10:24

#5098: Mindhalálig Gyurcsány -

IGEN, TILTAKOZUNK GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR TÖRVÉNYTELEN MEGHURCOLTATÁSA ELLEN.  SZERÉNKE